Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochajacy 19

pierwszy raz - jak to zrobic zeby dziewczyna byla szczesliwa i zeby nie bolalo

Polecane posty

Gość kochajacy 19

mamy po 19 lat.teraz juz tylko niedlugo wybieramy sie do ginekologa po tabletki i za jakis czas zaczniemy wspolzycie. bardzo ja KOCHAM i chce zeby jej bylo dobrze.ona jest dziewica. chce zeby przerwanie blony bylo jak najmniej bolesne, jak najmniej krwawe i wogole zeby tez 1 raz byl cudowny dla niej. dziewczyny doradzcie.wy wiece najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyy zdołowaliście chłopaka. po prostu prowadz z nia długą grę wstępną tak około 2 godziny. najlpiejiej jakbyś jej zrobił wcześniej palcówke i trochę rozciągnął. życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tit
zrób jej minetę przed, później się z nią kochaj i jak juz skończysz to doprowadź ją do orgazmu minetką, bedzie wniebowzięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
bardzo dlugo ja piesc, zey mogla sie odrezyc, poodniecic a dzieki temu nie czuc bolu a to ile bedzie krwi to juz sprawa indywidualna, niektore dziewczyny wogole nie krwawia a inne maja wrecz krwotoki i to, i to jest zupelnie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
yyy... ja bym polemizowala z przedmowca... minetka po seksie z dziewica? a jeslli bedzie troche zakrwawiona, ta dziewczyna? przeciez to bedzie ja jeszcze bardziej krepowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tit
sorry ale jak można brać się do sexu krępując się przed kimś kogo sie kocha??? moje zdanie jest takie że 1 raz może być bolesny to chyba jakoś trzeba dziewczynie zrekompensować dyskomfort?? nie jest powiedziane że bedzie zakrwawiona. ja się wcale nie bulwersuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tit
a po za tym skąd wiesz że będzie sie krępować?? jestem dziewczyną i osobiście zyczyłabym sobie takiego przebiegu 1 razu, ale oczywiście to moje prywatne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×