Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Jagoda ----> nie tylko ty :) A tak z okazji pustki... nawet śnieg pachnie dziś tobą czy to nie dziwne? widzę cię wszędzie niemal nawet niebo szare, deszczowa zdaje się ronić łzy nad nami w ten dziwaczny, przeciętny poranek gdy ciebie nie ma ze mną bo wybrałeś nie moje łóżko i nie moje puste teraz ramiona 18.11.2007 Jak już mówiłam, ostatnio u mnie nastroje nie najlepsze i taki też wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przed chwilą czułam wiatr na twarzy jeszcze przed chwilą w moich włosach mieszkały miękkie kłębki wilgotnych chmur łaskotały mnie za uszami, po karku jeszcze przed chwilą... tak dawno... potrafiłam kiedyś chodzić po wodzie tak bardzo byłam leciutka znajomym ciężarem skrzydeł okrywałam czasem nagie ciało chowałam dłonie w białych piórach przed chwilą wybrałam życie skoczyłam... upadłam teraz leżę na ziemi u stóp wieżowca na palcach i w ustach mam krew czy tak smakuje umieranie? 30.11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda 🌼 pozdrawiam cię ... jesienno- zimową chandrą, którą niestety od jakiegoś czasu w sobie noszę pustka w głowie i w sercu ale trzymaj się dzieplutko dziewczynko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Coda 🌻 Wiem , ta niby zima jest najgorsza .Wszędzie szaro i brudno .ale nie pozwól ,żeby pogoda wzięła na Tobą górę .Dobra kawka , moja energia , którą Ci przesyłam i byle do wiosny ,a wtedy \".....świat nie jest taki zły niech no tylko zakwitną jabłonie \" Ciepło pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> nic nie wklejasz, nic nie piszesz. Pusto tutaj tak bez ciebie. Zaglądam i za każdym razem zastanawiam się, czy znajdę jakiś twój wiersz i ciągle nic. Smutno tu bez twoich wierszy. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka ! Mój potencjał do pisania wierszy chyba już się wyczerpał .Może tylko na razie , nie wiem .Wiesz , ostatnio zaczęłam pisac wierszyki dla dzieci .Zobaczę , co z tego wyjdzie :)Jeżeli chcesz, to mogę próbkę ich tutaj przedstawic ,ale nie jest to poezja wysokich lotów :DZrobię to dzisiaj , tylko troche później Ciepło Cię pozdrawiam i też czekam na Twoje wiersze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tu jeszcze zaglądam ;) pozdrawiam was cieplutko i czekam na lepsze czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda- nie czekaj na lepsze czasy , tylko częściej wpadaj :D i juz wtedy będą lepsze czasy :) Cieplutko ,( bo u mnie bardzo zimno ) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> wrzuć cokolwiek. Pusto tu trochę. coda -----> o, to przepraszam i zwracam honor ;) Twoich wierszy też brakuje. Ja czasem coś skrobne, ale wszystko jest szare i smutne. Zresztą wrzuciłam tu już próbkę tego. Też pozdrawiam cieplutko was obie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka :) nie przepraszaj :) w ogóle nie chodziło mi o zauważenie mojej osoby :) chciałam tylko zapewnić Jagodę, że też tu zaglądam trzymajcie się dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie :) Wiem ,że na Was mogę zawsze liczyc :) Maleńka , niedługo na pewno coś tu zostawię .Na razie cieplutko i juz prawie świątecznie pozdrawiam i [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopadło jakieś okrutne przeziębienie, jestem słaba i nie mam ochoty na żdane świętowanie pozdrawiam kaszląco i kichająco a-psik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychac przed świętami ? U mnie nic specjalnego , trochę porzadków, trochę zakupów .Nie lubię takiej strasznej \'\'szarpaniny \", więc jest prawie normalnie . Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Coda :( Trzymaj się ciepło i poleż trochę w weekend w łóżku , pijąc np. grzane piwko ;) POzdrawiam i czekam na lepsze wieści ❤️ i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Jagoda :) tylko, że na leżenie jest w tym okresie kompletny szlaban :( ale to piwko to dobry pomysł - dzisiaj wieczorem piję to z myślą o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko jedna malutka myśl chodzi mi po głowie.... głaszcząc wtedy twój policzek myślałam tak nam dobrze teraz już wiem że głaszcząc wtedy twój policzek skazałam się na niespełnione oczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda - ładny ten Twój kawałek :) Pij dzisiaj to piwko , dodaj miód ,lub sok malinowy i poszukaj kogoś , kto Cię dodatkowo ogrzeje ;) Ja też dzisiaj napiję się piwka :D Pozdrawiam cieplutko i już prawie świątecznie :)( i juz też prawie imieninowo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przez przypadek znalazłam w necie moją kiedyś ukochaną piosenkę \"Laleczka z saskiej porcelany \"-coś pięknego .Nawet się popłakałam -trochę nad treścią , trochę nad utraconymi wspomnieniami .Znacie tę piosenkę ? Polecam .Wystarczy wklepac w Google jej tytuł u juz można się nią delektowac :) Serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Zbliżają się święta, a ja po raz pierwszy ... je czuję. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Naprawdę cieszę się na nie, cieszę się ubieraniem choinki, cieszyłam się staniem po nią, cieszę się gotowaniem, pieczeniem itp. Po raz pierwszy czuję, o co w tym chodzi. I podoba mi się to. A przy okazji stworzyłam dla tych naszych świąt w moim domu kilka nowych tradycji, co mnie również bardzo cieszy. W ogóle tak jakoś ... dobrze się czuję ostatnio, jakbym była wreszcie pogodzona ze sobą. I chyba tak właśnie jest, całkiem prawdopodobne, że przez ten rok udało mi się właśnie tego dokonać. A jeśli nawet nie, to już zawsze będę pamiętać, jak się teraz czuję. Szkoda tylko, że nie wszyscy wokół mnie są ostatnio w nastroju do jakiegokolwiek świętowania... No ale cóż, trzeba się cieszyć tym, co się ma, prawda? A ja się cieszę. Chodzę po ulicy z szerokim uśmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×