Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Dzień Dobry Kochani ! :) Cieszę się ,że znów z Wami jestem i mam nadzieję ,że komp już nie nawali ;) MALEŃKA- dzięki za wiarę we mnie :D RADOSNY - najbardziej spodobała mi się wersja z wygraną ;) Ale nawet wtedy , nie zostawiłabym Was :) SERDECZNIE WITAM CIĘ BLONDYNKO8- BO JESZCZE SIĘ NIE ZNAMY :) NA POWITANIE 🌻.DZIĘKI ZA ŻYCZENIA :) Mam nadzieję ,że przed Świętami jeszcze tu wpadniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnych Świąt i pomysłów
na wiersze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda bardzo mi miło :) a to coś ode mne dla was : ... Przyjde do ciebie w północ ciemną z nowiem.... droge przez pólmrok wskaże mi tęsknota... a ty, choć o swym przyjściu nie powiem, wyjdziesz i sama otworzysz mi wrota.. Choć ciemno będzie nie spytasz kto jestem... dotkniesz mej dłoni i zaraz się dowiesz... w głębokiej ciszy o nić słów szelestem nie spytam ciebie a ty mi odpowiesz.... Cicho mnie w blade pocałujesz skronie, a choć nie wyznam ci że mnie coś tłoczy, ty mi utulisz gławe na swym łonie... i sama w sen wieczny zamkniesz mi oczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny -witam 👄 Też preferuję słodycze ( choć to średnio działa na moją figurę ;) ) Ale , co tam :D Celtyka - dzięki za wiersz :) Czekam na następne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ludzie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sie ciesze, ze znalazlam takie miejsce, w ktorym moje wierszyki moge ponapisywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróce, aby móc znów uciec i tylko uśmiechnę się nim opuszcze twój dom jest mi obojętne co czujesz bo ty mnie wyrzuciłeś naga bezbronna ulice nocą są brudne mnie to nie przeszkadza-mam swoją godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodo serdecznie za zaproszenie dziekuje i na pewno skorzystam jeszcze nie raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatkowe pozdrowienia - jeszcze tyle do zrobienia ale nawet w czola pocie - wetne chetnie 3 lakocie ;-) hey *JagodaLee* :-) stres u Ciebie takze ? jakos to be!! extra -poczta wyladuje pozniej - teraz \"chwytam kiece i lece\"..hehe pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ TROCHĘ PROSTYCH ( ALE SZCZERYCH ) RYMÓW :) Jeszcze tyle do zrobienia . Tyle pilnych spraw na głowie , a ja dzisiaj pragnę tylko , tak posiedzieć -tu , przy tobie . Nic nie mówić , przestać myśleć i zatopić się w tej ciszy, która wreszcie dziś pozwala , samą siebie mi usłyszeć. Bo co znaczą te porządki , podarunki i życzenia , gdy głęboko w środku ciebie , nic od dawna się nie zmienia ? NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ PEŁNE- NIE PREZENTÓW, ALE LUDZI KTÓRYCH WIARA W SENS CZŁOWIEKA , CO DZIEŃ RANO , ZE SNU BUDZI :) WSZYSTKIM WAM ( I SOBIE TEŻ ) TEGO ŻYCZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Zawalona jestem - jak chyba wszyscy - przygotowaniami do świąt, ale muszę przyznać, że to lubię :) Na razie dla wszystkich: WESOŁYCH ŚWIĄT, a zanim pojawi się Mikołaj, naprewno jeszcze tu zajżę. Celtyka, onja ------> WITAJCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry \"mala kobietko\":) i dzien dobry wszystkim! tak bardzo ciesze sie na te swieta! jade do rodzicow, ktorych bardzo dawno nie widzialam:) gdyby tylko jeszcze troche sniegu napadalo byloby super-ekstra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej soboty - choc duzo roboty radosc dominuje - serce sie raduje amen:-) dzien dobry *JagodaLee*:-) dzien dobry Poeci jak co roku - stresowy kabarecik leci 3majcie sie zdrowo i wesolo! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłych rodzinnych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w Twoim domu. Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złożysz komuś... Bóg się rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedzisz swoich bliskich, I podzielisz się opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Cię ludzie nie zawodzą, I niech uśmiech w sercu gości... To nie moje ale... z serca płynące życzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blancia
yyy...beznadziejne te wiersze ....przynajmniej te co ja przeczytałam na tej stronie ....jesli myslicie że macie czym się pochwalić ....swojimi talentami ....to się grubo mylicie ....bo to co tu piszecie to banał...żadne wiersze....ja pisałam lepsze wiersze w podstawówce....te słabe wierszydła możecie dawać do pamietników pustych,głupich nastolatek które myślą głównie o tym jakie to są pokrzywdzone przez los bo im mama nie chce kupic jakiegos ubrania ...a nie ogłaszacie się poetami....ha......do poetów wam baaaardzo daleko....lepiej zamknijcie ten topic...bo nie jest wart zainteresowania....hahaha...możecie się podzielić swoją twórczością...wybaczcie... ale ta wasza twórczość ...jest równa przepisom kulinarnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanci
Nadszedł czas na krytykę a co Ty pokażesz czekamy na Twoje wierszydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×