Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mazzy

Jaką książkę właśnie czytasz??? Jakich pisarzy/rki lubisz???

Polecane posty

Gość gość
właśnie skończyłam czytać książkę Katarzyny Bondy Pochłaniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojadę klasykami, ale ... Aleksander Dumas, Ojciec i Syn, Agatha Christie i Arthur Conan Doyle. Do tego Clive Cussler, Harlan Coben, Matthew Reilly i Colin Forbes. Oraz ... sporo fantastyki. ;) Sapkowski, wiadomo, Ziemiański, Romuald Pawlak, David Gemmell, David Eddings, Mike Resnick, Karl E. Wagner, Robert E. Howard, Miroslav Zamboch i Scott Lynch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luina
Kończę Before. Chroń mnie przed tym czego pragnę. Anny Todd. To taki jakby prequel do serii After :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chroni...zapowiada sie interesująco. Muszę zagłębić sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagleb sie w ci.psko starej, MATKOJE.BCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie czytania "Krocząc w ciemności". To świetna książka z zakresu fantastyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje córki krowy. Opowieść sycylijska. Dom w Toskanii. Wieczory w Umbrii. Jacek Wacek i Pankracek. To ostatnie na dobranoc dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie czytam "Ksiezniczka Mafii"autobiografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zaczęłam czytać "Future" D. Glukovskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz czytam 3 ksiażki: 1. Margo Seila - Tajemnica bransoletki 2. Joseph Murphy - Potęga podświadomości 3. Francis Scott Fitzgerald - Wielki Gatsby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wieża boga" Jerzego A. Masłowskiego. Niezwykłe, pełne metafizyki opowieści o ludzkich splątanych losach, wyborach, miłości przez wielkie M i śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esyter
Z kobiecych, a nawet młodzieżowych, mogę polecić książkę, którą niedawno przeczytałam "To skomplikowane. Julie", wzruszyła mnie i wciągnęła od pierwszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sięgnęłam po głośne ostatnio "małe życie" i muszę przyznać, że pierwsze 200 stron, które mam za sobą zrobiło na mnie wrażenie :) Książka jest inteligentna, poruszająca i wbrew pozorom dająca nadzieję :) Więcej nie zdradzam, ale nie bez powodów książka zbiera tyle nagród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka40
Emciaa - widziałam to w księgarni- ogromnych rozmiarów dzieło! chyba na całe wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bij w werbel i nie lękaj się." Wspomnienia Marii von Maltzan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozenka40 - wszystko zależy od tego, jak szybko i często ktoś czyta ;) Należę do tych, którzy po książkę sięgają bardzo chętnie i bardzo często, więc "Małe życie" powoli zaczynam kończyć - dobijam do 600 strony. Nie powiem - były momenty, że musiałam odłożyć książkę na bok i chwilę odpocząć, bo historia jest naprawdę mocna; ale są też takie momenty, że nie mogłam się oderwać. Niezaprzeczalnie to jedna z lepszych książek, które czytałam w ostatnich latach i chyba taka, którą najmocniej przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka40
Ja taką 250 stron czytam koło 3 tygodni ostatnio, wiecej czasu nie ma, a też nie czytam zbyt szybko. Mnie mocno poruszyłoa Munroe. Dziś mi mignęła reklama "Małego życia" w swiat książki jest za 34 zł, a to bardzo, bardzo kusząca cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka40 - super okazja :) Powiem tyle - ja bym brała tę książkę. Przeczytałam i mogę powiedzieć jedynie, że "Małe życie" wcale nie jest takie 'małe', daje do myślenia i pomaga też przewartościować pewne rzeczy. Korzystaj z okazji i kupuj :) A ja teraz sięgam po odkładaną długo na półkę "Dziewczynkę w czerwonym płaszczyku Romy Ligockiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kirst: 08/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Uwielbiam książki, które relaksują ;) teraz czytam Pani Nela z Saskiej Kępy "http://tylkorelaks.pl/535-pani-nela-z-saskiej-kepy-9788379005826.html" to fabularyzowana opowieść – historia życia Anieli Bińkowskiej, która w 1928 roku, w wieku 17 lat przyjechała z Łodzi do Warszawy - do starszego brata, aby rozpocząć nowe, lepsze życie. Początki w nowym mieście, praca, nauka, przyjaźń i miłość a także trudne, codzienne życie stanowią treść tej książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Stryjeńska - diabli nadali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urszula Dudziak: Wyśpiewam wam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnei kończę czytać Kości zaginionych Kethy Reichs, ostatnio lubie o atropologach sądowych czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię Cobena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, Małe życie '', dawno nie czytałam tak dobrej powieści. ,, Gdy śmiertelnicy śpią '' Kurt Vonnegut, uwielbiam małe formy , te opowiadania są genialne. Trochę z innego gatunku: ,, Uległość'' Michel Houeiiebecq, ,,Białe'' Ilona Wiśniewska i tej autorki ,, Hen '' ,,Wilk'' Marek Hłasko. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×