Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *kwiatek

Jestem wysoka

Polecane posty

Ja raz jeden jedyny milam romansik z facetem, ktory byl odemnie o ponad glowe wyzszy, dobrze zbudowany, matko jak ja sie przy nim czulam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeeer322222222222
jak? dobrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam174 cm
i jest super! Mój facet ma 184, ale kiedyś tańczyłam z facecikiem co miał 2 metry - boskie przeżycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam174 cm
A dlaczego na miss mogą startować tylko laski powyżej 170 cm? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobialka
hej dziewczyny:) sama mam 175 cm wzrostu i uwielbiam buty na obcasie i to takim 10 cm:) to pięknie uwydatnia i tak juz długie nogi:) do tego jeszcze spódniczka (niekoniecznie mini) to zależy od sytuacji, usmiech na twarzy i murowane spojrzenia mężczyzn na ulicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaded
a wiecie dlaczego niscy faceci wolą wysokie kobiety? hm..bo mają głowę na odpowiedniej wysokości. hihi mam 175cm pozdrawiam wszystkie wysokie jak również te niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 175 cm i nikomu bym nie oddała ani jednego centymetra !! :D:D:D Uwielbiam swój wzrost:) Być moze autorka topicu otacza się malutkimi kobietkami,które ją wpędzają w kompleksy.....????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 175
Takk.. xD moja propozycja jest taka aby niskie kobietki zajely sie tymi niskimi facetami a wysokim zostaliwy tych wysokich ;)) Nie no a tak powaznie to w sumie tez czxasem sie dziwieni czuje.. Ale jak tak czytam te wasze notqi to mi sie odrazu hoomoreq poprawia.. w sumie to najlepszym przykladem wg. mnie sa poprostu modeli.. wiadomo.. one sa najwiekszym obiektem porzadania.. wiec wysokie kobiety powinny absolutnie sie w nimi utozsamiac, no moze problem jest taki ze czasem faceci boja sie poprostu podejsc do takiej smuklej, ladnej laski, bo wydaje sie niedostepna.. ale zreszta, to tez zalezy od charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża/
ja mam 177. zazdroszcze tym co maja 170 i wcale to nie jest dużo. naprawdę. to jest pikuś do tego ja mam. mam starszne kompleksy i wcale nie uwazam ,ze ZA WYSCOCY ludzie są fajni. wogle nie można znaleść spodni wszytskie za krotkie. jak chodze po sllepach i patrze na te wszystkie szpile to zawsze wychodze z dolem i rycze. to jest nie fair. tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166cm
A ja kocham mój wzrost:P Ani centymetra nie chciałabym byc nizsza ani wyzsza. Moge biegać w adidaskach i na szpilkach :P bomba! :P a mam tak 165-66 :) pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wieza
ejj chyba jestes z malego miasta co? normalnie w duzych miastach kurdupli sie nie zauwaza tylko takie wielkie szczuple megasne dziewczyny.. a do tego takie modelki eg kate moss / carmen kass/ naomi campbell itd, one wczystkie maja powyzej 176 cm i mosza conajmineij 10 centymetrowe szpile.. jest takich wiecej.. grunt to nie miec kompleksow.. niech Ci mali je maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze wydaje sie
ze jestem za wysoka... a jak dowiedzialam sie ze chlopakowi do ktorego chyba cos czuje[on ma ok 190] podobaja sie takie niskie filigranowe kobietki to juz w ogole sie zalamalam... i nigdy nie kupuje butow na obcasach, choc wiem ze lepeij by to wygladalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna ze swojego wzrostu
ja mam 177cm. Przyzwycziłam sie ze jestem wyzsza od wszystkich moich znajomych. Kiedys moze i mialam kompleksy z tego powodu,ale juz tak nie jest gdyz mam wyzszego chlopaka (188) i jemu moj wzrost odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia najprawdziwsza
