Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *kwiatek

Jestem wysoka

Polecane posty

Gość jakie kompleksy
pooglądać fashion tv i wszystko ci przejdzie, same laski co najmniej 180cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysokie dziewczyny są ekstra. Poszukaj wysokiego faceta i problem z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etie
Cóz prawdą jest, że wysocy faceci wolą wysokie kobitki, bo komu by się chciało schylac na 0,5metra żeby buzi dac xD a nizsi, niższe ;] ot cała filozofia. Ja mam ok 175cm może przy niższych koleżankach czuje sie trochę za wysoka, ale są w klasie i takie co mi dorównują ;) Czasem mam troche kompleksów bo jak jeszcze dochodzi figura gruszki... no ale to nie ten temat :D Pozdrawiam i te duże i te małe ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzych
ja mam 175 cm i mam dziewczyne co ma 185 cm i jest bomba jak założy jeszcze buty na 8 cm obcasie sex zniom to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zl
mnie zachwycaja wysokie kobiety sam mam 1,74 i mysle ze jestem niewysoki a lubie panie o podobnym wzroscie i wyzsze , co ja na to poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wysoka
ja mam 172 i glupio sie czuje jak wszyscy w kolo tacy niscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki_wawawp.pl
Wysoka to dopiero jest kobieta ponad 180cm! :) Pozdrawiam wyszystke wyskie :) wysoki_wawa@wp.pl piszcie, pogadamy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuuula155
heheh xD nie moge...śmiać mi się chce! to teraz wyobrazcie sobie moja sytuacje:D mam 15 lat, mam 180cm i waze 59kg i czo? jejku 174-176 to idealny wzrost...mmm moge pomarzyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johana1000
To ja mam 174 i czuje sie wysoka ale staram sie walczyc z tym odczuciem.Myśle ze tak sie czujemy bo nie mamy bliskiej osoby-mężczyzny,który powtarzałby nam ze jesteśmy piekne .Wogole gdy ma sie kogoś wtedy jest super uczucie:)) ale nie wolno tracic nadziejii na znalezienie wysokiego i wspanialego mezczyzny.Miłosxc kiedys nas odnajdzie i szczescie i wyleczy z kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boaa_
Ja mam 170 , a mój facet 165 ... Wzrost nie gra roli moim zdaniem. Ważne , że się kochamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filantropka
Ja mam 176 czuje sie z tym wspaniale, bo moj mezczyzna mowi, ze jetsem oryginalna i kobieca a dziewczyny a uczelni mi zazdroszcza bo do tego mam piekne wlosy. Glowa do gory wysoki wzrost to atut, a nie kara za grzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula155
Oczywiście,że 174 to idealny wzrost. Ohh ile dziewcząt o tym marzy! Gorzej jak ma się np.181 cm :D jak ja xD chciałabym troche przytyc,żeby to nie było tak bardzo widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
174v :) idealny wzrosta ... ja tez tak mam i czuje sie ztym świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 173 i czuje się jak najbardziej normalnie. Wcale mi ten wzrost nie przeszkadza i chętnie noszę wysokie obcasy. Pamiętam gdy 7 lat tamu miałam faceta, który był niższy ode mnie o 3 cm - nie mogłam nosić przy nim obcasów bo byłam sporo wyższa ;/ ale doszłam do wniosku że to on jest mały knyp nie wyrośnięty. Jestem dumna ze swojego wzrostu - wyżsi ludzie mają większą siłę przebicia, są lepiej postrzegani itd itp poczytaj artykuły na necie - pozwoli Ci się to pozbyć kompleksu. Noszę kobiece ciuszki i czuje się bardzo kobieco i seksownie. POza tym dzięki temu że jestem wysoka moje 2 ostatnio przybrane kilogramy gubią mi się we wzroście. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysokie kobiety latwiej zobaczyc w tlumie np: w klubie. widac z kim sie bawi, kto sie przy niej kreci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedici
