Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witajcie Kochani ! WItaj 3 Grosze -miło Cię znów zobaczyć :) Nie byłam w Finlandii ,wiec chętnie skorzystam z Twojego zaproszenia :) Tajemniczy-czy te wiersze to tylko przeżycia podmiotu lirycznego, czy też trochę Twoje ;) Wszystkim życzę miłego piątku :) PS. U mnie znów mróz -zima sobie o nas przypomniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moi mili :) \"Stało się ze mną coś dziwnego, coś nadzwyczajnego to już nie jestem ta sama ja... W mym sercu odbywa się ciągła walka uczuć na nowo rodzących się i znów umierających. W mym umyśle toczy się wielka wojna coraz to nowych myśli, które kłębią się i nie chcą odejść... Nie potrafię normalnie funkcjonować rozum mówi to, lecz serce podpowiada zupełnie coś innego Nie umiem wybrać... czuję się jak bomba zaraz eksploduję! A potem będę taka pusta jak pusta może być pustka... \" ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muza Gdy Muzę tylko moją usłyszę To wiersz raz dwa dla niej złożę Gdy mnie uśmiechem natchnie To swą krwią czym prędzej spiszę Gdy tylko ją oczyma swymi ujrzę To jej najpiękniej wydeklamuję I potem będę tworzył i tworzył Z dumy wielkiej i z olbrzymiej radości Bo znów wiersze cudne będę pisał Dla niej... od teraz do mej starości A to wszystko zrobię... z miłości Kolejny pisany na szybko :D Pozdrawiam po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Jagódko serdecznie coś nie mam ostatnio natchnienia (na szukanie) :( trzymaj się mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchani :) Ja zupełnie zapomniałam o pisaniu, bo znów cały dzień spędziłam na nartach :) WSzystkich mocno ściskam i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda Lee 7010 -> to nie nartach, a zapewne po tej finlandii ;) Pozdrawiam Wszystkich i po 🌻 dla uroczych dam :) Jeszcze tu wrócę... kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś popełnię dla Was haiku: Lekki zmierzch lekki śnieg na drodze brak śladów, które by coś znaczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 3 Grosze -masz rację :)Połączenie nart i \"Finlandii \" to dopiero wybuchowa mieszanka ;) Czemu piszesz ,że wrócisz dopiero -kiedyś ? Mam nadzieję ,że niedługo :) Takatamsobie - dzięki za popełnienie fajnego haiku :) Ciepło Was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Ciebie przy mnie Nie ma Ciebie dla mnie Gdzie poszłaś.............. Gdzie odeszłaś............... Wciąż czekam i liczę Może chodź maleńki znak mi dasz Jednak................ ........... Nadal cisza płynie Telefon milczy Poczta pusta A me serce pełne bólu;-) Nie ma Ciebie przy mnie Zniknął mój największy Skarb... S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzenie Twych oczu unosi mnie Słowa płynące z Twych ust dodają mi sił Twe spojrzenie pełne miłości dodaje mi sił bym dalej mógł żyć I chodź wiem, ze moje pragnienie może nigdy sie nie spełnić to Ja i tak bardzo........... .................................... Kocham Cię;-) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego dlaczego nie ma Cię tu ze mną Chciałbym poczuć Twej miłości piękno serca Twego Najcieplejszy rytm nie powtórzy mi nic i nikt Miękkość dłoni wyraz Twoich oczu chciałbym jeszcze chciałbym, choć przez chwile poczuć spojrzenia Twe płonące pożądaniem tego mi dziś brak Tego brak mi dziś Kochanie Oddaleni tak bardzo od siebie jak daleko ja dokładnie nie wiem wiem natomiast że żyje tęsknotą wiarą w nasze uczucie wiem że żyje po to by móc Cię znowu ujrzeć przytulić pocieszyć karmić się Twoim głosem nigdzie się nie spieszyć swe oblicze ujrzeć jak dawniej w Twych źrenicach Twym przepięknym uśmiechem wciąż się zachwycać Płyniesz w moim żyłach bez Ciebie nie ma mnie Jesteś częścią mego życia KOCHAM CIĘ Byle kto wspomnieniami one mnie wspierają podtrzymują mą nadzieję ze mną pozostają budują me marzenia lekko wyidealizowane mam nadzieję, że długo bez Ciebie nie pozostanę co robisz o czym teraz myślisz czy dzisiejszej nocy także mi się przyśnisz zamykam oczy zamykam się w otchłani Jesteśmy wreszcie razem w sobie zakochani Nie chce budzić się z tego snu nie chce sam się budzić Płyniesz w moich żyłach bez Ciebie nie ma mnie Jesteś częścią mego życia KOCHAM CIĘ ;-) tekst pios..