Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *kwiatek

Jestem wysoka

Polecane posty

Gość wysokadziewczyna
ja nie moge, wiadomo ze wysokie dziewczyny zazwyczaj sa ladniejsze. tzn wiadomo ,ze ciezko porownywac urode, ale sadze ze z pewnoscia lepiej sie prezentuja, przykuwaja wzrok ludzi i sa duzo zgrabniejsze, ladniej prezentuja sie w ubraniach. a modelki? skoro ich wyglad wszedl w obecny kanon jako wzor urody to nad czym sie jeszcze zastanawiac?! sama mam 179cm i baardzo lubie swoj wzrost, uwielbiam nosic szpilki i spodnice, zeby pokazywac moje swietne nogi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi.
ja mam 14 lat i mam ok. 182 wzrostu!!!! wiecie jak ja wyglądam przy mojej przyjaciołce ktora jest nizsza ode mnie o jakies 30 cm! podobne długie bogi są piękne ale to nieprawda! jeszcze mam takie duze nogi! chciała bym nosic buciki na obcasie ale czuje się jak wieza! nie wyobrazacie sobie jak jest trodno miec taki wzrost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Ja nie jestem zadowolona ze swojego wzrostu :( Jestem po prostu najwyższa w klasie :/ Mi to bardzo przeszkadza.Już nieraz z klasy chłopaki się ze mnie śmiali, czuję się jak wieża. Ciągle wszyscy mi na żarty mówią żebym już nie rosła bo jestem za wysoka. I do papi: wiem jak trudno jest mieć taki wzrost. Mam nadzieję że przestane już rosnąć bo nie chcę być żyrafą. :(:( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka16
jestem załamana mam 16lat i 1.76 m wzrostu jestem najwyższa w klasie. Nie chce juz rosnąć!!!! nie mogę ubierać butów na wysokim obcasie i wszyscy mi powtarzają że nie znajdę sobie chłopaka!!! masakra poprostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki798
chyba sama sobie wmawiasz ze nie bedziesz miec! kochana nie chodzi o wzrost tylko o charakter!! a w facetach to jeszcze bedziesz przebierać!!! nie wpędzajcie sie same w jakies idiotyczne kompleksy!!! pozdrowienia dla wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbelkowo
hahah :D ! to ja jestem wysoka mam 181 cm i 16 lat . Uważam , że jest całkiem fajnie . Faceci gapią się na nogi i tylko próbują zagadywać ;p . Z butami nie ma większego problemu więc jest dobrze :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 168 i jestem prawie najwyzsza w klasie czuje sie z tym okropnie tez bym chciala czasem zalozyc buty na wysokim obcasie ale dziwnie bym sie w nich czula :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziulx3
Ja tez jestem wysoka ;((Poprostu ryczec mi sie chce jak kazdy mi to mowi. mam niecale 14 lat i 1.75 ;((( to jest po prostu masakra a w moim gronie kumpel wygladam jak ich matka ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka lalka
a ja mam178cm..wysoka bylam od zawsze najwyzsza..czasem mi ti przeszkadzalo a czasem nie. jak mialm wysokiego faceta to wkladalam szpile i smigalam i bylo super..teraz jak mam niskiego to unikam szpilek i bardzo nad tym ubolewam.ale powiem wam..kiedys pracowalam w sopocie w sklepie i do sklepu przyszly koszykary z trefla...bojku,co za wielkie baby..czulam sie przynich jak kurdupel,co za dziwne uczucie..normalnie mi wstyd bylo..teraz wiem jak sie kurduple czuja..strasznie..ale one byly ogromne chyba najnizsza miala z 190cm a najwyzsza ponad 2,,i do tego takie masywne..one to moga moiec kompleks..ale mysle ze nie maja..graja w kosza,sa dobre,zarabiaja kase i ciesza sie bo gdyby nie wzrost to by tego nie osiagnely,,takze babki..glowy do gory bo moglo by byc gorzej!!!! startowac na modelki lub sporty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 177 cm wzrostu i kupiłam jakis czas temu szpilki na 6 -7 cm obcasie. doslonie wpracy jestem najwyższa i kazdy mi gadał, jaka jestes wysokaaa, jaaa, ile masz wzrostu? hahaha. nie wiem czy z zawisci czy z politowania. ogólnie to jak ide w tych butach to kazdy sie gapi. jestem szczupła, nosze rozmiar 38, kobieca, mam długie proste włosy. no ale i 177 cm:D mąż ma 178:P przy nim nie załoze obcasów, nie chciałby wtedy ze mną nigdzie wyjść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weletta
witam ... mam 180cm wzrostu i mam 15lat i waże 55kg (jestem dziewczyną) czy nie uważacie że jestem za wysoka? czy będę miała problemy w zyciu z wyborem chłopaka? czy znacie sposoby na zmniejszenie wzrostu lub coś w tym stylu? prosze o odpowiedz... nei che byc wielkoludem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinana
a ja co mam powiedzieć?! mam niecałe 13 lat i mam 184 cm wzrostu ;(( i ważę 74 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinana
jestem najwyższa i największa w całym gimnazjum! nie wyobrażacie sobie mieć taki wzrost! moja przyjaciółka jest o 40 cm niższa odemnie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostannn
modelka w wadze ciezkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feame
hmm moim zdaniem jest ega super fajnie byc wysokim. mam 23 lata i 184 wzrostu a moj max 186 jak nosze szpilki na 5-6 cm obcasie to jestem od niego wyzsza i mowi ze dodaje mi to jeszcze wiecej uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula000
mam 182 cm wzrostu i cieszę się z tego! :) chociaż waże dużo to mam wymiary 92-72-92. Wiem że to nie wymiary jak na modelke ale mi wystarczy Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka15 latka
pff a ja mam 15 i mam 180cm wzrostu masakra żebym chciaż miała gdzies tak z 170 a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo_
ja też jestem wysoka { tak jak Ty 174 cm } i jakoś na tym forum jak pisałyście , to ja byłam z moim facetem :D:D . To zależy od chłopaka , bo niektórzy wolą niskie kobiety , a niektórzy wręcz odwrotnie . Ja jednak jestem zadowolona z moich długich nóg , szpilek to ja jednak nie ubieram , ponieważ nie lubię :P . ale gdybym polubiła to pewnie bym nosiła dzień w dzień , nie przejmując się czy jestem wyższa od innych :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancymonka_0
Ja równiez mam 15lat i centymetr wiecej - 181cm wzrostu... Kiedys mi to strasznie przeszkadzało,teraz jakoś to znoszę Chociaz baardzo chętnie oddałabym 6cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.Klejn
Weletta,mam identyczną sytuację,nawet przytyć nie mogę... Wygladam jak tyczka jednym słowem xD Ale ja już przestaje sie przejmować swoim wzrostem. Wole to niż mieć 155cm to chyba przechodzi z wiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnekP
Denerwujące jest takie gadanie... "Mam 175cm wzrostu i to jest okropne,żyć z tym nie mogę" Marzę o takim wzroście. Jest zajebiście idealny ;) Niestety urosło mi się kilka centymetrów wiecej...dokładniej to mam 182cm i 16lat Jeszcze rok temu nie miałam ochoty pokazywać się na ulicy. Było trudno , nie powiem. Ale z roku na rok jest lepiej. Myśle,że sporo zależy od towarzystwa...ja akurat mam koleżanki zazwyczaj 20cm niższe,to może przeszkadzać A co do tego chłopaka... mi na pewno będzie trudniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnekP
i dodam,ze przy wzroście 182 ważę 56kg Wiec to wszystko widoczne jest jeszcze bardziej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secretive15
Papi... Wiem co czujesz bo jestem od Ciebie o rok starsza i mam jedem cm więcej. Nie mogę nawet na siebie ciuchów znaleźc... Masakra ;/ Koleżanki mówią na mnie "drzewo" ;(( Mi też powtarzają, że mam już nie rosnąc i że nie znajdę sobie wyższego ode mnie chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomichowski
Nie trzeba było jeść od dzieciństwa kurczaków z MC Donaldsa i KFC to byście tak nie urosły i nie ubolewały , że jesteście wyższe od większości facetów. Pewnie wiecie , że te kurczaki były karmione żeńskim hormonem wzrostu więc przełozyło się to i na wasz wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secretive15
Nie jadam w barach szybkiej obsługi itp... Zdrowo i racjonalnie się odżywiam, a jestem wysoka. To sprawa genów, bo mój tata ma 188 cm ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józka
Tomichowski co ty wygadujesz??? Nie chce mi się w to wierzyć. To chyba właśnie od zdrowego odżywiania bardziej się rośnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkaA...
Hej ;) ja mam 14 lat (wiem że póki co mało;pp) i 176 wzrostu ! ;/ jestem najwyższa dziewczyną w szkole , na wszystkich patrze z góry a wszystkie chłopaki (no ok. prawie wszystkie;p) z którymi sie kumpluje itp są nieższa odemnie :( chciałabym mieć taka świdomość jak wy ze mój wzrost jest ok ale cieżko mi to na myśl przychodzi. ogólnie to boje sie przyszłości (będę taka wieeelką babcia;/) oraz tego ze jeszcze urosne, a pewnie urosne bo mam dpiero 14 lat...;/ co ja bym mnie zrobiła zeby mieć takie powiecmy 168 eh.. na ale przeciez nie zmaleje.. chciałabym chodziaż znaleźć wysokiego faceta którego pokocham ze wzajemnością. wtedy byloby to prostrze ;)) pozdrawiem serdecznie wszystkie kobitki ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkhgj
ja mam 184. moze i jestem ladna ale za to za szczupla. tzn wygladam w sam raz, ale czuje sie w porównaniu do innych ogromna.:D mimo to ze przerastam facetów to akurat mi nie przeszkadza bo w nich nie gustuje. gorzej z dziewczynami;) moja gf jest mniejsza o 25 cm. to dopiero smiesznie wyglada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwionaaa
Mam 174, mój facet 184, najwyższy z dotychczasowych. Bywałam i z 170, ale wtedy nosiłam buty na płaskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkhgj
no i mam 17 lat. wic jeszcze pewnie troche urosne... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×