Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość czekam na wiersze
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___Monka
Czytasz codzienna gazeta a w gazecie moja twarz na literach okraglych moj usmiech a o e a lzy na tych sciesnionych y i Nie czytaj gazety O godzinie szostej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry jagódko :) ja narazie pasuje... :o musze odespać łikend :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknię czasem za jego dotykiem, który rozbudza me uśpione ciało , zamyka oczy na rzeczy nieważne , związuje myśli w misterną kokardę , rozchyla usta w szarpanym oddechu tesknię CZASEM za zamkniętą we mnie KOBIETĄ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne to, co napisałaś jaguś b mi się podoba aczkolwiek końcówkę bym przeczytał tak: \"tęsknię czasem za kobietą we mnie zamkniętą\" ale bardzo piękne :) ciekawe spostrzeżenie.. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kici! Dzięki za ciepłe słowa :) i sugestie .Można tę końcówkę przedstawić tak , jak Ty to zrobiłeś :D Pozdrawiam :D Witam Wszystkich czwartkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam odwagę
ale nie mam talenti :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talentu
oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek konca tygodnia...hehe...*dzien dobry* *Jagoda Lee* i ...no komu jeszcze rzucic tutaj \"powitanie\" ..gdzie ci Panowie , gdzie te Panie ????---co mysli zlote na papier przelac moga i wysla swe wiersze internetowa droga??? ;-))) hey....piszta ludzie...piszta..hehe pozdrowionka deszczowe aurowo - lecz sloneczne serduchowo-amen:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla Was przesyłam uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasa
Mój Książe Powiesz, co to za księżniczka bez bajkowego życia? Anioły ją opuściły, nad łóżkiem nie czekają już dobre duchy, nie pokonała strachu i prędko go nie pokona. Nie zapominaj jednak, że przeznaczona jest księciu. To miłość znów ją ukorunuje I już nigdy nie odda korony. On na to nie pozwoli, bo Anioł ma już nowe skrzydła. Anioł- Książe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry *Jagoda Lee* :-) rymy czestochowskie snuja sie po glowie jesli je tu rzuce ---cale Bractwo powie: ach... tej wspanialosci nie da sie przetrawic ino milczeniem -mozesz nam radosc sprawic ;-) i jak tu odwazyc sie.... na poematy???? czy wystarczy mi aplauz \"ino\" od Mamy i Taty ??? a gdzie dyplomy, medale , puchary??? ech...memu talentowi... NIKT nie daje wiary... zatem wroce do roli ----Waszych mysli - konsumenta choc czasami ...mysl o Nagrodzie Nobla\"\" i u mnie sie peta..hehe Sobotnie pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny! Twój poemat mnie zachwyca, aż mi bardzo płoną lica . Czy wart Nobla ? Trudna sprawa , dziś nie o tym nam rozprawiać . Dziś zapraszam Cię na jutro , bo bez Ciebie jest mi smutno :D Pozdrowienia z rymami częstochowskimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisks
Mój wiersz dla mojego najdroższego: Kocham Twój głos, Kocham twoje oczy, Kocham jak się śmiejesz, Kocham jak się droczysz. Jesteś najmądrzejszy, Jesteś moim słońcem Jesteś mą nadzieją, Jesteś moim końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisks
coś ty to było w 2000 roku napisane, już nie jest moim aktualnym ukochanym:(też pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare drzewo od środka rozdziera mój krzyk tak głuchy że nie słyszy nikt mój krzyk podeptał czterolistną koniczynę ze złości z rozpaczy bo milczysz tak w ogóle to witam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×