Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

DUNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KUR....WA napisalam,ze przy okazji.No nie mamusiu nie bij tylko....i ja biedny dupek poczulam sie jak ankocholik jakis piepszony... DUNIA ja CIEBIE zabije,a co mi tam .....od czegos trza w koncu omrzec... no nie????? TY lepiej tez pomysl od czego chcialabys zejsc z tego swiata,no i te sine usta...hi hi hi hi hi..GUPI DOWCIP MALENKA DAJ MI W DUPE,AZ SIE ZESRAM. PAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę Dunia, że wyręczasz mnie :P Hehehe a Katarinka obawiała się co ja powiem :D A co tam... są takie dni, że trzeba dać sobie czadu:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, mam chwile, więc napiszę Ci o tej śmierci klinicznej. No więc niestety nie było żadnego tunelu i takich tam, o których kiedykolwiek czytałam. Ale wszystko widzialam i słyszałam. Widziałam sale operacyjną, znajomego lekarza, który przyszedł na sale operacyjną gdy tylko dowiedział sie, że jestem operowana (tez jest chirurgiem). Do tej pory pamietam co mówił o mnie do lekarzy, którzy mnie operowali. Hehe... ma szczęscie, że mówił same pozytywy, bo miałby potem przechlapane :D Jednocześnie w tym samym czasie widziałam lekarkę, która (w pokoju lekarskim) obdzwaniała OJOM-y, gdzie mają wolny respirator, aby przewieźć mnie tam po operacji. Wiedziałam gdzie sie dodzwoniła i gdzie mnie zawiozą. Do tej pory pamietam czerwony kolor telefonu! Wiem, ze w trakcie operacji (trwała ponad 6 godzin), zaczeła kończyć sie krew do transfuzji i na szybko sprowadzono ją z Jastrzębia. Nie mam pojecia dlaczego właśnie stamtąd, bo są bliższe ośrodki, ale może dlatego, że potrzeba jej było duzo i mam rzadką grupe krwi \"B\" Rh - Gdy potem rozmawiałam z tym moim znajomym lekarzem, był zszokowany. Wszystko potwierdził. Wreszcie wiedziałam co mi operowano. I teraz najśmieszniejsze: poniewaz wiedziałam, że rozcięta jestem od przepony do podbrzusza, uznałam, że nie mogłabym być już modelką dwuczęściowych kostiumów kapielowych :P :D (w życiu nie byłam żadną modelką!) Widaćkompletnie mi odbiło (a mówili, że nie mam urazów głowy :P ) Potem, gdy przewożono mnie na ten OJOM, byłam znów w swoim ciele, a później znów poza. Zobaczyłam ksiedza, który przyszedł z ostatnim namaszczeniem i ucieszyłam się, że w takim razie nie pójdę do piekła ;) To był któtki moment, bo nagle stwierdziłam, że ja jednak muszę żyć! Bo mam córkę, która mnie jeszcze potrzebuje. I wg lekarzy od tego momentu niewytłumaczalnie dla nich zaczełam dochodzić do siebie, Do tego stopnia, że jeszcze tego samego dnia mogli odłaczyć mnie od respiratora, bo zaczełam oddychać samodzielnie. Przez wiele dni przychodzili różni lekarze obejrzeć sobie ten \"cudowny przypadek\" :) Pochrzanił mi sie tylko czas. Byłam przekonana, że od wypadku minęła chwila. Czas nie istniał. I to tyle. Pewnie Cię Duniu rozczarowałam, że nie było tunelu. Hehe... a może na tunel nie zasłużyłam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje,jedyne i najmilejsze!!!!:) Zyje, choc marnie (to przeziebienie cholerne, o ktorym wspominala Kasia), ale usmiech na twarzy mam, nowy dom jest po prostu maksymalnie odjechany, czyli wspanialy, wielki i naprawde super! Mysle o Was, tesknie do Kuchni i juz jutro napisze wiecej i bede juz normalnie z Wami, bo dzis jakos tak zeszlo na gadaniu ze wspolokatorami i na oswajaniu sie z nowym miejscem (Michal sie tu wprowadzil 2m-ce temu). Poczytam dokladnie co pisalyscie dopiero jutro. Juz sie nie moge doczekac!:) Malinko, ja tam sie ciesze, ze nie bylo zadnego tunelu!:) Ciemne tunele sa ponure i przygnebiajace. A