Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

esy floresy

jacy sa irlandczycy ?

Polecane posty

jest tutaj podobny temat o angolach, ale mnie interesuja irlandczycy:Jacy sa, jaki maja stosunek do polakow, czy ich mentalnosc jest lepsza czy gorsza od anglikow?? bardzo prosze wypowiadajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego pytasz?Wybierasz sie tam?Jeżeli tak to mogę Ci powiedzieć,że w samej Irlandii tubylcy są ok bo są katolikami.Gorzej jak się wybierasz do Irlandi Pół.Tam są protestańci a oni nie zabardzo są za katolikami.No i zależy na jakich ludzi trafisz,ale ogólnie mówiąc są wporządku.W każdym kraju są dobrzy i żli i na wszystkich możemy trafić.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie tam wybieram na dluzej... ostatnio spedzilam tam kilka dni, no ale niestety przez kilka dni czlowiek sobie zdania nie wyrobi. Ja bede w Irlandii poludniowej, wiec mam rozumiec ze jest tam spokojniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tylko ja jakos chyba tylko jednego typowego irlandczyka tam widzialam, wiec gdzie sie podziewa reszta tych rudzielcow? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo mieszkałam w Irlandii i mam tam rodzinę :) I mogę powiedzieć o Irlandczykach tylko tyle, że są bardzo otwarci, mili, uczynni i bezpośredni :) Oczywiście generalizując. Tak naprawdę to naród uśmiechnięty, gdzie młody chłopak ustąpi miejsca 20latce a czasem nie ustąpi starowince :) Poza tym łatwo się z nimi zaprzyjaźnić. Są bezpośredni, już od początku zawiązują się jakieś bliższe relacje między współłpracownikami, sąsiadami :) ale to też są wilecy pijacy, już od czwartku siedzą w pubach popijając piwko :) a po alkoholu stają się lekko agresywni i wtedy jedno słowo wystarczy do draki :) jeśli chodzi o polaków to nie mają nic przeciwko, chociaż, coraz więcej nas tam się zjeżdża, co niekoniecznie odbierają przychylnie. ale to chyba normalne. A z wyglądu są...hm raczej blondyni, rzadziej bruneci, a rdych...hm, mało jest tam typowych rudzielów. Są przeważnie niscy, a dziewwczyny albo drobne albo grube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no powaznie to mi bardziej zalezalo zeby dowiedziec sie jakie tam maja osobowosci, bo wiadomo co kraj to obyczaj... na wygladzie to ich mi jakos wogole nie zalezy :) Chetnie dowiem sie jakie inni maja spostrzezenia wiec piszcie jak najwiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shovel
sa rudzi czyli jak dla mnie zajebiscie i naprawde fajni sa. tzn. na maksa niewyparzone geby, jak pija to glosni i agresywni a pija sporo, ale w sa otwarci, zabawni i przynajmniej cos sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×