Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ProVitamina

ILE ZE SOBĄ DO ZARĘCZYN?

Polecane posty

my po 5 miesiącach chodzenia...teraz jesteśmy już 4 lata po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najszczesliwsza
my chodzilimy ze sobą 2 lata. Na razie slubu nie planujemy, bo kasy nie ma. Najwazniejsze jest uczucie, i to ,ze oswiadczył mi,ze pragnie ze mna spedzic cale zycie, na slub poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuchaaaaaa
my 8 miesięcy i juz jesteśmy 3 lata po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaaaa84
A ja ze wswoim zerwalam po 5 latach, ilez mozna chodzic... tak po prostu chodzic, chcialam byc dla niego kims wiecej niz tylko dziewczyną. Kolezanki mowily o slubach,zareczynach a ja sobie moglam tylko pomarzyc .zrozumialam,ze nie chce byc z czlowiekim ktory po takim czasie nie jest w stanie sie okreslic. Czasem zaczynalam rozmowe, ale zawsze mnie zbywał zartem czy wrecz konczylo sie na kłotniach. Wiec KONIEC, nie czulam sie kochana, nie czulam sie wazna. Ja mysle ,ze takiej dezyzji faceci nie powinni odkladac w nieskonczonosc, najlepiej zareczyc sie po 2 , 3 latach, jesli jeste sie pewnym osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie macie
az łezka w oku sie kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mictrzy
poznaliśmy się przez internet. potem pierwsze spotkanie w sierpniu po 8 mcach pisania, w lutym zaręczyny były romantyczne, a slub w pięknym wiosennym maju nas czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się kocha
to trza brać ślub, nie ma na co czekać. Takie przechodzone związki sa nieświeże. 2-3 latka to maks moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po slubie zwiazek ci sie
odswierza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzies czytałam jak
7lat razem, slub rok po zareczynach - 8lat razem, ale bylismy 17latkami, wiadoma ze jakbym miala np. 25lat to bym tyle nie czekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabolka
on chciał po 2 tyg, ale przemyślał że za szybko, poczekał 3 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszeniowa
ja zareczyny mialam podwojne pierwsze po 3 miesiacach z hakiem a drugie po 6 miesiacach gdzie byl juz pierscionek i romantyczna atmosfera. a slub suma sumarum bedzie troche ponad 2 lata po zareczynach z pierscionkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamniusna
po roku :) po 2 latach znajomosci slub jestesmy b szczelsiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 lat i 8 mies, ale to dlatego, ze poznalismy sie jak mialam 16 lat ;) teraz mamy po 22 i 24 i zaczynamy planowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz pomaranczka
strasznie krótko się spotykacie przed ślubem?! ja bym się nie zdecydowała. my razem 2lata, zaręczyn i ślubu nie chcemy bo to i tak nic nie zmieni. najważniejsze że się kochamy, mieszkamy razem i chcemy razem być. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez90
Nie chcecie..? Dziwne. Każda dziewczyna o tym marzy i nie uwierzę, że ty jesteś "inna". Będziesz miała czego żałować po latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my czekamy do końca studiów mgr. Ale gdybyśmy już zarabiali to półtora roku na pewno byłabym mężatką :). Mój facet garnie się do zaobrączkowania mnie od samego początku :). Nie rozumiem jak faceci po 5-10 lat mogą mieć wątpliwości... ALbo kocha się i planuje przyszłość z drugą osobą albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każda dziewczyna chce ślubu! Dla niektórych są inne sprawy wazniejsze. My zaręczyliśmy się po 8 latach związku i gdyby nie fakt, że to mój mężczyzna wyszedł z tą inicjatywą pewnie nie planowalibyśmy ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już czekam na pierścionek 3lata i 4miesiące... i pewnie jeszcze poczekam... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonez90
Ja czekałam rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31 and counting
ja nie czekałam na zaręczyny, ale nastąpiły po 4.5 roku. poznałam mojego narzeczonego jak miałam 25 lat, zaczęliśmy spotykać się jako para 4 miesiące później. a ślub za 6 miesięcy i będziemy ze sobą 6 la :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka

Oswiadczyl mi sie po 2 latach i 4 mcach, slub - 8 miesiecy pozniej. W maju mamy 2 rocznice, czyli bedzie jakos okolo 5 lat razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko u mnie trwa to wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×