fakt ze w takim momencie nie opuszczalo Cie poczucie humoru (te mysli o modelingu:) ) mnie rozbroil:) Ja chyba tez nie umialabym sie wyzbyc poczucia humoru, chocbym chciala:) To moja najsilniejsza cecha tak mi sie czasem wydaje:) Kochane, wszystko mnie ciekawi!:) Jak Kasiulek z ospa? Jak Twoje sprawy Monia? Dunia, swietnie wygladasz na zdjeciach:) Masz figla w oczach-cholernie mi sie to w Tobie podoba! Kasienko, dzieki za smsa jeszcze raz! Ciagle czekam na T. zdjecie:) Asianko, co Ty tyle pracujesz, Biedaku? Jak przygotowania do slubu? Ineczko, naciesz sie powrotem cory:) Pamietam, jak moi rodzice sie cieszyli z kazdego mojego powrotu do domu, a ja nakrecona opowiadalam tylko jak bylo i ze nie chcialam wracac. Dobrze, ze sie nie obrazali, tylko cieszyli, ze sie dobrze bawilam:) PN, czekam na zdjecia. To samo tyczy sie Ani:) Ani tym bardziej, bo nie widzialam zadnego jej zdjecia:) Aniu, gratuluje ukonczenia studiow. Troche po czasie, ale wydarzenhie b. wazne nadal:) Pozdrawiam Was wszystkie b.b.serdecznie. Mysle o Was!!!:) Nigdy prosze o tym nie zapominac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
melduję sie :) właśnie w ramach "oszczędności" za całe 10 zł. kupiłam kilo młodego bobru i de go powpieprzac:D a ponieważ komp stał bezpansko włączony to szybciutko tu zajrzałam, papaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu, nadrobilam porzadnie zaleglosci z 4 dni, bo czytalam tak wyrywkowo. Jejus, duzo tego bylo jakos. A tu meczyk sie zaczal-Anglia-Szwecja. Chyba jestem za Anglia, choc ze Szwecja tez jestem b.zwiazana (rodzice mieszkali w Sztokholmie 4lata). Dominiko, koniecznie napisz o tej dawnej wspolokatorce!:) Ja lubie takie historie:) Koles, ktory tu z nami mieszka tez jest przedziwny, tzn. ma przedziwne poglady i podejscie do spraw. Nic, tylko reagowac na to smiechem, bo szkoda nerwow. Juz sie nadenerwowalam nim w lutym. Ale pewnie cos tam jeszcze uslyszycie o Karolku, bo z nim to normalnie byc nie moze. Choc bede sie starac,zeby nie wchodzic z nim w dyskusje. Nie ma sensu. Tyle bym Wam chciala napisac, taka jestem wszystkiego ciekawa. Jak Zuzia po powrocie, czy jej sie podobalo? Jak sie Ineczko czujesza na tabsach? Dunia, ja mam jakies opory przed Twoim braniem tabsow. Troszke tych problemow zdrowotnych masz, a jak przeczytalam ile Ty lekow roznych zazywasz, to sie przestraszylam troche. Bo to wszystko przeciez jakos wplywa na organizm. A tu sama krzyczysz na nasza Kasie. hehe, a kto ostatnio Tatry chleptal? Co? No kto taki?:) No nic, nasze zycie, nasze zdrowie. Ja tez nie powinnam masy rzeczy, a robilam i pewnie robic bede. Ale uwazaj na siebie, Kochanie!Fajowe te Twoje zdjecia:) Asienko, nie dostalam ostatnio zadnych zdjec od Ciebie!! Tych z Kopenhagi np. nie dostalam. Wiec wyslij jeszcze raz, co bym sie mogla pozachwycac i Michalowi pokazac:) Malinko, strasznie sie ciesze, ze mialas taki fajny ten zjazd;) Smieszne, ze my ze znajomymi to najb. lubimy sie bawic wlasnie przy takich starych ramotach muzycznych sprzed 20,30,40lat:) Nie ma imprezy bez takiej muzy:) Monis, co tam u Ciebie? Jak Mala? Zazdroszcze jej, ze przechodzi te ospe teraz! Szczerze jej zazdroszcze, bo to jedna z rzeczy, ktorych sie od wielu wielu lat naprawde bardzo boje. Nie wyobrazam sobie, ze mialabym ja teraz przejsc. Dlatego te szczepionke robilam. Monis, a przyslesz jakies zdjecia z tego wesela? Ciesze sie, ze Kasienka tak sie bawila-mala tancerka:) A nagadalas sie z kuzynka? Aniu, dzieki za zdjecie:) Fajne:) Jakos tak podobnie sobie Cie wyobrazilam:) Masz takie cieple usposobienie i tak samo cieply wyraz twarzy:) Kasienko,to sobie poprzeklinalyscie