Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

SAMA ZE SOBĄ ROZMAWIAĆ NIE BĘDĘ :( TROCHĘ SOBIE POPŁACZĘ ,ŻE NIKOGO NIE MA BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!! JUŻ LEPIEJ , POZDRAWIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodo ja jestem niestety tylko astralnie bo jak to się mówi mój komputer dostał malpiego rozumu i wcale mnie nie słucha... A ja go tylko grzecznie proszę żeby się włączył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzbanuszek
"Prośba" schowaj mnie w swojej kieszeni przykryję się biletem autobusowym oprę głowę o zapałkę Będę żyła Twoim ciepłem I nikt mnie nie skrzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzbanuszek
npisałam to 24 czerwca 92 roku....dokładnie 14 lat temu...nic się nie zmieniło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzbanuszek
Byłam na pogrzebie mojej miłosci złożyłam kwaiaty na jej grobie i oststni pocałunek ze łazami w oczach rzucałam ostatnią garść ziemi na jej trumnę wiem że będe odwiedzać to miejsce zapalę znicze zamiotę przed grobem podleję kwiaty 04.04.93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzbanuszek
kwiat usechł w wazonie choć przeciez był w wodzie zle mu chyba było wolał żyć w ogrodzie choć obok wiele innych kwiatów było] on był sam, umierał samtny wśród kwiatów duszę swą rozdzierał Rozjątrzał zadane mu rany miał serce złąmane on nigdy nie był kochanmy choć innym bez reszty oddany 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ - TO MOŻE I JA MOGĘ -SZKODA ,ŻE KOMPUTER CIĘ NIE SŁUCHA :( ALE MOŻE SIĘ POPRAWI ? DZIĘKI ZA TĘ OBECNOŚĆ NAWET TYLKO ASTRALNĄ :D POZDRAWIAM CIĘ 🌻 WITAM CIĘ DZBANUSZKU :D CIESZĘ SIĘ ,ŻE WPADŁAŚ DO NAS :) SMUTNE TE TWOJE WIERSZE ..... POZDRAWIAM I ZNÓW ZAPRASZAM ! DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM :D MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ . DLA WSZYSTKICH PO 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdefiniuj czystość jej przetrwanie warunkuje tętno myśli przyspieszone wnika w rdzeń instynktu zatańczmy z pożądaniem fortepian nas wyzwoli potem delikatnie dostroisz smyczek namiętności w źrenicy rozbiję twą nagość do atomów wielogłos wyszeptam cień przykuję do łóżka oddech się zerwie spazmem skrzydeł osiądzie w płucach wilgoć jak morze w twych ustach poszukam wyspy szczęśliwej gdy zdejmiesz kajdany ze stóp i pozwolisz nogom zacisnąć węzeł gordyjski w żyłach popłynie rozgrzana oliwa kurtyna świtu zapadnie na antrakt ale przy tobie tysiąc nocy to wciąż interludium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Dawno tutaj nie zaglądałam. Widzę kilka nowych twarzy, więc nowym się przedstawiam, a starym się przypominam ;). Czekam na Was na www.esza.pl Zapraszam serdecznie :) Pozdrawiam koli - esza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna marzycielka
nakreśliłam cię białą kredką na pustej kartce papieru szłam za tobą jak za złudną fatamorganą widziałam twój uśmiech tonęłam w lazurach twej duszy unosiłam się i rozpływałam tańcząc z letnim wiatrem aż nadszedł mój cień- deszcz zmył wszystkie kolory pozostawiając szarość wszechkresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x x x x x x
:) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna marzycielka
Witaj!!! Przypadkiem trafiłam na ten topik i przyznam, że mi sie spodobał:) Od dłuższego czasu piszę, ale tylko do szuflady... Odważyłam się po raz pierwszy podzielić się z kimś swoją poezją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meczyk za meczykiem goni kto mnie przed nimi obronii? Może Ty Jagodo złota zabierzesz mi pilota? Bo już muzy pogniewane że są bardzo zaniedbane strajk zaczeły i głodują siły tracą nie pracuja Więc Jagodo wiersze moje znikną niczym za powojem no i prawie jak Apacze znikna w mgle... a ja juz im nie wybaczę... Witaj Jagodo i Wy Poeci Coś ostatnio trzymaja sie mnie głupie rymowanki, więc zaprezentuje jedną... żeby Jagódka nie krzyczała że mnie nie ma... Więc 🌼 dla wszystkich. Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ - TO MOŻE I JA MOGĘ -ALE Z CIEBIE FANKA FUTBOLU :D NIE MIAŁABYM SERCA ,ŻEBY ZABIERAĆ CI W TAKIEJ SYTUACJI PILOTA :) DZIĘKI ZA RYMOWANKĘ . MAM NADZIEJĘ ,ŻE MUZY WYTRZYMAJĄ DO KOŃCA MUNDIALU I NIE PADNĄ Z GŁODU :) JAK SKOŃCZĄ SIĘ MECZE , ZNÓW DADZĄ O SOBIE ZNAĆ . DLA CIEBIE 🌻 i 👄 TAKA JEDNA MARZYCIELKO -CIESZĘ SIĘ,ŻE NAS ZNALAZŁAŚ :D POTRZEBNA NAM TU ŚWIEŻA KREW :) BO MNIE JUŻ WYCZERPAŁY SIĘ POMYSŁY . CZEKAM ,WIĘC NA TWOJE WIERSZE . POZDRAWIAM :D WITAM WSZYSTKICH CZWARTKOWO . MIŁEGO DNIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbudził mnie świt usiadłam na cieniutkiej trawce tańczyłam na płatkach kwiatów przejrzałam się w krysztale porannej rosy uśmiechnęłam sie do jasnego promienia słyszałam rozmowę dwóch biedronek mówiły: wystarczy być i patrzeć na świat tak aby ujrzeć jak najwięcej oczami duszy i serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możemy tu leżeć przychodzą patrzeć gładzą dłońmi policzki tym samym ruchem przesuwałem po twoich do wewnątrz zaginam rogi łez jestem kartką papieru zapisałem wszystko o tobie i wiem że modlitwa bólu jest moją modlitwą wiatr bawi się rozpaczą niewiele z nas zostało ciemność przykrywa kolory przypomina że ja zawsze miałem oczy przykryte paliła czerń aż oślepłem to i tak pozbawione znaczenia a potem byłaś ty palcami dotykałaś ran wokół każdy kolor z osobna poruszyło się w piersi miejsce po sercu ale nie potrafiłem odrzucić pustki wypełniała mnie jak matka od narodzin nie możemy tu leżeć za często przychodzą w spokojnym miejscu odeszliśmy od siebie nasze kości zbielały czekam spokojnie póki nie zapadnę w pył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×