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serce jest Oazą pełną zieleni i karminu Przyjdz Nie bój się;) czekam i pij z mych wód ze żródeł mojej Miłości Tylko ja Cię tak kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest jak ten strumień w swym spadku gwałtowny, Co się z źródeł nieznanych rzuca w kraj czarowny, Ileż się w nim nadbrzeżnych piękności odbija, Ileż wdzięków go nęci - on wszystko przemija. I jeden tylko obraz, w czyste łowiąc tonie, Zawsze toż samo słońce w swojem niesie łonie; Z niem się chmurzy, rozjaśnia lata, wieki płynie Z niem wszystkie mija losy i z niem w morzu ginie sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy jestem z Tobą Wiatr użycza mi swych westchnień Gdy jestem przy Tobie To czuję, że Jestem Gdyby miłość była piekłem oddał bym duszę diabłu, by być przy Tobie Gdyby miłość była zbrodnią Popełnił bym ją, by być przy Tobie Gdyby miłość była karą za grzechy grzeszył bym, by być przy Tobie Gdyby miłość była śmiercią Umarł bym, by być przy Tobie A jednak.. Miłość jest tęsknotą Więc tęsknię do Ciebie Miłość jest marzeniem Więc marzę o Tobie Miłość jest pragnieniem Więc pragnę Cię! Miłość jest myśleniem Więc myślę o tobie Miłość jest czekaniem Więc czekam na Ciebie Miłość jest ogniem Więc płonę przy Tobie Miłość jest Tobą Więc Kocham Cię ;-) S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam oczy Pod powieką widze Ciebie W mych oczach-Twoja twarz Osnuta kolorem nieba Szumem drzew Powiewem fal Nieskończona doskonałość Piękność znakomita... S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest jak deszcz, który oczyszcza duszę Miłość to najpiękniejsze ze słow. Wypowiedziane z ust kochana To dreszcz ciała, mętlik myśli Ogień w duszy. Słowo Kocham w każdym sercu kamień skruszy Topi serca lód żarem swych promienni Pijąc nektar miłości budzisz się wśród barw Tęczy: złota, zieleni,czerwieni I cóż więcej? Co potrzeba byś czuł wolność na skrzydłach uczucia szybował po błękit nieba? Czynów gestów potwierdzających każde słowo Kocham. Ciepła, bliskości wspólnych chwil Smutku i radości, A także otarcia łzy, gdy cierpi dusza Niech cierpienie zawsze dotyk dłoni Pocałunek ust splecionych miłość skrusza A radość na twoich szczęściem się stanie... S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy noc z dniem się spotyka, Gdy pochmurne niebo słońce rozświetla, Gdy światło z cieniem się przeplata, Gdy na bezkresnej pustyni czeka oaza Gdy jutro znaczy dziś, A ja to to samo, co Ty...... Wiem, że to miłość! Gdy ziemie ogień pochłonie.......... Żar nienawiści ludzkość strawi........... W oceanie rozpaczy utonie wiele ludzkich dusz.......... Ja zawsze będę przy Tobie obok, tuż tuz........ Gdy ucieknie ostatni pociąg do raju........ A na peronie zostaną tylko Ci, Którzy nigdy nie kochali i nie kochają Ja chwycę twoja dłoń I na niebieski obłoku poszybujemy wysoko Do naszego własnego raju Zbudujemy go z cięgieł miłości A szczęście już na zawsze będzie u Nas gościć. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jeden Twój uśmiech... zamknąłbym niebo, a w nim wszystkie gwiazdy; Za jedno Twoje spojrzenie... zasypałbym morza piaskami wszelkimi; Za jedną minutę z Tobą spędzoną... otuliłbym wiosną góry wysokie; Za jedną rozmowę z Tobą odbytą... skoczyłbym z gałęzi za jesiennym liściem; Lecz za aż dwa Twe słowa... Rzekłbym, iż to niemożliwe... Wszak to tylko złudne marzenia, których nigdy nie dotrwam spełnienia, lepiej by dla życia ostały wątpliwe... I niech nie budzą już żadnych nadziei... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dnia ani godziny bym ciebie nie wspomniał delikatność twych ust smak ich sobie przypomniał Tak bardzo za tobą tęsknie i tak mocno mi ciebie brakuje nikt nie zrozumie ogromu bólu który w takich chwilach czuje samotny ze swoimi myślami codzień walcze o spokój duszy wypieram z serca tęsknotę co miłośći mury kruszy wierzę w moje uczucia są mym przeznaczeniem lecz czasem ciemność nocy zaraża zmysły zwątpieniem stawiam jej odważnie czoło tnę mrok mnie ogarniajacy rozpraszam ciemnośći sztylet w moje serce celujący Znam tylko jedna prawde prosto z serca płynacą dajacą mi odwage w walce światłem duszę napełniajacą Miłość-uczucie kryształowe nie masz w nim niedoskonałośći wypełnia serca ciepłem uczuc prowadzi dusze ku jedności... T.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi smutno samotnemu... pełnemu goryczy pokonanemu.... dookoła ocean w kolorze szkarłatu pełrn moich łez wypełnionych żalem wyciagam dłonie w przestrzeń krzycze błagam o odpowiedz lecz jej nie slyszę opadaja me ramiona bezglośne konary przesypujac piasek pomiedzy palcami przemijają eony wypełnione muzyka ja już jej nie nucę pękły mego serca struny:-( T.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna samotna noc w stanie odretwienia nie czuje juz serca nie czuje zmeczenia Dwa długie dni z życia człowieka zmęczonego miłośćią która z niego wycieka... T.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiony w żalu :-( samotny pośród cieni straciłem nadzieję że coś sie zmieni Nie mam już nic i niczego nie pragnę chce tylko spokoju którego nie znajdę Juz sie nie modlę o cud nie proszę umarłem za życia ból w sobie noszę Przynosze smutek tym co go nie znają dostarczam strach tym co go nie mają Jestem straceńcem zagubiona duszą jednym z fantomów co istnieć muszą... T.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoję nad Tobą z mym barwnym uśmiechem On jak latarnia jak gwiazda która oświetla mroki Szczególnie te co zapadają w Tobie gdy nie ma mnie przy Tobie tuż Obok:) Jestem z mym uśmiechem i sercem barwnym zawsze i wszędzie z Tobą Kocham Cię ta barwa duszę mą dręczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×