z Dunia ostatnio:) Az podskoczylam,choc ja to tez lubie, ale tak w kuchni grzecznie bylo a tu z nas zaczlo wychodzic podworko:):):) I fajno:) Poki dzieciaki male i nie zajrza,to mozna:) Nie chcialabym byc zlym przykladem dla Kasi, Mlodego i Zuzi:):):) A jak Ty sie masz, Kochana? Juz niedlugo urlopik Twoj:) na na na na na:) Super! Szkoda, ze mnie nie bedzie w Gd., gdy bedziesz w poblizu. Ale jeszcze to nadrobimy:) Moze w tym cudnym domku Duni, gdy go juz wybuduje:) Tak sobie zamarzylam zobaczenie tej wody i lasku, i laki, i konia, i psiakow, itd.:) I naszej Pani na Wlosciach Duni-Sruni-Morduni:) Moze sie kiedys uda,co Dunka?:) O sobie nie mam za wiele co pisac:) Na razie odpoczywam sobie dwa dni w ogrodzie. Jak mi brakowalo slonca, dworu, oddechu, odpoczynku. Czuje, ze zatoki mam zawalone, ale jakos na razie daje rade. Wieczorami czuje sie gorzej. Michal pracuje ten tydz. na popoludnie, wiec go teraz nie ma. Bedzie o 23. Ogolnie jest cudownie, bo sobie odpoczywam i czytam nowa Szwaje, ktora sobie przywiozlam. To ost. polska ksiazka na 4 miesiace. Normalnie to w Anglii czytam tylko ang. powiesci. Jakos tak mam-w Pl tylko polskie, w Anglii-ang.:) Mam sie dobrze. I mysle o Was b.b.b.duzo!:) Buziaki i puchate sciski dla Was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donoszę, że żyję i od soboty nie mam neta :( i nie wiadomo, kiedy będę mieć, wiadomo jak bywa z TPsą :( Jestem tym faktem załamana :( Niestety muszę już uciekać :( Buziaki dla Brydzi, Inki, Katarinki, Jarzyneczki, Dunii, Malinki, PN i Moni - chyba o nikogo nie pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle dopiero teraz:) Brydziu, cieszę się, że już zajrzałaś do naszej kuchni. Niby niedawno wyjechałaś, a tu sie zdaje jakby cała wieczność minęła. Skarbie, ja tez lubie stare piosenki, ale takie z klasą. Uwielbiam np.gdy śpiewa Brenda Lee. A to, co puszczał ten DJ nic z klasąnie miało wspólnego :P Na szczęście do czasu :D :D :D Inka, uwielbiam taki młody bób! Pycha! :) Ehhh... już niedługo piątek i wakacje! Wreszcie odpoczniesz :) PN ciesz się,że egzamin masz za sobą, a nie będziesz sie torturowac psychicznie, że mogło być lepiej! :P :D No i jak tu nam kobietom dogodzić :D :D :D Q-Aniu no tylko można Ci współczuć. Ale mam nadzieję, że jednak w miarę szybko będziesz miała dostęp do netu :) Monia, nagadałaś sie już z tą swoją kuzynką?. My też chcemy z Tobą pogadać :) :) :) Katarinko, ja też kocham morze :) I najlepiej tam wypoczywam bez wzgledu na pogodę :D Dunia, niepokoją mnie te Twoje sine usta po L. Zrób może kilkudniową przerwę. I może zmierz sobie ciśnienie, co?? Jarzyneczko wiem, że pewnie zawalona jesteś pracą. Ale wyluzuj nieco, zajrzyj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam spać, bo jutro wcześnie czeka mnie wyjazd do Warszawy (służbowo), wrócę pewnie b.późno. Ale za to w sobote wybieram się na wesele. Już się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! zanim pójdę spać, muszę jeszcze podziękować Duni za fotki! Świetne! I super na nich wyglądasz! Brydzia ma rację, z figlikami w oczach! :D To lubię! :D :D :D A pies autentycznie niemal wchodzi Tacie na głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera,PN, co to musial byc za koszmar z ta laska!!!Matko jedyna:) Przeczytalam Michalowi,ktory wlasnie wrocil z pracy:) Ten tampon mnie rozbroil totalnie:) I ta karteczka w T.szafce:) A jak sie jej pozbylas? To byl akademik? Ile z nia wytrzymalas? Jezuuu, horror! :) Mam nadzieje,ze ta nowa bedzie o niebo lepsza! Co ja mowie, o 5 nieb:) A jak ona miala na imie? Bo moze jakos okropnie, co by moglo rzutowac na tak obrzydliwy charakter?:) Oby