A ja chciałabym być wyższa. 180 cm by starczyło ewentualnie. A szpilki i obcasy i tak są nie dla mnie, bo prędzej bym się zabiła, niż przeszła w tym kawałek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jest tak mało wysokich dziewczyn :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przciwko
wysokim kobitkom. mam kumpelę ktora ma 179cm . w kontaktach z ludzmi nie patrze na wzrost. i nie rozumiem po co wysocy obrazaja niskich a niscy wysokich. lubie swoje 152cm i moj ukochany (169cm) tez. naprawde swiat nie opiera sie na wzroscie wiec wyluzujcie. prawda jest taka ze mozna zyc normalnie i byc szczesliwym bez wzgledu na wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic przciwko ... masz rację ale ja jestem wysoki i moja dziewczyna też będzie wysoka innej opcji niema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przciwko
no i ok. kazdy ma własny gust i wcale nikt nie wymaga zebys lubil niskie. ja np. lubie takich max 180- 185cm, szczupłych, z dlugimi włosami. kazdy ma prawo lubic cos innego i nikomu nic do tego. nie rozumiem tylko dlaczego na tym forum jest tyle jadu i zawisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiara się nudzi albo leczą kompleksy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia najprawdziwsza
NWA, lubisz wysokie, czyli jakie? A dzisiejsze kobiety są coraz wyższe - jeszcze kilka/kilkanaście lat temu spotykało się znikomą liczbę kobiet powyżej 175, a teraz jest już całkiem sporo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 175
Noo.. To prawda.. Społeczenstwo rosnie.. Ale faktycznie wysokich dziewczyn mogloby byc jeszcze wiecej.. Bo czasem czuje sie odosobniona.. Heh.. Oczywiscie z mojego punktu widzenia lepiej jak facet lubi dlugonogie kobiety niz male filigranowe... :)) No i mam nadzieje ze takowyh facetow ejst jednak wiecej ;) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG5425301
agniecha181 a ja mam 181 i czuje sie z tym super. mam wspanialego faceta. za zadne skarby swiata nie chcialabym byc nizsza. coz za zbieg okolicznosci. Moja byla tez miala na imie Agnieszka, tez miala 181cm i kiedy pisalas te wiadomosc bylismy jeszcze razem ;) :D tak czy owak pozdrawiam agniecha181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :) Ja mam 176 cm wzrostu. Też lubię od czasu do czasu nosić buty na wysokim obcasie. I jak dotąd miałam to szczęście, że każdy mój facet miał powyżej 190 cm :D Czasami myślę sobie jakby było fajnie być filigranową kobietą... ale chyba przyzwyczaiłam się do swojego wzrostu i nie mam z jego powodów żadnych kompleksów. Pozdrawiam ciepło wszystkie \"Maleństwa" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microsoft
Ja lubię tylko i wyłącznie wysokie. Nigdy nie miałem niskiej dziewczyny i jestem z tego dumny. ;) Kobieta zaczyna się dla mnie od 170 cm, a poniżej to są dziewczynki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandorra
Ja też jestem wysoka i nie widzę w tym żadnego powodu do kompleksów ani zmartwień. ;) Bardzo lubię swój wzrost. Uważam, że o wiele lepiej jest być wysoką niż niską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona670
mam 163cm i tez czuje sie za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehee
biedrona odbilo Ci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamammam
a ja mam 168 cm a mój facet 190 cm heheh;) smiesznei to wyglada ale no cóż kochamy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PuMaa
Jaa jestem załamana ; (. Mam 14 lat i 180 wzrostu. Czuje się okropnie przy moich koleżankach czy też kolegach, bo z klasy: Przerosłam wszystkich! Mama, powtarza mi, że kiedy pójde do szkoły średniej, mój wzrost będzie tylko atutem. Że wiele chłopakow będzie się za mną oglądało, bo jestem wysoka, szczupła, mam długie nogi i jak moja mama twierdzi: ładna i mówi, że będę jeszcze ładniejsza, w co ja niewierze. Co mam zrobić żeby pozbyć się kompleksów?! Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×