Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Wyslalam Wam fajniusi filmik do obejrzenia;) ))hihi Jarzyneczko Twoj filmik też fajny,sliczny brzusio:) Monia spoko,wolisz jaja od koguta czy od kury?:D Idę sobie poleżeć,bo jestem zmęczona,do zobaczenia w kuchence,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko, wszystkiego najlepszego w dniu imienin:):) Tego, o czym marzysz!! Niech się spełni:) Buziaki!!! Pięknego dnia imienin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJJOOOO czesc kobity.BAAAAAARDZO BAAAARDZO WAM DZIEKUJE ZA ZYCZENIA.Jestescie kochaniutkie.Zaraz musze szykowac sie do pracy a nie czuje sie najlepiej dzisiaj.Mam rece spuchniete jak baloniki i tak ogolnie to bym caly dzien przelezala w lozku--taki mam dzis nastroj do bani. BUZIACZKI DLA WAS.PAPAPAPAPAPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczynki!!! Kasiu, tak Ci współczuję tej choroby!! Na czym ona polega? Dlaczego tak puchniesz? O co chodzi z tą tarczycą? Ciągle słyszę od kogoś nowego, że ma problemy z tarczycą, ale nie wiem, skąd to się bierze:( Czy można się jakoś profilaktycznie przed tym bronić? Trzymaj się, Słonko! Spokojnego dnia! Ja jadę do Sopotu do Mamy i będziemy siedzieć dalej nad ankietami. Dziś je chyba do końca opracujemy, a potem będziemy je rozbierać na części pierwsze. Ania na zwolnieniu, więc wieczorem obejrzymy sobie jakiś film razem z nią i jej narzeczonym:) A wczoraj cały dzień przegadałyśmy i narobiłyśmy naleśników-dla niej z mięsem (żebym się nauczyła tak robić dla Michała), a dla mnie ze szpinakiem i z farszem pieczarkowym:) Super! Biorę je do Mamy, niech oceni:) Wczoraj wygadałam Michałowi, że mój prezent walentynkowy to mój przyjazd do Norwich za 16 dni:) Ale się cieszył. Tylko tatuażu dziś nie będzie, bo kolesiowi się dziecko urodziło:) Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek:):) Miłości, szczęścia i radości dla Was i Waszych bliskich:) Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny! Z okazji Walentynek życze Wam wszystkim szcześcia w miłości :) To znaczy, abyście zakochiwały sie zawsze z wzajemnością, abyście nie cierpiały kochając i abyście zawsze czuły sie kochane. Bo miłośc to najwazniejsza rzecz na świecie! :) Bez niej marniejemy i gaśniemy, a gdy jest kwitniemy i jesteśmy szczęśliwe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, dopiero dziś się lepiej czuję :) zapraszam na oponki serowe, smażylismy z Młodym. mają mniej kalorii niż pączki ;) a poza tym robi się je błyskawicznie, a pączki mi nigdy nie wychodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie nie żałuję :D:D W pracy zjadłam pączka, a w domu czeka na mnie caaała góra pączków nasmażonych przez kochaną siostrę która specjalnie dla mnie urwała się z pracy i przyjechała do nas na caaaalutki weekend. To oznacza wielkie buszowanko po sklepach, domowe jedzenie (ja też lubię gotować ale bez przesadyy). Dzisiaj na obiad miałam baardzo domowo - udka z kuraka na pół-ostro żeby groszka nie drażnić, do tego ryż i sałatka ;) Pycha. Na kolację mamy zapowiedziany gulasz z żołądków i groszek z marchewką + ryż obiadowy odgrzewany. Mówię wam, zjeść czasami coś aż tak porządnego to człowiek może jeść i jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie trzeba było nieco wczesniej powiedziec o tych oponkach? A tak, to objadłam sie paczkami! I to tak, ze nawet nie jestem w stanie tknąć piersi kurczakowych w warzywach, ktore zrobiłam na obiad. Jest mi mdło. To kara za obzarstwo :P :) Zaraz sie zbieram na lekcję angielskiego, wieczorem zajrzę. Pozdrowionka dla wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tłusty czwartek:) Ja tez pieklam oponki i przyznam Wam szczerze,że nie zjadlam ani jednego o pączkach nie wspomnę.