nie Madzia, Bozenka, Kasia, Monika, Dominika, Ania, Asia i Paulinka:) No i jeszcze nie Zuzia:) Buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek siostrzyczki kochaniutkie!!!!:):):)POLSKA GOLA HURA HURA HURA2:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spiewałam wczoraj że hej z radości!!! No wreszcie jest do kogo morde otworzyc,moją niewyparzoną ha;):D bo już nieciekawe pustki się robiły,co zajrzałam to wychodziłam z miną rozczarowania z powodu braku waszych postów a jak tak kocham wasze opowieści zwł.takie długie jak pisze przeważnie Malinka kochana i Brydziulka Magdulka no i Kasieńka bo reszta to tak słabiutko;)malutko piszcie bzdziągwy byle co,pierdoły oby pisac tak jak ja:D:D:D Załamac się można u mnie!Wczoraj po 18przywiezli mi wreszcie moje zamówione łoże co zwie się \"FANTAZJA\" ;) dodam,że wcześniej wynieśliśmy starego rupiecia:)wszystko przygotowane,my z mamą rozpakowujemy wszystkie wkręty,śrubki i etc...(mama to spec taki do mwszystkiego i od wszystkiego,gniazdka,częsci,reperacje domowe itp.sama co tata lewe ręcę do wszystkiego:P składamy a tu się okazuje,że nie ma 2długich boków😡:O no myślałam,że mnie coś trafi sieroty Boże no czegoś takiego nie dołożyc i co?my za tel.do sklepu a oni jeszcze zdziwieni,że dopiero rano ktoś zadzwoni po sprawdzeniu i powie co i jak!Narazie czekam jeszcze brak,żeby na te boki czekac drugie 2tygodnie a spałam na środku pokoju:) Malinko o dziwo sama jestem w szoku przeogromnym,że nic nie odczuwam jak wtedy po L czuję się wręcz świetnie a usta to nic:P oby tak dalej:)wczoraj nawet piwko wypiłam:P Zdjęłam swój tel.z aukcji bo tatuś się namyślił,żeby jednak został dla mamy a on mi da nawet więcej:D żebym już sobie kupiła ten wymarzony na allegro i zaraz buszuję szukac dobrego pewnego sprzedawcy. Malinko Twoja historia ze śmierci smutna ale z bardzo pięknym i szczęśliwym zakończeniem,dobrze że jesteś z nami,bo co by to było gdyby Ciebie nie było?!A psiak tak z tatem chodzi jak papuga się trzyma na tym jego ramieniu i to jest jego pozycja:D Zazdroszczę Ci tego wesela:) Brydziuś nie choruj cholera jasna!!!!Rozśmieszyły mnie te figle w oczach:) Karolkowi się nie dawaj albo prowadz z nim takie konwersacje,żeby szlag go jeszcze trafiał bardziej;)ja bym sobie jaja robiła:)Super,że jesteś zadowolona z mieszkanka i przesyłaj nam jak największe ilości fotek jak możesz to i z domku:) Aj zapomniałabym niunia jakie to tak sobie chwalisz kosmetyki z Evelline???napisz koniecznie:)buziaczki dla was pszczółki>ą co do spotkania u mnie kiedy będzie już domek to z wielką chęcią nawet wyślę po was wszystkie autokar jakiś,żeby mi was przywiózł,ale byłoby bezbłędnie i będzie oby to szło sprawnie i się budowa zakończyła,tyle,że to mały domek będzie ale się pomieścimy:Pczęsc w stawie zanurkuje,częsc w ogródku i stajni:Dżartowałam oczywiście!Musimy tylko sobie tu wszystkie złożyc pakt o nierozłączności naszej na dobre i złe wbrew upływu czasu,że będziemy trwac tutaj nieustaszone i trwac:) ja to już mogę i tak mi dopmóż Bóg.....amen!!! Kasieńko otworzyły Ci się wreszcie te fotki?Pochwal sie Malince tutaj Ty urwisie i wszystkim jak wczoraj zle się czułaś bardzo i jakie miałaś ciśnienie(kiedy mi pisałaś w smsie wieczorem)!!!Może inni znajdą jakąs radę na Ciebie!!!:)👄 Papierowe nożyczki no koleżanki współlokatorki pozazdrościc nie daj Boże,koniec świata,co za upiór indywiduum,ja bym rozdarła zwyczajnie takie coś:D Oby ta przyszła była jakaś normalna a nie taki diabeł wcielony!Aj pogratulowac zdania egzaminów:) A gdzie reszta?Jarzyneczka?Ineczka,Aniu wracaj do nas prędko! Ależ się opisałam,pewnie zaśniecie przy czytaniu,albo