Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

droga -zawirowany szlak poplatane konary drzew przydrozny krajobraz swiergot latających ptaków słoneczko za chmurkami migoczace promienie torujace blask ogrzewajace swiat nadajace zycie przyrodzie ostry zakret spad w dol wijaca sie serpentynka widok morza fale bijace o brzeg latajace mewy zaczynajacy sie przyplyw fale wbijajace sie na lad biale, spienione i zaborcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia tak ciężkie do spełnienia, Dziś doznają urzeczywistnienia. Tak wiele w życiu się zmienia, Tak mocno żyja nasze pragnienia. W czym tkwi niezwykła miłości siła, Gdzie się znajduje serc naszych mogiła? Nie wiem jak odnalazłem siebie w Tobie, Czy ktoś kiedyś mi to powie? Bo w życiu piękne są tylko chwile, W kolorach tęczy małe motyle. Dziś myśląc o Tobie biegnę przed siebie, By zdążyć odnaleźć Ciebie w naszym małym niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem tu wiele pieknych wierszy i nadal znajduję. Nie wybrałem jednak najpiękniejszego, bo wszystkie takie są...bo tworzy je samo życie... Ja nie potrafię pisac poezji, ale czasem gdy smutno i źle... *** Rycerz nocy niczym wiatr Kołysze do snu myśli Budząc najskrytsze pragnienia A one żeglują w umyśle Jak po dzikich stepach jak po pustyni nie przeżyją długo nie doświadczą wolności samotne umierają z pragnienia uwięzione w ślepym zaułku pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_rzepraszam
Ale moim zdaniem wiekszość z Waszej twórczości to grafomaństwo. Koszmarne doklejanie słowa do słowa. Bez sensu i ładu . Bez znajomości czasem podstaw jężyka polskiego. Ot... tak jakby ktoś sie bawił brzmieniem tych słów a nie zasatanwiał się nad ich znaczeniem. Tego chwilami nie da się czytać :(. Nie jestem Znawczynią poezji ale bardzo lubię czytać dobre wiersze. Wiem, że gusta są różne i nie wszystko się wszystkim podoba, lecz Wasza "poezja" ( a przeciez te wiersze nie są jednakowe) do mnie nie przemawia. Nie czuję rytmu. Nie czuję głębi. To jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może...
nie przeczytałes wszystkiego. moze jest tak, ż ejednemu spodoba się ta część wierszy - napisana w pierwszej połowie tego topiku, innemu komuś - druga do gustu przypadnie. nie przeczytałeś wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P_rzepraszam
Czytałam wszystko. Naprawdę. Ale ... nigdzie nie widzę śladu poezji. Są tylko "zawodzenia dusz" spisane na gorąco wtedy kiedy te jęki autorzy słyszeli. Chciałam wyrazić tylko swoje zdanie bo na tym topiku zrobiło się juz towarzystwo wzajemnej adoracji twórczości współpiszących. Do mnie Wasze wiersze nie "gadają" ... przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa z buziolami*
Marzenia tak ciężkie do spełnienia, Dziś doznają urzeczywistnienia. Tak wiele w życiu się zmienia, Tak mocno żyja nasze pragnienia. W czym tkwi niezwykła miłości siła, Gdzie się znajduje serc naszych mogiła? Nie wiem jak odnalazłem siebie w Tobie, Czy ktoś kiedyś mi to powie? Bo w życiu piękne są tylko chwile, W kolorach tęczy małe motyle. Dziś myśląc o Tobie biegnę przed siebie, By zdążyć odnaleźć Ciebie w naszym małym niebie... piekne milosc to spelnienie marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P _rzepraszam - naprawdę nie znalazłaś niczego , co by Cię choć na chwilę zatrzymało ? Ani jednego wiersza ? Powiem ,że trochę to dziwne. Rozumiem,że całość jest dla Ciebie nie do przyjęcia ale naprawdę żadnego ...? Zastanawiam się , czyje wiersze do Ciebie \"gadają\". Co musi mieć wiersz ,żeby miał Twoim zdaniem głebię ??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała droga pani, to nie jest dobry wiersz poczekam zatem na inny skoro ....... poczeka to liczy na lepszy? czy tylko udaje miłą Pozdrawiam z dystansem do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała magnolia