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, to ja jako,ze mniej kaloryczne te oponki, to wkrochmaliłam całą miche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po to człowiek idiotycznie sie odchudza, żeby potem pod hasłem \"tłusty czwartek\" wszystko zmarnować!? Hehehe... mówie o sobie :P :) Ale co tam... jakie to miłe :) :) :) I jakie to ma znaczenie czy to paczki, czy oponki, czy jakies inne dobroty, prawda dziewczyny? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja też połasowałam wczoraj, a najlepsze, że dziś kg mniej na wadze i spodnie luźne:) Nie kumam, gdy tak się dzieje:) Ale i tak miło:) Dziś mam wizytę 3 koleżanek na oglądanie filmu ślubnego:), więc będę zaraz robić pierwsze w życiu ciasto:) z musli i 2 rodzaje ciasteczek:) Też pierwszy raz w życiu. A jutro do Wwy. Buziaki, Kochane moje! Udanego piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, a co tu od rana tak pusto? wszystkich grypa złozyła? jarzyneczko, a ty gdzie? chyba jeszcze nie urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Witam jeszcze raz gorąco - najedzona oj najedzona do bólu! Siostra zrobiła tak pyszną jarzynową - mniam, z kapką przecieru pomidorowego, normalnie PYYCHOTA! A do tego mieliśmy naleśniki polane syropem klonowym (siostra i chłopak) i czekoladą (JA!). Mówię wam, muszę chyba częściej robić porządne obiady, bo czuję się taaka pełna - a jaka zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, udanego weekendu dla Was wszystkich:) Zaraz lecę na pociąg do Wwy. Asieńko, jakbyś miała urodzić w ciągu tych 2 dni:), to powodzenia i trzymam kciuki:) Trzymajcie się:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLOOOOO No i jak nie przeczytam i jak sie nie w...wie WANILIOWA to na tamtym forum to jakas pizda pisala czy co bo pojac nie moge!!!!!!! Zawsze trfi sie jakis niedorobek co potrafi w swoim marnym zyciu tylko zepsuc innym krew a zwlaszcza jak jest niewidoczny.A to sa przewaznie ludzie ktorzy na codzien sa nikim i nic nie znacza to poprzez komputer moga sie wykazac i cos tam sobie udowodnic........ZENADA i tyle. POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNKI.U mnie niezle ale mogloby byc lepiej. DZIS spedzam samotny wieczor i noc....Natalia na dyskotece Lukasz na 18 Robert na sluzbie a ja ...............moze zaprosze sasiada? DO ZOBACZENIA. PS. MADZASKU MAM NADZIEJE ZE BEDZIESZ SIE DZIS DOOOOBRZE BAWILA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) ))) Witam Was kochane dziewczyny,widzę,że znowu coś się dzieje na forum,ech...Waniliowa koleżanko szkoda nerwów kochana,naprawdę.Lepiej miło spędźmy czas,zapraszam na ciasto bananowei nektar truskawkowy:) Katarinko,zawsze mozesz wpaść do kuchenki,a ja chętnie dotrzymam Ci towarzystwa,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, też się zdenerwowałam, aż mi wróciło wszystko do gardła co zjadłam :( Znowu mi nieodbrze i znowu mam tak jak na początku, i to wszystko o jednego skurwysyna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piernicze co się dzieje z tymi ludźmi,kto to robi i jaki ma w tym cel?Przykro mi Waniliowa, to jakiś chory czubek, qźwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłosiłam sprawę do moderatora, użytkownikowi \"zabrałam\" wszystkie nicki w rodzaju waniliowych sperm i niech się idzie kurde mać kajać na jarmark ze swoim zachowaniem :o A w ogóle PN - gdzie można obejrzeć bransoletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja łapka mierzy sobie 17 cm,szklana bronsoletka ma zapinanie,a ta z czerwonym koralem sie rozciaga?A mozesz mi słoneczko :) podać średnice tych dwóch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×