wogóle nie przeczytacie:Dhehehe ja zmykam buszowac za moim przyszłym telefonikiem;) buzki i dnia pięknego miłego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kochane! Wczoraj siedzialam na sloncu, ale byl wietrzyk i tak ogolnie nie upal wcale, no i nie zauwazylam, ze sie spieklam potwornie:/ Mam poparzony dekolt, cholera jasna no! Dzis rano, to az mi dwa babelki wyskoczyly:/ Ze tez nie zauwazylam, ze sie tak przypiekam. Jak normalnie wieprzek na roznie, no!:/ Dzis nie ma slonca, to przynajmniej mnie nie ciagnie do ogrodu. Ale swedzi ten dekolt jak jasna cholera! Ale choleruje dzisiaj, nie?:)) Skora zejdzie jak nic, no ale trudno, przezyje:) Wazne, ze sie wygrzewam choc troche. Ja potworny zmarzlak jestem. Dunieczko, w kosmetykach firmy Eveline to ja sie normalnie zakochalam:) Uzywam cale swoje nastoletnie i dorosle zycie jakichs tam kosmetykow, ale nigdy nie czulam, zeby jakos specjalnie dzialaly, ujedrnialy, poprawialy cos. Raczej tak sobie uzywalam jakichs balsamow, kremow, no bo czyms nasmarowac sie trzeba, nie? Bardziej dla zapachu sie smarowalam chyba, bo nie bylo zadnych widocznych efektow. Nawet na nie nie czekalam, bo nie sadzilam, ze moga byc:) Nie wiem, czy rozumiecie, o co mi chodzi:) Dla mnie \'ujedrniajacy kosmetyk\' nie rownal sie nigdy \'ujedrnianiu ciala\', raczej byl po prostu balsamem i tyle. A Eveline dziala. Serio. Nakupilam tu tego tyle, ze mialam 5kg nadbagazu:) I to byly wlasnie tylko kosmetyki Eveline, a na pewno moja przyjaciolka Ania i tak bedzie mi dosylac. I to nie raz. Bo tego sie uzywa skrupulatnie 2 razy dziennie, zeby byly efekty. Ja na sobie widze. I Ania tez i jeszcze moja Asia. Wszystkie 3 uzywamy. To one mnie namowily, ale babki ze sklepu mowia, ze kobiety kupuja po 15 opakowan tego balsamu na cellulit np.:) Beka! A najlepsze jest to, ze ta linia jest polska i w zwiazku z tym niedroga!! Po 11-13zl. Szok! Tego na cellulit jeszcze sama nie uzywam, choc przywiozlam sobie dwa opakowania. Cellulit nie jest moim jakims duzym problemem, wiec to sobie zostawiam na potem. Ale Ania i Asia uzywaja i sa zachwycone. One mowia, ze cellulit znika, ze jest znaczna poprawa. Ja nawet nie wiedzialam, ze on moze znikac:) Moim problemem sa raczej rozstepy. I jeszcze kilka tyg. temu nie mialam pojecia, ze moge je jakos zminimalizowac. Na piersiach mam je od zawsze, wiec jestem jakby przyzwyczajona. Pupa, uda. Taka moja uroda-za duzo chudlam w swoim zyciu i potem przybieralam. Niby przeplywy wagi glownie 5kg, ale rozstepy mam. Niedawno zaczelam smarowac, wiec jeszcze nie wiem, czy cos pomoze, ale jestem pelna optymizmu, bo przeciez nigdy nic nie oczekiwalam:) Cudowny jest balsam ujedrniajacy taki w fioletowym opakowaniu. Daje duze poczucie zimna, ale ujedrnia. Widze juz po sobie. Czuje sie taka bardziej elastyczna. No ale mi sie najb. podoba balsam ujedrniajacy piersi:) Nawet Michal powiedzial, ze widac spora roznice po 3 dniach:) Jakas taka skora chyba elastyczniejsza i piersi od razu sie \'podniosly\' troche:) Sorry, za ten dluuugi wywod na temat kosmetykow, ale ja to wszystkim opowiadam, kto pyta o pomoc w tych tematach, bo jest nas juz kilka zadowolonych, wiec warto sprobowac. Cena nie jest porazajaca, wiec jak nawet nie zadziala, to nie bedzie takiego bolu, nie?:) Ja z niecierpliwoscia czekam juz na wieczorne smarowanie, nacieranie i wklepywanie:) W zyciu tylu roznych kosmetykow nie stosowalam:) Buziaki, Kochane, dla Was wszystkich z Norwich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiem, że ja o kosmetykach Eveline nigdy nie słyszałam?!?! Ale przy najbliższych zakupach rozejrze się bardziej po półkach, bo