Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANTIDROL

HELP! ZA MIESIAC ŚLUB A JA CHCE SIE WYCOFAC!

Polecane posty

WŁASNIE \"POCIĘLAM\" SIE ZE SWOIM NARZECZONYM!MAM TEGO WSZYSTKIEGO DOŚĆ! ZERWE ZARECZYNY! DECYZJA O SLUBIE BYŁA PODIĘTA POCHOPNIE!TAK!ZERWE.WYKANCZA MNIE JUZ TEN ZWIAZEK PSYCHICZNIE.CHOLERA SLUB ZA 1.5 MIESIACA JUZ WSZYSTKO ZAŁATWIONE.BOJE SIE, NIE MAM ODWAGII JAK JA POWIEM RODZICOM, GOSCIOM BO TRZEBA TO WSZYSTKO ODWOŁAC! NA POCZATKU BYŁ MIŁYM CHŁOPAKIEM, STARAŁ SIE, MAŁO CO MI W \"DUPĘ\" NIE WŁAZIŁ A TERAZ?...JAK SIE Z NIM ZARECZYŁAM I USTALILISMY TERMIN ŚLUBU TO ..MA WSZYSTKO W DUPIE.ZMIENIŁ SIE NIE DO POZNANIA!NIE NO PŁAKAC MI SIE CHCE JESTEM WSCIEKŁA I WYKONCZONA TAK MNIE WNERWIŁ,ZE ROZBIŁAM TALERZ.A NIGDY MI SIE TO NIE ZDARZAŁO.POPADAM CHYBA W JAKAS NERWICE PRZEZ NIEGO.JESZCZE MNIE IGDY TAK NIE WYPROWADZAŁ Z RÓWNOWAGI.CO JA MAM ZROBIC !!?NO CO? PS W RAZIE CZEGO PRZEPRASZAM ZA BŁEDY,SŁOWNICTWO,ALE NAPRAWDE JESTEM BARDZO ZDENERWOWANA,JEST MI SMUTNO I ŹLE ,TYLO ZNOWU BEZ ŁEZ NIE CHCE PŁAKAĆ JUZ NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj kochanie
przede wszystki nie rob nic wbrew sobie, jezeli kochyasz go i pomimo tego jak sie zmienil chcesz byc jego zona, powiedz mu ,ze tak nie umiesz zyc, Ze Cie to rujnuje, i ze jesli on t\\pokazal swoja prawdziwa twarz niech zwiewa gdzie pieprz rosnie,nie mysl o rodzicach, nie mysl o ludziach, korzy maja przyjasc na slub, mysl o swoim zyciu, bo Ty bedziesz dzwigac tek krzyz a nie oni. Porozmawiaj znim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie malenka
jak juz teraz tak jest to zastanow sie co bedzie po slubie przez kilkadziesiat lat? jesli wyszło,ze do siebie nie pasujecie,lepiej dac sobie szanse na szczescie z kims innym niz sie meczyc całe zycie dla rodzxiny i gosci,bo to nie oni beda musieli z nim mieszkac i zyc,tylko ty!!! to powazna decyzja,wiec podejmij ja z rozwagą>>powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuc go jesli wiesz ze nie bedziesz z nim szczesliwa...a potem bedzie tylko gorzej...:O zycie se zjebiesz i meczarnie rozwodowe itd./...co z tego,ze slub niedlugo jak nad tym zawazy sie cala twoja przyszlosc...:) pozdrawiam taki facet nie jest warty twego stresu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz Tracz
no to się wycofaj i nie zawracaj dupy ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
sluchaj... to normalne ze oboje zyjecie teraz w stresie i nie zachowujecie sie tak jak zwykle stres potrafi wytlumic nawet najsilniejsze uczucia, za to wywolac niespodziewane reakcje moze to przejsciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się że
skoro nie masz pewności,że chcesz za niego wyjść i jedyną przeszkodą, by odwołać ślub są rodzice i goście, to powinnaś tę imprezę odwołać. Nie ma sensu wychodzić za mąż za kogoś z kim się nie dogadujesz. Pomyśl, że przysięgasz temu komuś być z nim na całe życie.Jasne,że zawsze można się rozwieść, ale lepiej rozstać sie przed ślubem niż za kilka lat szarpać na sali sądowej. Może na razie przełóżcie ślub i się zastanówcie,a rodzicami i gośćmi się nie martw - to jest w końcu Twoje życie i tylko Twoje. W takich sprawach jak ślub trzeba być egositą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jesteś pewna, że nie chcesz - to się nie chajtaj lepiej się teraz rozstać niż za rok rozwodzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×