Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witajcie wszyscy. Wpadłam na sekundkę zobaczyć co sie tu dzieje. I cóż? Zobaczyłam! P_rzepraszam, tem topik jest dla każdego, każdy może na nim zamieszczać swoją twórczość, nawet jeśli to zapis subiektywny zapis jego uczuć. I tak ma pozostać bo ten topik tworzymy my dla nas! Nawet jeśli jesteśmy już towarzystwem wzajemniej adoracji to niech tak zostanie, bo tutaj każdy wiersz to część naszych przeżyć! I po to tu jesteśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiii ;)... nie krzycz :) to przecież Ci co tu przychodzą - wiedzą :) Ci co przychodza i czytaja tylko - domyslaja się :) i jeśli niczego nie napiszą - to odchodzą ze zrozumieniem albo poprostu... bo tak :) sa jeszcze tacy - co przychodzą i czytają... a następnie piszą - myśląc że \"myślą\"... tylko własnie to myślenie im nie wychodzi ;)... ale - kazdy ma prawo pisać na \"wolnym forum\" :) nie przejmujmy się więc krytyką... znaczy to tyle że jednak KTOŚ TO CZYTA... i dobrze :) ja niewiele piszę... niewiele tu tez wnoszę... pisać wierszy nie potrafię... ale chętnie czytam... tez niektóre nie przemawiaja do mnie.... ale tak strasznie wiele niektóre mi DAŁY..... że Wszystkim Wam dziękuję za to że jesteście.... bo gdyby nie Wy... nie było by tego wszystkiego... i nie przeczytałbym tych wierszy - które tak mną potrząsnęły. ........ choćby tylko jeden z nich był komus oparciem - warto je pisać... warto by topik ten trwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jagodo. Pewnie że fajnie, zwłaszcza że pani P_rzepraszam myli się u to bardzo! Pewną część wierszy można uznać za spisanie osobistych przeżyć autora w czasie kiedy słyszał swoje \"jęki\". Ale jest też dużo dobrych, a niektóre nawet bardzo dobre! I trzymajmy się razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem, bardzo cichutko.... Dziękuję . Też uważam ,że jest tu wiele pięknych , mówiących o czymś ważnym wierszy i za to Wam dziękuję ... Pozdrawiam i znikam na chwilę ! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko , które noszę w sobie wierci mi dziurę w brzuchu -uśmiechaj się do innych -pogłaszcz psa ----tego największego! -zabierz chipsy i schowaj do plecaka -podskocz na jednej nodze moje ,drogie dziecko boi się DOROSŁEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie Jagódko, witajcie wszyscy. Dawno mnie tu nie było, ale cóż, codzienność, praca, rodzina, obowiązki. Kiedy napisłem tutaj pierwszy wiersz poczułem, że może poeta, który dość dawno usnął we mnie, znowu się obudzi. Zasiadłem więc któregoś razu nocą, z kartką, słuchając muzyki, jak kiedyś, dawno temu, ale niestety... On nadal śpi. Napiszę zatem znowu coś ze zmurszałych staroci, może to wczorajsze ciepło wraz z ciepłem nowej wiosny zbudzi mojego poetę z letargu... Ja i Ty Jak bose sny Co sączą się Przez granit dni Ty i Ja Gwiazd ciemnych blask Północne łzy W jasności czas Bądz dla mnie mchem A będę Ci skałą Wpuść w moją głębię Swoje korzenie Kiedyś wspomnimy Czas gdy pomału Mech ciepłem zmienił Głaz w żyzną ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy przyjdzie ten dzień gdy mnie zaprosisz do Ciebie Kiedy wieczór gdy ja Twój ogród ciepłem napełnię Kiedy chwila gdy mi szepniesz do ucha: dobranoc. Chwila od której już nie będzie przed snem rozstania Kiedy dotykiem ust ze snu Cię rankiem obudzę Kiedy wstaniemy wraz i zjemy śniadanie wspólnie Kiedy całując mnie