po Twoim poście Brydziu muszę je mieć :D Nawilżaj dekolt to może jeszcze uda się uratować skórkę :D Swoją drogą to nie przypuszczałam, że w mitycznym deszczowym Londynie można się słonecznie poparzyć :P Brydziu, a Ty całe wakacje będziesz wypoczywać, czy też będziesz pracowała? PN taka współlokatorka to koszmar, którego nawet nie potrafię sobie wyobrazić!!! Gratuluje zdania egzaminu, przyznaje, że mam podobne problemy, najpierw biadole, że nie zdam, a potem, że za nisko :P Duniu wszyscy dostali Twoje zdjęcia tylko nie ja :( Duniu, te sine usta są bardzo niepokojące, ciągle są sine? Malinko dobrze, że jesteś z nami i wygrałą w Tobie chęć życia :) Jarzyneczko, kiedy masz urlop, żebyś mogła wypocząć? PRzecież nie można się tak przepracowywać, tymbardziej, że piszesz, że serce Ci kroili, to powinnaś dbać o siebie i więcej odpoczywać niż pracować!!! Inko, pewnie nie możesz doczekać się piątku :D Katarinko i Malinko ja też uwielbiam morzeeee!!!! Ale chyba w tym roku nie uda nam się wyjechać z powodu braku kasy :( Moniu kiedy do nas wrócisz? Pewnie jak już mnie nie będzie :( Neta mam jeszcze tylko dwa dni, a potem koniec z dostępem do świata :( Jutro ostre pakowanie, wszystko musi być gotowe na sobotę, bo w piątek nei będzie już czasu na pakowanie, bo mam absolutorium, będę na nim tylko z Rafciem, moi rodzicie wybrali zakończenie kursu tańca przez ich 6cioletnią wnuczkę, co z tego, że z 3 dzieci jestem jedynym, które skkończyło studia :( Ale Rafciu po absolutorium zabierze mnie na lody, więc nie będzie aż tak źle :( chociaż jest mi z tego powodu cholernie przykro :( jak będę miała swoje dziecko, będę zupełnie inna mamą! Brydziu, PN, Inko, Moniu, Malinko, Duniu, Katarinko i Jarzynko wszystkim Wam życzę kolorowych snów!!! Mam nadzieję, że jeszcze do piątku uda mi się coś skrobnąć... Nie zapomnicie o mnie, prawda? :( Mija już tydzień od złożenia zamówienia w TPsie, ale oni ciągle milczą i nie dzwonią :( więc nie mam zielonego pojęcia, kiedy się z Wami znowu kawki napiję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej własnie wróciłam. No i jednak będę wraz z Lubym prowadziła tą akcję nad morzem (dla jednego z operatorów tel.). Nieco mi to komplikuje sprawy, ale nie mam innego wyjścia. Nie za bardzo mogę odmówić, no i dodatkowa kasa też się przyda ;) 28-30 czerwca będę miała szkolenie ludzi i wyjazd nad morze. Do tego czasu muszę zrobić rekrutację ponad 160 osób i załatwić tysiace spraw, a tu jeszcze w sobotę mam wesele. Ale i tak nie zrezygnuję z niego :) 5 lipca będę musiała wrócić, żeby zrobić te nieszczęsne dodatkowe badania przed operacją. 13 lipca operacja i jak w miarę dojdę do siebie, pojadę na Wybrzeże. Będę tam do 27 sierpnia. Ale będę miała laptop i dostęp do netu. PN no taka makabryczna lokatorka to horror.Mieszkanie bez wzgledu na to, czy stałe, czy tymczasowe powinno być takim miejscem, do którego chce sie wracać. Jak przypuszczam, nie było tak, gdy byłaś na nią skazana :P Brydzia, Karolka ignoruj! To najlepsza metoda na takich osobników ;) No i wiesz, tak zachęciłaś mnie do tych kosmetyków, że nie ma sprawy! Wchodzę w to! :D :D :D Dekolt smaruj kochana, może nie zejdzie skóra ;) Dunia, ja też nie zasnęłam przy czytaniu Twojego postu. Lubię, jak piszecie :) Masz już kompletne to swoje łóżko?? Jarzyneczko Skarbie, kroili Ci serce?? Już wszystko w porządku?? A Ty tak dużo pracujesz. Dziewczyno, oszczędaj sie! Q-Aniu, wiem jak Ci przykro, ale pamietaj, że na absolutorium oprócz Rafcia będziemy my!!! Psychicznie, bo psychicznie, ale chyba też się liczy! Jak myślisz?? :) Nic sie nie martw, tak łatwo nie zapominamy :P :D A jeśli mogę Ci