Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madziuchna

jesli siedze u faceta na kolanach przodem do niego

Polecane posty

Gość oldwitch
udawaj że ci dobrze, jęcz, wzdychaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanko
hahahahahahaahhahahahahahha buahahahahhahahahahhaha dobre :P wez go najlepiej za ryja i całuj:D wtedy może się podniecisz bo jak będziesz tak siedziec bezczynnie to zadnej przyjemnosci z tego :P albo poruszaj pupcią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanko
hahahahhahahahahahahahahahahah madziuchna :D ty gadulo :P jest taki kawal: Po skonczonym seksie: Prostytutka mówi(zniecierpliwionym głosem):"Skończyłeś już?!", Nimfomanka: "Już skończyłeś?:(((", blondynka: "Beżowy!..Tak..pomaluję sufit na beżowo:D"Oczywiście bez obrazy- żartuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanko
Ja za drzwiami swoj pierwszy raz mialam- drzwi byly przytrzasniete krzeslem ale rodzice nigdy nie wchodzili do pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi sa niestety za ciekawscy wiec nie chcialam ryzykowac ale ktos kiedys powiedzial \"jest ryzyko jest przyjemnosc\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =========ON 22========
a ja zawsze jak czytam te wpisy dziewczyn, ktore mowia cos co swiadczy o tym, ze lubia seks to nie do konca wierze ze to dziewczyny, tzn mam watpliwosci czy to czasem nie chlopaki podszywajacy sie pod dziewczyny. nie mowie ze jestem zupelnie przekonany ze to chlopaki ale jednak niedowierzam, nigdy nie mialem dziewczyny i nie uprawialem seksu . moze gdybym sie przekonal na wlasnej skorze ze dziewczyna tez moze lubic seks to bym nie mial takich watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benek
hahaha :DDD wpis wyżej wymiata :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a a a
siedz cicho i poważnie i komplementuj sie chwilą, tak jakbyś siedziała na jakimś koncercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkmkkkkkkkkkkkkkkkkkaaa
Mi za pierwszym razem etz bylo glupio gdy dotknal...ale teraz wydaje mi sie to naturalne...i nie widze w tym nic zlego...na poczatku zawsze podczas calowania dotykal ...wiec nie bylo az tak zbytniego skrepowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzenie
Madzinia , dzicko , ty musisz byc jeszcze zupełna małolatą , takie pytania zadajesz. Macał cie jakis chłystek noi co w tym takiego . Jeszczematka zobaczy i dostaniesz wpier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeah coś mi bliskiego
obejmij go (faceta) całuj,liż zacznij poru7szać biodrami bo bez tego się wam znudzi,i tak powolutku do przodu i tyłu raz w góre i w dół coraz mocniej bardzo rytmicznie pomalutku,bedzie mu powidzmy że dobrze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie tak sie zastanawia
no wlasnie tak sie zastanawiam czy jak tak siedze na nim i obje jestesmy w ubraniach to czy jak sie tak poruszam to czy to jest dla mniego w jakis sposob przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie tak sie zastanawia
sa tu jacys faceci ktorzy mogli by odpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak poruszaj bioderkami
gupie pytanie, jakby bylo nieprzyjemne to by wygonil w pizdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym siedziała facetowi na kolanach przodem do niego (tzn na pewno by coś nas łaczyło) i ten macałby moje piersi, to bym pewnie spokojnie nie usiedziała, i nie ważne gdzie, ale bym pociągnęła to dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziecha z Madagaskarem
hahahahahahahahahahahahahahaha Numer na całego! 23 lata i takie pytanie! Przepraszam, ja w tym wieku tez byłam dziewicą, ale co nieco o seksie wiedziałam! Na tyle, by wiedzieć, co i jak. Przecież trzeba puscić rozum na wagary i włączyć zmysły. No, chyba,że siedziałaś na kolanach faceta, który nie był Twoim "partnerem" (czy jak go tam zwac). Jesli juz siadasz w ten sposób na kolanach mężczyzny, to chyba cos znaczy. Nic dziwnego, że Cię zaczał dotykać... Zakładam, ze to Twój chłopak. Boisz się rodziców? A jakie masz z nimi relacje? Twój pokój to Twoje królestwo! W seksie nie powinno się mysleć ale czuć! No chyba, ze tego nie chcesz- To nie siadaj facetowi okrakiem na kolanach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciussss...
Chyba to nie jest grzechem, że ja zapokajam analnie nie tylko mojego owczarka (choć teraz zabraniam mu się spuszczać, wyrywając strzępy odbytu stanowczym ruchem- za karę za te bobki) ale i dziadka Walentego z Podwarszawskich Marek oraz moją matkę, Radosława, która była swego czasu NRDowską pływaczką synchroniczną ( jej partnerka w tej pięknej dziedzinie jest moim tatą.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieładnie nieładnie
podszywac się pod kiciusia biednego bezczelnie tak! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieładnie nieładnie
Autor podszywow nie jest glupi. Jest nawet dosc inteligentnym forumowiczem.Chyba go zaspokoje oralnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najlepiej to zejdz z niego
i idz powiedz mamie jaki on niepoprawny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieładnie nieładnie
wolę anal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może być anal byle predko.
:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieładnie nieładnie
jak prędko to po wazelinkę musisz skoczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli wolisz z wazelinką
nie ma problemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpada
jestem hetero. Ale moge spróbować z Twoja. :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieładnie nieładnie
ale co? ja też tak mam:classic_cool: co z moją? o analu gadamy, nie masz czym czy jak?D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×