Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witam i jak zawsze po 🌻 Ale się przeciag zrobił :D troszkę wulgarny na początek :P ale potem wróciło do normy i tak trzymać :D Postaram się coś stworzyć jak mnie najdzie :D Więc do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 3 Grosze - niestety nie mam na to wpływu , kto tu zagląda:( Wychodzę z założenia ,że na pewnym poziomie nie prowadzi się rozmowy i już. Nie lubię wchodzić w pyskówki . Jak tam Twoja Muza [kwiat ]? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jagodo! Widzę tutaj nowych twórców. Dużo sie zmieniło odkąd byłam tu ostatnio. Jagodo dla ciebie 🌼 w ramach przeprosin za dłuuuugą nieobecnośc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znajomych i nieznajomych i znowu zapraszam do siebie. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zakochanie sie trwa chwile i to tak za dlugo nie smiesz sie siebie dac bo wciaz boisz sie najchetniej chcialbys bym odeszla jak ja by zostal ze mna ty nie chcesz swojej wolnosci sprzedac dlatego musze ci pozwolic odejsc ty nie rozumiesz o co wtym zyciu chodzi jestes nieustepliwy poniewaz nie wiesz za czym masz stac lecz idz tylko przyjemnie wez swoje zycie i zyj sobie lekko lecz jestem pewna ze potrwa to tylko chwile i zatesknisz znow i tesknota poprowadzi cie zpowrotem do nas ty nie musi mi nic wyjasniac co slepy moze nawet zobaczyc lecz ze ty nie osmielasz sie powiedziec w to nie wierze i nie proboj mi powiedziec ze mnie kochasz bo ty swoje zycie zbudowales tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor *Jagoda Lee* i Poeci :-) Napewno uslysze --wieki mnie tu nie bylo...znam juz haselka Szefowej tej strony --wiec--wyjme wiatr z zagli --i na me usprawiedliwienie napisze: stres pozakomputerowy byl tego przyczyna ! ..oki? Pozdrawiam serdecznie --a ...*jednak ktos z daleka * MUSI przyjac extra pozdrowienia - pisz Poeto dalej - i dziel sie z nami swymi myslami -amen:-) Uklony dla Wszystkich , ktorzy tutaj pisza:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNY -TE WIEKI ... TO WYJĄŁEŚ MI Z UST :D BRAKOWAŁO TU CIEBIE :( NIKT TAK ŁADNIE NIE WITA I NIE ŻYCZY MIŁEGO DNIA 🌻. MAM NADZIEJĘ ,ŻE JUŻ WSZYSTKO W PORZĄDKU ? FAJNIE , ŻE JESTEŚ . DLA CIEBIE 🌻i 👄 DOBRANOC RADOSNY I WSZYSCY MOI POECI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry piekne Panie i szlachetni Panowie:-) Niech troski niepotrzebne nie laza Wam po glowie;-) HA! rymowanie na sniadanie ;-) *Jagoda Lee* - 3maj sie i nie daj sie:-) 🌻 v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wróciło do normy !!! Znów RADOSNY -rozpoczynasz u nas dzień :D Lubię takie powitania .Też Cię witam , cmokam w policzek i udanego dnia Tobie życzę :D( mała rymowanka ) Pozdrawiam serdecznie 👄 Witam Wszystkich - miłego czwartku :D U mnie świeci słońce ,czego i Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaczki dla
wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle w biegu, nawet nie mam czasu się do was uśmiechnąć, ale śledzę wszystko, bywam tu codziennie i jestem z wami. Zaraz znów wychodzę, wpadłam do was tylko na chwilkę, żeby się przywitać i powiedzieć, że jeszcze żyję :) 🖐️ i pozdrowionka dla wszystkich :) radosny ------> witaj spowrotem :) Jagoda ------> nawet twoich kawałków coś tutaj mało, brak weny? Dobra, idę sobie, bo znów się z niczym nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAK MALEŃKA . DOBRZE ,ŻE DAŁAŚ ZNAK ŻYCIA :D POZAŁATWIAJ WSZYSTKO I WRACAJ DO NAS :D TAK , U MNIE BRAK WENY , ALE LICZĘ ,ŻE WRÓCI :) POZDRAWIAM CIĘ I PRZESYŁAM 🌻i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odleciała... tzn. jutro odlatuje ale wraca za 2 tygodnie :) Pozdrawiam po 🌻 i dobrych snów, bo moje już takie są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH MUNDIALOWO🌻 CHCE SIĘ ZAŚPIEWAĆ \" DO BOJU POLSKO , DO PRZODU POSLKO.....\" NO CO , CHYBA MOŻNA POMARZYĆ :D PRZECIEŻ NADZIEJA UMIERA OSTATNIA ......:D MIŁEGO DNIA I POZYTYWNYCH WRAŻEŃ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) dzien dobry piatkowo *Jagoda Lee* i Reszta Swiata :-) 3 x \"1\" na pisemnej Maturze moje Dziecie dostalo , w Polsce rzekna - co ? - jedynka ??? toz to bardzo malo!;-) HA!...co kraj to obyczaj...i tutaj jedynka to najwyzsza ocena:-) Ciesze sie jak chol.. z tego super - polmetku Matury - a final bedzie 20go czerwca...zatem --kto zechce..niech trzyma kciuki ..tak \"wewnetrznie \" za Maturzystow tego roku:)))) Pozdrawiam juz weekendowo - w poniedzialek wracam z pleneru:-) \"Zawsze niech swieci slonce\"..hehe...hit przedwiekowy..butswiegda budiet solnce..hehe...cos tam z rosyjskiego jeszcze pozostalo u mnie na plycie pamieci;-)..zatem niech Wam Wszystkim swieci slonce wewnetrzne,,,z serii: nie lamcie sie niczym,,,bo ,,jedno zycie,,jedna smierc..amen;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej --kto bedzie zwyciesca??? hmmmmmmmmmmmm trudno wyczuc ...mozna ino pomarzyc...POLSKA ? uslysze \"w nierealny wierzysz swiat, swiat..ktorego nie ma\"..hehe a co tam...pomarzyc dobra rzecz;-) pozdrowionka:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze smutny wierszyk przed meczem :( piłka jest okrągła ,a bramki są dwie, powiedział kiedyś Górski, bo dobrze wiedział ,że wszystko się może zdarzyć , gdy gra toczy się tylko ja nie wierzę ,że nam uda się ......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska gola
Ha , ha , haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×