doradzić, to TPsę powinnaś nachodzić niemal codziennie. Dopytuj się kiedy, i dlaczego \"nie teraz\" Zostań \"upierdliwą\" klientką. Najczęściej takich klientów starają sie załatwić jak najszybciej, bo mają ich serdecznie dość :P Najważniejsze, żebyś osiagnęła skutek :D Katarinko, co z Twoim cisnieniem?? Pisz mi tu szybko! Bo się martwię! Inka pewnie nie może nacieszyć się Zuzią :) Monia, co się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do łazienki i do łóżka. Jutro rano muszę wcześnie wstać, a to dla mnie oropność! :P Jak zauważyłyście raczej ze mnie nocny marek, niż skowronek :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko tak mi się dobrze na serduszku zrobiło, jak przeczytałam, że duchowo będziecie ze mną :) Od razu człowiekowi lepiej, bo 9 osób na absolutorium, a 1 to zdecydowana różnica :P Podziwiam Cię Malinko, werbunek 160 osób to niezłe wyzwanie!!! Ze wszystkimi przeprowadzisz rozmowę kwalifikacyjną??? Co to za akcja nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek pchełki!!!!:D Jak to miło wstac skoro świt:)ech i zobaczyc tyle swieżych pościków do poczytanka:) Cudownie się spało na nowym łóżeczku,spałam jak królewna,rozkładając się wzdłóż i wszerz i całe tylko dla mnie;)wkońcu dowiezli w południe resztę częsci i cały dzionek się go składało,no nie widziałam w życiu tyle pierdolenia,szok śrubki,śrubeczki,nakrętki,na mase tego,ale dobrze,że mama spec i dała radę ja tylko podtrzymywac pomagałam.Wczoraj dentyste zaliczyłam,fuj mam jakieś potwornie Smierdzące lekarstwo:Oże normalnie się chwilami wymiotowac chce i nie idzie tego smaku wyplenic,okropieństwo. Wczoraj wypiłam tatre mocną i mimo lidki nic mi nie dolegało:) Brydziu biedna Ty poparzona,jesteś jasnej karnacji więc musisz ze słoneczkiem uważac!A tę firmę znam kosmetyków,bo używam np.tego w różowym opak.do pielęgnacji biustu:)choc na celulit dla mnie lipa:O Malinki,Jarzyneczki,Brydziuleczki,Monie,Anie,Katarinki,PN,Ineczki pozdrowionka i miłego dnia moje bzdziągwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewuszki! Aniu, ja bym Twoich rodzicow to niezle wytargala za uszy lub nimi potrzasnela. Niestety nie oni pierwsi i nie ostatni postepuja w taki sposow. B. mi przykro. W takich chwilach jeszcze bardziej doceniam swoich, bo oni to na zakonczenie tygodniowego kursu komputerowego by sie najchetniej pchali, szczegolnie Mama:) zeby tylko byc razem, byc blisko. Naprawde b. mi smutno, ze Twoi nie sa w stanie dostrzec, jak wielka rzecz osiagnelas-masz swoje absolutorium w piatek! Jestes Wielka!:) Gratuluje i brawo! I tak jak Bozenka powiedziala, ja bede z Toba myslami i na obronie i na tych lodach:) Kosmetykami jestem kazdego dnia zachwycona coraz bardziej. Wczoraj byl drugi dzien, jak przestala ujedrniac biust, bo stwierdzilam, ze to moze poczekac, a najw. sa te rozstepy. 2 dni, czyli 4 smarowania i wczoraj przed tym 4 smarowaniem oboje z Michalem stwierdzilismy, ze te moje \'blizny\' sa mniejsze! Kumacie? Sa po prostu mniej widoczne! Ja nie moge w to uwierzyc! To nie zludzenie optyczne, tylko sa mniejsze. Szok totalny! Oczywiscie sa i pewnie beda zawsze-nie mam nic przeciwko, jestem tak przyzwyczajona, pisalam Wam, ale w pale mi sie nie miesci, ze cale zycie nic z cyckami nie robie, bo nie wiem, ze cos mozna, a tu nagle taka zmiana:) Jak dla mnie bomba:) Ale ja w ogole mam podatne cialo na rozne specyfiki i dzialania. Podobnie z opalaniem sie-niby mam delikatna skore, ale slonce chlone jak gabka i b. ladnie sie opalam, a co najfajniejsze od razu na brazowo:) Co wprost uwielbiam:) Mialam sie nie opalac, ale tak jakos samo wyszlo z tym spaleniem sie. Po