A ja mam 169 cm...a i tak wiekszosc moich kolezanek jest mniejsza ode mnie (155,157,162cm) Ale mysle ze buty na obcasie to super wynalazek dla kobiet, sama czesto nosze Ale prawda jest ze wzrost moze wplynac na samoocene,moja niska kolezanka narzeka na krotkie do tego dosc masywne nogi, a znowu tinna, wysoka na to ze jej dlugie nogi sa za szczuple I znajdz tu zloty srodek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy wymyślacie jakieś 172 i za wysoka?! :D sama mam 174 i to super wzrost i co się przejmujecie, że otoczenie jest niższe jak założycie buty na obcasie? nie ma się co przejmować zbytnio innymi :P:D ważne zeby Wam się podobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men 190cm
A ja jestem z kobietą, uważaną w społeczeństwie za bardzo wysoką. 185 cm. Za*je*fajna laska. Długie nogi, ponętna, KOBIECA aż nad to. Boska kobietka. Jej oczywiście to przeszkadza ale nawet nie zdaje sobie z tego sprawy jak jest naprawdę. Nosi buty na wysokim ale i bez nich ma wspaniale nogi. Do ubioru nie ma się co czepić. Co by nie włożyła wygląda super a jak się to zdejmie to jest jeszcze lepiej. Jednym słowem sto osiemdziesiąt pięć centymetrów BOGINI KOBIECOŚCI w jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askital
Witam serdecznie, jeśli któraś z bardzo wysokich pań ma z tym problem i chciałaby na ten temat porozmawiać to bardzo proszę o kontakt mailowy: a.skital@tvn.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffhbreeea
przesadzasz. Ja mam 176 cm i nie rozstaję sie ze szpilkami. Chciałbym być wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbbbbb
a ja jestem z Niska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawysoka
ja mam 178 i czasem to lubie ..szczególnie przy zakupach obówniczych .. zawsze kupuje jekieś na 10-12cm obcasie a potem boje sie je założyć i wpadam w kjakąś wzrostowa obsesje ... kaszana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nami...
Ja mam 178 i mi to odpowiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja17
Ja mam 180cm. Prawie wszyscy sa nizsi ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Ja mam 14 lat i 1,71 cm wzrostu... przeszkadza mi że jestem aż tak wysoka :( Wszystkie moje koleżanki są niskiego wzrostu (1,58 , 1,60 , 1,65). Jak chodzimy po szkole to się bardzo źle czuję :( Chciałabym już nie rosnąć... ( być mniejsza ) Wstydzę się swojego wzrostu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_Wysoooka
Aga,rozśmieszyłaś mnie:D jestem o rok od Ciebie starsza i mam prawie 181cm wzrostu! Moim zdaniem najlepszy wzrost to 174:D A ty laska rosnij !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Do Ta_Wysoooka: Niee... ja już nie chce rosnąć :) Chce zostać przy takim wzroście jakim teraz jestem! Jak mam jeszcze rosnąć to chciałabym mieć nie więcej jak 175 :) Jak na 15 lat to Jesteś bardzo wysoka :) Pozdro :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_Wysoooka
Oj jestem... ale nic na to nie poradze:) Ale z roku na rok mniej mi to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulis25
A ja mam 12 LAT i chodze do 1 gimnazjum ;] bo rok szybciej poszłam... i mam 179 cm i jeszcze rosnę :( bo prostu M A S A K R A!!! chociaż i tak nie jestem najwyższa w szkole :D nawet w klasie jest taka dziewczyna która ma 182 cm... a wszyscy mnie biorą jako szesnastkę xD chociaż jestem płaska jak deska :/... i nawet dzisiaj jakiś facet krzyknął jak stałam na przystanku "ooo jaka laska tu urośnie a w sumie to już urosła! ;] " Dziewczyny nie przejmujcie się wysokie dziewczyny też soą ładne i niskie też! To w sumie nie nasza wina ile mamy cm ;] to przecież natura nas już taka stworzyła :p Pozdrawiam te bardzo wysokie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×