poczeka na lepszy, tylko aby dlugo nie czekala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę się nie denerwować krytyką ,krytyka jest motorem do lepszego działania nawet ta najgorsza krytka. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Wasze wypowiedzi i tak wnioskuje że P_rzepraszam troszkę wkurzyła Swoją krytyką{kwiatek]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Joahimie , ma pełne prawo tak czuć . Tylko nadal nie wiem , co do Niej przemawia . MNie krytyka nie denerwuje , najwyżej jej forma. W przypadku P_rzepraszam - FORMA WYPOWIEDZI JEST NAPRAWDĘ W PORZĄDKU A KRYTYKOWAĆ MOŻE KAŻDY . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P_rzepraszam - rozumiem, że ci się nie podoba to, co tu zamieszczamy. Ale przynajmniej ja byłabym wdzięczna za trochę bardziej konstruktywne argumenty niż to, że te kawałki do ciebie nie \"gadają\". Oczywiście mogą do ciebie nie przemawiać. Tylko, że to akurat jest kryterium subiektywnej oceny i nie daje podstaw do twierdzenia, że to nie jest poezja, a jedynie, że to nie jest poezja, która by do ciebie przemawiała, tak sądzę. Poza tym przynajmniej w tym co ja piszę nie ma być rytmu, nie każdy wiersz musi mieć konsystencję marszu kawalerii. W każdym razie jeśli coś ci nie odpowiada, to napisz co konkretnie, wtedy może będę mogła (będziemy mogli?) się poprawić. W każdym razie dzięki za opinię i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł do mnie nocą W deszczowym płaszczu chował Kryształowe łzy, którymi zapłaci Za spokojny sen bez widm. Przyszedł kiedy mrok szarą mgłą Przykrył zamknięte powieki dnia Jego kroki sennym echem Odbijały się od moich rzęs Tak samo śpiący jak ja Jego oczy tak spokojne Nieuchwytnym płomieniem Wypaliły się we mnie I widzę je co dzień W lustrzanym odbiciu We własnej podobiźnie Na zielonej ścianie Przyszedł do mnie nocą W deszczowym płaszczu Schował kryształy łez Zapłacił mi nimi za Naładowany słowami pistolet Mój Anioł Stróż już śpi Wiecznym snem beze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka _ kobietko- cieszę się ,że mnie nie opuszczasz.... Wielu już chyba się wykruszyło , cóż życie .... Sama też ,nie piszę ... Czytam i rozmyślam ....... Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)... pozwoliłem sobie na pokazanie kilku... ( mioim zdaniem dobrych) wierszy z tego topiku... komus kto się na tym zna :)... Poetce.... z krwi i kości ... ( której imienia jednak nie mogę podać ) no cóż... ;) Jej opinia ... była dla kilku osób naprawdę pochlebna ;) ( swoich nie pokazałem ... trochę mi było wstyd) dlatego też szanowna Pani P_rzepraszam... masz prawo do własnego zdania.... i szanuję je... ale nie wydawaj go tak autorytatywnie ;) są ludzie mówiący że filmy A Wajdy - to szmira... sa tacy co Sienkiewicza krytykuja za brak talentu pisarskiego.... :) ale... ;) każdemu wolno miec zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - jak już pisałam, za parę dni będę bardziej aktywna. Na razie nie jestem w stanie zrobić nic więcej. 🌼 Co do wykruszania się... Myślisz, że to jest takie łatwe? Ja myślę, że nawet ci, co napisali, że odchodzą, to i tak zostaną, będę tu wracać co jakiś czas, zaglącać, badać aż w końcu sami dojdą do wniosku, że pisać nie można przestać, można tylko zawiesić je na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×