Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *kwiatek

Jestem wysoka

Polecane posty

Gość *kwiatek

Czuje sie niekobieco chyba glownie z powodu mojego wzrostu mam 1,74. To dziwne ale w obcasie czuje sie w miare ok ale w plaskich butach okropnie, tylko ze przy moim wzroscie w obcasach jestem wyzsza od wiekszosci facetów, nie wiem co zrobic:( Dziewczyny czy któraś z was miala taki problem bo ja napradwe zle sie z tym czuje. Nie wiem jak sie ubierac w czym bym wygladala w miare dobrze nizsze dziewczyny moga nosic obcasy i ubrania lepiej chyba na nich wygladaja tzn one we wszystkim sa kobiece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
Ja tez tak zawsze myślałam ale teraz widze to inaczej i nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem centymetr
od Ciebie nizsza. Rozumiem jakbys miala 180 ale 174 cm? Przeciez to idealny wzrost. NIe chcialabym byc nizsza. Przeciez wzrost to nasz atut. FAkt, ze na "rynku" brakuje wysokich mezczyzn - z tym sie zgodze. Do mnie czesto dowalaja sie kurduple po 170-175 cm. Nie lubie nizszych od siebie, nie wiem czy oni o tym niewiedza czy jak? W.k..urwiajace... W pracy nizsze kolezanki mi dokuczaja, ze jestem taaaka duza (?) 173 cm to faktycznie az tak strasznie duzo??? ehehe, same nosza obcasiory po 10 cm bo chca mi dorownac, a mowia ze nie maja zadnych kompleksow...:) Na pewno! Mam piekne, dlugie geste wlosy, dlugie nogi i jak ide ulicach na szpileczkach to nie ma faceta,ktory by sie za mna nie ogladnal. Ciesze sie, ze nie jestem kurduplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
Nie umiem tego wytlumaczyc, ja sie czuje okropnie, wszystkie dziewczyny wydaja mi sie super kobiece bo sa nizsze a ja sie czuje zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
no to ja chyba czasem wole byc kurduplem w szpilkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze za młoda na ten temat
a ja tez mam 174 cm i wokół mnie same niższe kobietki...niektóre nawet poniżej 160 cm...no i faceci tez jacys mali...ale ja sie ciesze, ze jestem wysoka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze za młoda na ten temat
a raczej średniego wzrostu, bo wysoka byłabym mając 180 cm i wyżej... ale zauważyłam, ze faceci wolą niższe, filigranowe kobietki :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
Moze to by sie zmieniło gdybym poznała wysokie faceta który uwazalby moj wzrost za plus. Dzis widzilam kobiete kolo 40 mojego wzrostu i pomyslalam ze kiedys tez taka bede i nie spodobalo mi sie to bo po 40 to lepiej wygladaja te nizsze kobiety zdecydowanie, wydaja mi sie o wiele bardziej kobiece od tamtej ktora widzialam. Bojer sie ze na starosc jak bede z wiadomych powodow mniej atrakcyjna to wtedy moja samoocena juz wogole legnie w gruzach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
Dziewczyny wiec czemu siedzimy na forum zamiast byc teraz z super facetem skoro nasz wzrost jest zaleta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
dobra, dawaj, zamienimy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nasz wzorst nie jest zaleta?? przeciez wyskie kobiety sa najpiekniejsze!!!!!!!! CZEMU SIEDZIMY NA FORUM? BO WLASNIE NIE CHCE MI SIE ISC DO WANNY, A MOJE KOCHANIE JEST W PRACY, ALE NIEDLUGO WROCI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggggggg
a ja mam 179 i jest idealnie. dzieki temu m.in. zarabiam. jestem szczesliwa i czuje sie swietnie. nie rozumiem jak mozna miec kompleksy z powodu takiego wzrostu...rozumiem te 190 i wiecej, to juz bylby problem. ale do 180???o co ci chodzi...:O:O:O ps. a o 18 jade do mojego super faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem centymetr
a ja sie spotykam ze swoim wieczorem:) Idziemy gdzies poszalec:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
dziewczyny pocieszylyscie mnie tymi facetami bo myslalam ze to dziwny zbieg okolicxznosci:) fajnie ze niektorym jescze podobaja sie wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggggggg
"niektorym jeszcze" wiekszosci kochana, wiekszosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie wlasnie zastanawiam jak mozna ubolewac nad takim super wzorstem? Przeciez kobiety ktore sa niskie, tak marza by byc nizsza. Nie chcialabym miec 180 i wiecej, ale moje 175 mi daje poczucie takiej silniej kobiecosci ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
zatancz ze mna jak ty to robisz ze tak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza_cza_cza
Porównaj sobie chociaż długość nóg kobiety wysokiej i niskiej. To jak niebo a ziemia. Zresztą przynajmniej nikt nie musi schylać się, aby ze mną porozmawiać ;) Kobiecość to wszystko razem, nie tylko wzrost. Pozdrawiam i wysokie i niskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha181
a ja mam 181 i czuje sie z tym super. mam wspanialego faceta. za zadne skarby swiata nie chcialabym byc nizsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezMam173
I czuje sie z tym super, do tego mam kochanego faceta ktoremu rowniez moj wzrost sie podoba ;) Wiekszosc moich kolezanek jest nizsza, ale nie przeszkadza mi to, wrecz przeciwnie - czuje sie super kobieco bo: mam swietna figure (jak wiekszosc wysokich dziewczyn) i dluuuuuugie nogi (ktore zreszta tez wiekszosc wysokich dziewczyn ma :-) ) A ze malo wysokich facetow...Ich problem ;-) 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicaaa
kwiatek ile ty masz lat?? Taki wzrost to atut u kobiety !!!! na mnie nie patrza faceci, wiesz dlaczego?? bo jestem mały kurdupel (160), którego cięzko dostrzec. Wiekszość z nich lubi wysokie dlugonogie modelki. Pomimo tego nie narzekam aż tak bardzo bo przynajmniej jestem szczupła i mam ładna buzie :o. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
to daj mi namaiery na jakiegos z nich ;) ja nie spotkalam takiego i moj wzrost zawswze raczej przeszkadzal facetom bo sie nie czuli mescy prze to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×