Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Musisz sobie zarezerwować nick. Mój podbierali mi dwa razy!!! Na kafeterii , wielu się zabawia podszywając się pod innych. Jak sobie zarezerwujesz nick- będzie czarny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malowałam obraz. Miała być na nim Miłość. Lecz..... Pędzel zawisł W powietrzu Ręka zastygła W kamieniu. PŁótno czekało Zachłanne. Kolory rozmyły się Szeptem Skończyłam. Ale jeszcze nie zaczęłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
ktoś z daleka.. niewazny nik, wazne to, co w tresci, tam smak i dusza człowieka:) piekna ona, piekna miłość piekny ty:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka kobietka
kiedy kwiaty składałam na twoim grobie nie było gromów nie było archaniołów nie było sądu ostatecznego to nie świat umarł to tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa znów, Pani, z moich oczu płyną łzy a mój głos tonie w dźwiękach ulicy słyszę za plecami kroki tysiąca widm te same duchy przeszłych dni stąpają obok nie jestem sama, one otaczają mnie znowu ten sam widok z podobnie brudnych okien znowu szloch zamiast śmiechu łzy zamiast blasku gwiazd dzięki ci, Panie, za błędne ognie świec na łożach obleczonych w marmur tylko one ogrzewają dziś moje dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham bardzooo
Bo to Ona - ta Jedyna... co sercem mym włada, tak naprawdę słowa kreśli... klucz do nich... posiada jeśli one coś tu znaczą... Jej to jest zasługa. jam jedynie "piórodzierżca".... co o miłość... puka... miłość juz ma, nie musi szukać❤️ darem losu Jej spojrzenie... cudem - słowo rajskie... usta Jej... rodzą pragnienie postać... rymy - właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
do zobaczenia:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondek
Liczba odwiedzin: 56 Wyznania miłosne Wiersze użytkownika « Poprzedni Następny » « Poprzedni Następny » Wiersze w kategorii prywatnej « Poprzedni Następny » http://bondek.wiezababel.pl/ Daj mi jeszcze jedną szansę Zobaczysz zaspo koję cię Daj mi jeszcze dwie szanse Nie będziesz żałować Moje serce jest tam gdzie zawsze Moja głowa gdzieś pomiędzy Daj mi ostatnią szansę Pozwól mi kochać cię tej nocy Tylko ty się dla mnie liczysz Tylko ty i nikt więcej Daj mi ostatnią szansę A ja doprowadzę cię do krzyku Daj mi choć pół szansy Pozwól mi się ujarzmić Jesteś dla mnie tym, czym miód dla roju pszczół Przejdę przez ciebie jak ciepły wiatr Daj mi tę ostatnią szansę Ręce zsuną się po ciele Tylko ty się dla mnie liczysz Tylko ty i nikt więcej Możesz wzlecieć ku purpurowemu niebu Słońce nie stopi dziś twych skrzydeł Teraz, to ona Rozpal mnie, rozpal mnie Potrafisz? Zrobisz to? Tylko ty się dla mnie liczysz….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz_
Chciałbym życzyć Ci dobranoc, W tę bezchmurną jasną noc. Wiatr co gdzieś poruszył drzewa, Oddech Twój tu dziś przywiewa. Ja siedzę pisze list do Ciebie, Ty patrzysz na mnie oczyma gwiazd na niebie. Marząc słysze morza szum, Lecz to nie Ty to ludzi tłum. Zaburzenia świadomości, Bo brakuje tu miłości. Kończąc wiersza tego treść, Każe wiatru te słowa do Ciebie nieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz_
To co było odeszło, Zdawało mi się tylko że to już przeszło. Wiem że temu co czuje sensu brak, Nie potrafie Cię przestać kochać jednak. Nie mogę z dziewczyną być inną, Czy tą miłość można nazwać niewinną? Nie wiem co mam robić, Los każe mi czekać i się nad tym tropić. Wiem że Ty nie chcesz być ze mną, Lecz ja przed oczami codzień mam twarz Twą Wierzę w to że potrzebuję czasu, Żeby wyjść z tego marasu. By z Tobą być będe czekał, Dla Ciebie mego życia się będe wyrzekał. Nie mogę walczyć z miłością, Bo to wiąże się z moim końcem moją upadłością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz_
Wschód słońca nad doliną nadziei, Spośród chmur wychodzą Postaci w bieli. To ludzie na ziemi się zbudzili, Czyste szaty jak nowe karty życia założyli. Niech jak anioł stróż przy Tobie będą te słowa, Przeżywaj dni tak byś w snach do nieba iść była gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamr
sercem słuchaj, sercem aptrz, szepnał do mnie czule wiatr:)❤️ tylko ona, liczy się, półsłowiekm pozegnał mnie:) chance to me&u:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę byc z Tobą
i iść przez zycie nie tylko w promienne slonca dni ale i takie kiedy deszczyk dzdzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz_
Chociaż wcale się nie znamy, Nie wiemy nawet jak wyglądamy. Los jednak nasze drogi łączy, Cos się zaczyna a coś się kończy. Jeszcze jedno na Ciebie wirtualne spojrzenie, Mocniejsze serca uderzenie. Oczami wyobraźni pragnę Cię zobaczyć, Myślę czy to może coś znaczyć. Przecież ledwie Cię poznałem, Może tego tak potrzebowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz_
zadam pytanie w jaki sposób wstawijacie te buźki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę byc z Tobą
zobacz mnie oczami duszy twej oczami serca blekitu twych ocząt błekitem patrz na mnie bardzo chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz_
Poczekam może ktoś podpowie mi będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę byc z Tobą
bardzo chce:)00000000000000000000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buźki wstawia się normalnie. Po prostu: :) - dwukropek i nawias zamykający :( - dwukropek i nawias otwierający 🌼 - nawiasy kwadratowe i w środku słowo kwiatek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×