Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

sobotnie pozdrowienia dla-->*Jagoda Lee*:-) spadla temperatura - podwyzszy sie ochota do pisania poematow ?...oto jest pytanie...czy odpowiedz na nie postawiona bedzie ?\"\"..hehe pozyjem ---uwidim;-)))... jak mawial Tolstoj ;-) pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłej sobotyD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) obudziła mnie ulewa w nocy i cały czas pada nieprzerwanie plany na grilla się szybko rozwiały niestety... a wena przychodzi wieczorem lub nie :) więc zawsze mamy 2-ie opcje :) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kici :D U mnie nie pada , więc grill jest w planach:) Co do weny -masz rację albo będzie albo nie :D Zawsze , więc są dwie możliwości . To ,zaś lepiej niż jedna :) Pozdrawiam wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) mam ochotę ma wielkiego pączka z dużą ilością marmolady tylko gdzie takie sprzedają? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie znów
słońce:) Tego Wam życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie chociaż rano było mgliście szaro a teraz jest już skwar i prawie ubrane dziewczyny 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co za pytanie? Sam sobie muzę wybierz i nie pytaj ją czy chce :P Podobno nieszczęśliwa miłość pomaga w \"tfu!rczości\", więc bierz przykład z WIELKICH tego świata ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kici ! Fajnie ,że prawie ubrane , co ? :D Czarniejszy ...-dawno Cię u mnie nie było ,ale jak zawsze \"czarne kawałki \"Pozdrawiam! Witam Słodko - gorzka ! Bardziej słodka , czy gorzka ? :) Pozdrowienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejszy - a co do informacji ,że nie stać Cię na nic więcej -nie masz się co martwić :) W pisaniu , jak w życiu -są wzloty i upadki :) Najważniejsze , by wciąż się podnosić , otrzepywać z kurzu spodnie i dalej wędrować ( być może do kolejnego potknięcia ...) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość która przychodzi nocą zostawia nad ranem sierść na pościeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie jestem,bo ufam. Wiem i juz rozumiem swój bład. Chce wierzyc że MY to MY!. Idżmy stąd i żyjmy ....jak dawniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L Poetica
wysoko sięgasz powiedział Zbych i wciągnął Danuśke na strych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe twarze - Małgoś1 i L Poetica . Dla Was po 🌻 A co do Osób już mi znanych - widzę ,że dziś dominują wilkołaki i kości -ha , ha ;) No cóż -\".......Nic co ludzkie nie jest mi obce \";) Słonecznie i po ludzku pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również pozdrawiam, chce ktoś placka? :) bo ja już nie mogę... pomimo że absolutnie lubie placki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×