Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Pamiętam ostatni uśmiech na twojej twarzy i kulę, która na wylot przebiła ukochane mi serce Teraz patrzę na marmur jedyny relikt twojego istnienia a na tej płycie wyryty napis: Ukochanemu synowi i koledze I tylko w mojej wyobraźni dopisek : Bratu PS. Jagoda -----> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narodziło się z jesiennej burzy Z namiętności w nocnym gaju Nie kontrolowane Nie wychowane Nie douczone manier Dziecko pełni księżyca Po prostu Pożądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na umarłych ulicach martwe dzieci grają w piłkę przegrane jednostki w eliksirze zapomnienia topią nieziszczone marzenia na umarłych ulicach niewinność znaczy mniej niż zapomniane zaklęcie o którym w pięknych snach śnią już tylko małe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery ściany samotności i ślad po płynącej łzie i tępy ból ograniczający śmiech i wspomnienia, których wcale nie chcę zrobiłam bład bojąc się odrzucenia a ono przyszło i bezczelnie wlazło mi do domu odsunęłam od siebie ryzyko i straciłam szansę na normalne życie teraz już tylko mogę nędznie egzystować rozmyślając o człowieku którego bałam się zobaczyć Witam Jagodo , jestem jestem jak tylko mój komputer zgodzi się mi pomóc. Kiedyś wyrzucę tego grata przez okno, ale narazie ciiii bo usłyszy i całkiem się zbuntuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY - ALE SIĘ CIESZĘ ,ŻE JESTEŚCIE I DO TEGO Z WIERSZAMI :D DLA WAS ODE MNIE 🌻 , [usta ] i ❤️ Ps. To może i ja mogę - po cichu trzymam kciuki za komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówiłem że wracam za miesiąc ;) idę szukać muzy :D A i jeszcze jedno jeśli macie jakieś hmm uwagi do moich wypocin (tzn tych kilku odcinków) to śmiało bez skrępowania :) Jagoda Lee 701011 oceniła i jeszcze żyje :D więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na ciebie tutaj Śnię każdego dnia Metalicznych łez Już nie ukrywam Milczę Złote rydwany U twych stóp Układam ze słów Których tak często mi brak Podnoszę z ziemi Ślepy los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOAHIM - TO TY ???????? BYŁAM PEWNA ,ŻE OPUŚCIŁEŚ NAS NA ZAWSZE :( CIESZĘ SIĘ ,ŻE JEDNAK ZMIENIŁEŚ ZDANIE . POZDROWIENIA I NA POWITANIE :D I 🌻 3 GROSZE - DZIĘKI ZA PIĘKNY BUKIET CAŁUSÓW I KWIATÓW DLA CIEBIE - 👄 ❤️ 🌻 i :D WITAM WSZYSTKICH W DNIU DZIECKA :D TYM MAŁYM , WIĘKSZYM I JUŻ DOJRZAŁUM DZIECIOM , SKŁADAM CIEPLUTKIE ŻYCZENIA 🌻 TYM DOROSŁYM PRZYPOMINAM - CHROŃCIE SWOJE DZIECKO W SOBIE , DZIĘKI TEMU ŚWIAT BĘDZIE PROSTSZY ,A LUDZIE OBOK ZAWSZE BĘDĄ WYDAWAĆ SIĘ NAM PRAWDZIWIE SERDECZNI :D MIŁEGO DNIA I DO ZOBACZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dla : *Jagoda Lee* i Bywalcow tej strony:-) 1czerwca - cukierki w szkole rozdawali \"dorosli\" do dzieci sie usmiechali ten dzien szybko mijal i znow...rozkaz za rozkazem sie nawijal :-( to jest poezja na miare swiatowa - myle sie? ;-) hehe hehe 3 grosze - chcesz komentarza ? dostaniesz:-) jam harcerz - mam odwage;-) ino ciut zaczekaj prosze:-) u mnie stres jak chol... JOAHIM -ie ----> wieki sie nie zjawiales - to dobry czy zly znak? Mysle, ze jednak dobra i tego Tobie zycze, by przerwy w Twych tutaj odwiedzinach mialy ino pozytywne przyczyny-amen:-) A kim ja jestem ? Klientem tej strony internetowej ino...ale czytam uwaznie Wasze wiersze i przy okazji ponownie dziekuje *Jagoda Lee* zes swego czasu ten \" Kacik naszej poezji\" rzucila do morza internetowego:-);-);-):-) 🌻 Pozdrowionka dla Rodakow sle i lece dalej bo ...wrrrrrrrr... \"czas to pieniadz\"..hehe...podobno.. v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JERSZCZE JEDNA MYŚL - OKAZUJCIE SWOIM DZIECIOM MIŁOŚĆ NA KAŻDYM KROKU . ROZMAWIAJCIE , PRZYTULAJCIE , CAŁUJCIE 👄 TYLKO MIŁOŚĆ MOŻE ZAOWOCOWAĆ PRAWDZIWIE I DAĆ SZCZĘŚCIE W ŻYCIU . A KTO ICH , JEJ NAUCZY - JAK NIE MY :D TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciom życzę słońca
i uśmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam weny , nie mam zapasów :( Wkleję ,więc tylko szkic :( tylko raz nadstawiam drugi policzek , nie wybaczam 77 razy, nie ufam wszystkiemu i wszystkim, patrzę w oczy pewnie , bez lęku wciąż pod wiatr, choć często z zaciśniętymi powiekami - NA OŚLEP! CAŁA JA Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj To może i ja mogę !! We mnie to jeszcze dużo z tego dziecka jest :D Więc , traktuję to święto - jeszcze jak moje :D Dla Ciebie w Dniu Dziecka - czekolada , cukierki i 🌻 Ps. Nie znikaj na tak długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad ranem chowam się w trawie by patrzeć na latawce pchane westchnienem wiatru wędrujemy razem ja- palcami łaskotam niebo aż zmęczone ręce składam jak łabędź już nie znam rozmów o ogrodzonych łąkach przebitych próżnią czarnych skrzyń tylko we śnie obrazy gdy przychodzą żywe motyle by opłakiwać przestrzeń która nas podzieliła jestem spokojny że nie mam serca odpocznę od wszystkich miłości których nie przeżyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja mogę - jasne ,że rozumiem :D Życie jest prawdziwe ,a nie wirtualne :D Cieszę się ,że mnie nie opuszczasz :D Spokojnej Nocy 🌻 DOBRANOC WSZYSTKIM . DO JUTRA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , JESZCZE TY ALCOLUMB 19 !!!! MYŚLAŁAM ,ŻE JUŻ SIĘ NIE POJAWISZ :( TYLE RADOŚCI MNIE DZIŚ SPOTKAŁO :D NIE ZOSTAWIAJ NAS JUŻ WIĘCEJ :D POZDROWIENIA DLA CIEBIE I 🌻 ps. Nie odpoczywaj od miłości , tylko ją łap - byś mógł ją przezywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:09 xxxs Gdy jestem tu w moim własnym świecie, wewnątrz natłoku myśli płynących leniwie pojawiasz się powoli w wraz z mgłą i pozostajesz długo. Spacerujemy razem wtedy tam gdzie góry lub plaże bądz gdzie las roztacza swój zielony kobierzec. I tam gdy trzymasz mnie za rękę wiem że jesteś blisko, mimo że odziela nas odległość duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×