Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Biedny Sid... Wiem jak przeżywałam chorobę mojego kota (odwodnił sie biedak). Niemam pojęcia jak Ci poradzić Kobito, bo nie znam sie na rybkach, ale trzymam kciuki za Sida. No i za Nancy, żeby była silan i dalej go wspierała :) Pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o weterynarzu myślałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, że myślałam-zadzwoniłam nawet do jednego ale stwierdził, że on to na rybach się za bardzo nie zna...:O A w ogóle to przeraża mnie sama wizyta...no bo co, psa wezmę na smycz i zaprowadzę, a rybę??? dla niej samo wyławianie, przekładanie do jakiegoś ciasnego pojemnika i podróż to wystarczający stres żeby mogła umrzeć-jeśli to byłaby mała rybka to co innego, ale to jest skalar welioniasty-z płetwami to ma jakieś 20 na 20 cm-i bałabym sie żeby mu czegoś nie uszkodzić Kurcze, może zadzwonię faktycznie jeszcze do innego weta......albo zapytam jakośc pierwszą, ona pewnie będzie wiedziała....tylko jak ją na ten topic zwabić....hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o weterynarzu myślałaś
w j-biu jest taka fajna lekarka halina majer ma chyba w ruptawie i gdzieś w centrum praktykę poszukaj sobie w wyszukiwarce może ci coś poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przeczytalem jesli masz mozliwosc izolacji to tak uczyn podnies temperatyre do okolo 30* i zasolic wode trzeba na 2 litry duza lyzka stolowa soli.w takiej kwarantannie okolo 2 dni. powinno byc lepiej.a tym ze pokarmu nie przyjmuje to sie nie martw przyda sie troche oczyszczenia org, z wszystkich niepotrzebnych skladnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nawiasem mowiac profilaktycznie to ja zawsze dodaje do wody soli na ten duzy 340l akw. daje dwie lyzki stolowe soli,i tak co jakis czas mniej wiecej co 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, zobaczę co mi napisze jeszcze jakośc pierwsza....to moje guru jeśli chodzi o choroby moich pupili (ostatnio konsultowałam psa ). Kurcze, a myslisz że co mu może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko okreslic nie widzac! ale ryby choduje juz prawie 30 lat wiec troche wiedzy mam.nie chce palnac ,a czy ma wydymany brzuch-luski ostre,zaczerwienione tylko przypletwia czy calosc brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma zaczerwienione tylko przypłetwia, nie ma obrzęku ani podejrzanie wyglądających innych objawów....odchody ma białe nitkowate półprzezroczyste...wolne od pasożytów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmienialas w ostatnim czasie parametrow wody,pokarmu,moze jakis dodatek do wody ,rosliny nowe ,ozdoby wodne jakis kozen ,kamien itp. Ale i tak radzil bym Ci ta kwarantanne w soli to napewno nie zaszkodzi a rybie pomoze jak ma jakas infekcje,czy to chorobe slory czy poczatek plesniawki albo jakiejs enzymy.sol jest dobra na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki robal za rady-nie zmieniałam nic ostatnio. Pożyjemy-zobaczymy, czekam jeszcze na meila od jakosc pierwsza. Nad solą pomyślę do ogólnego...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jastrzebian.Widziałam topic Rybniczan ale tam pustki nie to co tutaj.Zazdrośnicy!Pogoda do bani słonecznie ale zimno brrr.Z dzieckiem muszę w domu siedzieć bo gdzie pójdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, malvia....nie martw się, ja za to kwitnę w pracy....po pracy coś do załatwienia i w domku koło 23 godzinki....to dopiero porażka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobita za pocieszenie.Lecę gotować obiad,może będę wieczorem,jak mnie dopuszczą do kompa.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak Cicho?? Wybieram sie do MOTTO na Wroclawska na jakies pifko,Jesli kto ma ochote to zapraszam juz wychodze. Narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam ze skzolenia o 18, a było do 13 hehe później piwko jakiś oabidek z laseczkami z pracy i wypiłam 3 warki i mi siem kręciło w główce, przyszłam to poszłam z synem na spacer. Mam wogóle problem i ciężko mi na serduszku ;( ale nie będę Was tutaj zadręczać ;( buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Destina co jest? Może jednak? Wróciłam dopiero do domu, padam na cycki ze zmęczenia :( Ale przynajmniej uśpiłam chociaz trochę swój instynkt macierzyński. Byłam u znajomej i zajmowałam się jej dwoma szkrabami, dwaj kochani chłopcy :)) Chociaż tyle dobrego miałam z tego dnia. Normalnie od wczoraj trzyma mnie taka złość, taka niemoc, bezsilność, że nie wiem co mam ze sobą zrobić!! Ehh... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takie pustki dzisiaj,po jednym dniu straciliście ochotę na pisanie czy co?Destina wyżal sie może ci ulży.Pozdrawiam.Jastrzębianie nie spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawosci>>>>> a z przyjacielem się poprztykalosmy, jego znajoma jest zadzrosna o to ze sie z nim czasem widuje a on jest żonaty i nazwala mnie dzis k**i dz** powiedzialam mu ze wole nie gadac z nim jak ktos mi o to bunty robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destina.... taaa jest zazdrosna, że się z nim widujesz, wyzwała Cię od najgorszych... a czemu? Bo sama chciałaby być na TWoim miejscu!! wredna su** :D Kochana nie rezygnuj z przyjaźni tylko dlatego, że jakaś panna fochy strzela. Olej panne i się nie zamartwiaj całą sprawą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam jeśli kogoś uraziłam ale forum jest skierowane do Jastrzebian a że mieszkańcy innych miast też tu są to bardzo się cieszę tylko trudno wymieniac kolejno wszystkie miasta więc ja tak ogólnie,ale fajnie że jesteście z nami,im więcej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×