pożegasz nim odejdę Bez smutku przecież bo wieczorem znów z Tobą będę Czekam wciąż na ten dzień że znaję go szukając Wierzę choć nawet sny tak piękne się nie zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :-) Jedna z cech naszych jest zazdrosc a nawet jeszcze negatywniejsza jej forma: zawisc .. Ta strona stworzone prze *Jagoda Lee* trwa juz ciut i niech trwa nadal , nikt nie jest zmuszony czytac, nikt nie musi pisac, a wielu czyta , wielu pisze, dla wielu sa to momenty przemyslen , radosci, zadumy , porownan ...dlaczego zatem wpada tutaj ktos i za glowne swe zadanie uwaza \"robienie tej strony na szaro\" - krytykowniem dla krytyki , de facto bezbarwna jakos ta argumentacje P-szepaszam-nicka --moze to jakis belfer ? moze to jakis niedoceniony nigdzie poeta ? - niewazne ! - ale konstruktywna krytyka to cos dobrego , bezdenne zarzuty , ze te wiersze tutaj do niego \"nie docieraja, nie przemawiaja\" i sa po prostu nic nie warte - to wyraz zazdrosci albo i zawisci - jak u psa ogrodnika...hehe..bo pies ogrodnika sam nie je warzyw i innym nie daje ,,,a ten co tutaj nawijal o braku polszczyzny, rymow i czego tam jeszcze -- zapomnial jaki ta strona ma sens - toz to platforma dla tych , ktorzy pisza , pisali i pisac beda oraz dla konsumentow - narazie - nie odwazajacych sie jeszcze swe wiersze tutaj przedstawic . *Jagoda Lee* ---dobrze, ze te strone utworzylas i jak juz w poprzednim poemacie moim wspanialym nadalam - powtorze raz jeszcze : \"wszystko mozesz , ino nie mozesz tej strony opuscic\" -amen;-) Pozdrowienia dla Wszystkich sle :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Jagodo za ciepłe słowa i za otuchę, którą starasz się wlewać zawsze we wszystkie tutejsze poetyckie serducha, w tym w moje. Ja wcale nie trace nadziei, ta, jak mówią, umiera zawsze ostatnia. Myślę jednak, że to jest raczej jeszcze gadanie przez sen, a nie właściwe przebudzenie:) Ale nic to, mam jeszce trochę antyków, więc na pewno wkrótce się odezwę. Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Wszystkim!To znowu ja.Tez tak grzebie w tych swoich starych zapiskach i nic mi nie pasuje.Wszystko wydaje mi sie takie marne i bez polotu... No coz,\"uracze\"Was dzis jednym z optymistyczniejszych \"wierszy\" SIEDEM Siedem bram niebios dla Ciebie otworze O moj Ukochany Za nimi tecza dzwonki i chory i moje usta bosko rozgrzane Siedem pieczeci dla Ciebie zlamie tajemna wiedza sie otocze Przyjde do Ciebie mgla nadranna i bede gladzic Twoje wlosy Noc nie ma konca choc swit juz blisko Diabel anielska spiewa nute Do piekla wiode Ciebie cicho Aby doswiadczyc siedmiu z Toba grzechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Izydaa, mnie też nic nie pasuje i brak pomysłów.... Ale wiem ,że wielu rzeczy nie da się załatwić na siłę . Trzeba czasu i ciszy ... Pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_rzepraszam
Szkoda ... że tak brzydko się odnosicie do krytyki. Pisałam o swoich odczuciach czy ich braku gdy czytam Wasze wiersze. Pisałam - nie jestem znawczynią poezji. Nie rozbieram wierszy na czynniki pierwsze. Czuję je gdzieś głęboko. Tak jak napisałam - w skrócie - "gadają " do mnie. A tu - jednak ktoś ... z daleka zarzuca mi brak myślenia ... a radosny-smutek pisze, że moja ocena wywodzi się z zawiści i porównuje mnie do oklepanego psa ogrodnika. Nie obrażałam Was w żaden sposób. Wy mnie tak. Wrażliwi na poezję i poeci przydałoby się Wam ,moim zdaniem, troszkę więcej skromności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P_rzepraszam , myślę że nikt nie chciał Cię obrazić..... Jak zauważyłaś - napisałam ,że masz pełne prawo tak czuć a forma Twojej wypowiedzi nie budzi żadnych zastrzeżeń. Zapytałam Cię tylko - co musi mieć wiersz ,żeby Cię poruszył i czyją poezję lubisz ? Pozdrawiam bez złości :) ::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe- P-rzepraszam jest zawiedziona, bo ktos jej slow nie obramowal i nie zawiesil na lozkiem,,hehe..przeczytaj dziewczyno jeszcze raz co tam wczesniej napisalas , o braku polszczyzny, o braku rymu , o braku impulsow - ze niby \"nic do ciebie te wiersze nie przemawiaja\"..hehe..a potem zastanow sie - czy ci, ktorzy tutaj odwazyli sie swe dziela prezentowac ucieszyli sie twymi wysokimi wymaganiami , de facto mgliscie sprecyzowanymi ..hehe.. poszukaj sobie poetow i nadaj im --jaki wiersz DLA CIEBIE napisac powinni,,,hehe...co by wzruszyl twe serce ...ale nie potepiaj tych, ktorzy pisza i prezentuja wynik swych przemyslen , wynik swego wnetrza - nie dla ciebie pisali - pisali to najpierw dla siebie i te linijki wystukanych wierszy to ICH ODCZUCIA ...nie TWOJE !!! - nie musza sie tobie podobac wcale , ale nie rzucaj kamieniem - sama cos napisz - jesli sie odwazysz ---hehe ...albo jednak jestes *psem ogrodnika* - sama nie piszesz - innych robisz na szaro - nikt ciebie nie zmusza czytac prezentowanych tutaj wierszy - wiec albo badz jak ja - spokojnym konsumentem - albo spadaj do swego - ach - perfekcyjnego swiata i nie zapomnij - rzeczowa , konstruktywna krytyka to plus - zlosliwosci , ktore rzucilas pod adresem wydrukowanych tutaj wierszy - nawet jesli nie wszystkie sa wspaniale - poza moim oczy-wiscie-poematem..hehe--to zwykla zlosliwosc , zazdrosc albo nawet zawisc , ze inni potrafia czesto przepieknie formulowac swe mysli i dja innym TYM SWYM PISANIEM dobra chwile zadumy w naszym rozszalalym swiecie -amen ;-) Pozdrawiam tych, ktorzy tutaj pisza - olewam totalnie P-rzepraszam , bo zlosliwcow nie znosze-amen;-) :-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P_rzepraszam... :) nie zarzucam Ci braku myslenia... pisałem ogólnie do wszystkich co krytykują w czambuł to - co tu inni napisali. czy brzydko tak ?... a nie brzydko wklejać innym nalepkę \"nieudacznik\" ?... bo jak inaczej nazwć \"taka krytykę\" ? przeczytaj swoje słowa w pierwszym poście zawierającym Twoją krytykę .... przemyśl.. jaką mogłas przykrość sprawić innym... i domyśl się - czy było warto. Ci co tu piszą... tomików poezji nie wydają ... nie oddają swych prac dla szerokiego \"poczytu\"... ( może znają wartość tego co napisali... ale to co w tym zawarli.... chcieli by ujrzało światło dzienne - by zostało \"uwolnione\"... aby odetchnąć w końcu pełną piersią... - bywa że te \"szufladowane\" wiersze... gniotą duszę - bo nie mogą \"wypłynąć na świat\".... tu to czynią... ) niedobory techniczne... w wielu miejscach nadrabiane sa emocjami piszących... i myślę że właśnie to jest najważniejsze w wierszu... by poruszał... by było czuć te emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno... P_rzepraszam... napisałem wiele słów DO Ciebie... ale tylko jedno Ciebie zaiteresowało moje spostrzeżenie.... ( i nie tylko zreszta pisane DO Ciebie - jak już mówiłem) dlaczego na inne moje słowa nie odpisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×