prostu siedzialam w ogrodzie, omawialam ostatnie 3 m-ce z moim wspolokatorem Slawkiem (tzn. on mi opowiadal o swoich spr. z 3 m-cy) i tak jakos wyszlo, ze to slonce mnie przypieklo:) Duniu, tego na cellulit to ja jeszcze nie probowalam, ale mysle, ze na mnie tez zadziala, bo wlasnie mam taka podatna te skore, b. cienka, to chyba u mnie jest ten plus (choc czasem tez minus). Na moje przyjaciolki dziala jak marzenie. Ja w te wakacje mialam zamiar Michala naciagnac na ten srodek z apteki -cos tam \'Gelancyl\' czy jakos tak. A to kosztuje 140zl zdaje sie. Juz wyrazil zgode na to naciagniecie, ale chwile przed jego przyjazdem do Pl z kilku babskich zrodel uslyszalam o balsamie na c. Eveline i kupilam. Tak naprawde to na wszystkie kosmetyki do Anglii-kilka butelek podwojnych-wydalam mniej, niz bym wydala na jeden Elancyl, wiec ja jestem jak najb. na tak. Aniu, ja nie wiem, gdzie Ty mieszkasz, ale ta cala seria jest w Trojmiescie sprzedawana w sieci sklepow kosmetycznych \'Natura\'. Np. w Rossmanie ich do tej pory nie bylo. Ale moze beda, skoro taki szal sie na nie robi. Nie chcialabym, zebyscie potem mialy do mnie zal, jak na Was nie bedzie tak dzialalo, ale ja sie po prostu tak ciesze, ze nie moglam Wam o tym nie opowiedziec, bo moze ktorejs tez pomoze:) Ja wczoraj jak zobaczylam swoj dekold bez tych tak wyraznych blizn, to sie poczulam jak jakas modelka:) Choc to nie byl moj kompleks, bo innej siebie nie znam po prostu, to jakos tak mi sie zrobilo slodko:) Asienko, strasznie mnie martwi, ze Ty tyle pracujesz. Nie jestem w tym odosobniona, bo wszystkie sie martwia. Oczywiscie wiem, ze nic na to nie mozesz poradzic. Znam dosc dobrze wymogi Wwy, bo jestem z nia blisko zwiazana od 10r.z. + moj Tata pracuje w banku, to mi opowiada, jak tyraja mlodzi pracownicy. Bardzo Ci wspolczuje. Do tego wiem juz dobrze, jak wygladaja przygotowanie do wesela. Dlatego domyslam sie, ze nie jestes w stanie teraz zwolnic. Ale apeluje do Ciebie, Slonce kochane, zebys np. jak juz sie kapiesz, to brala dluuuga kapiel, jak juz kladla sie spac, to kladla sie najwczesniej jak sie da. Trudno, bedziesz pisala do nas najwyzej jedynie z pracy albo w weekend, ale musisz odpoczywac w tym kotle przynajmniej tyle, ile sie da! Koniecznie, bo naprawde padniesz, a nie o to chodzi, nie za wszelka cene, Kochana! Malinko, tak zaluje, ze bedziesz nad morzem, gdy mnie nie bedzie. Moze mimo tylu zajec uda Ci sie spotkac z Monia i Kasia? Tak bym chciala wtedy tez byc! Ale tutaj tez mi dobrze, a co sie odwlecze, to nie uciesze:) Moni nie ma i nie wiem, czy Kasia juz zdrowa, PN sie zdenerwowala wczoraj i znikla z tej zlosci:), Inka nacieszyc sie cora nie moze+koniec roku, wiec pewnie urwanie glowy to za malo powiedziane, Kasia opiera i obkupuje swojego swinina:) Co z tym Twoim cisnieniem, Kochana? I jak sie sprawuje Twoj Polowek? Troche lepiej jest? Mam nadzieje! Naprawde licze, ze sie wszystko ulozy i pojedziecie sobie razem do Twojej ulubionej Marii (bo tak sie chyba ta Pani nazywa, nie?) Dziewczynki, sciskam Was juz letnio (od lata, czyli juz nie wiosennie), a tak naprawde to goraco Was sciskam! Trzymajcie sie! Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, a co z Twoimi zdjeciami z autami i z mieczami czy z jakims tam innym narzedziem zbrojnym? Ja ciagle czekam:) Mialy byc:) O Kasi to juz nie wspomne, bo znamy sie juz tyle miesiecy, a o zdjeciach ciagle tylko slyszymy:) Wiecie, ja sie pojawilam na tamtym forum w polowie lutego i wtedy sie jakos zgadalysmy z Malina najpierw, ale tez z Monia, Inka, juz nie pamietam jak to bylo w kolejnosci. Pamietam tylko, ze namawialam Inke, zeby zaczela jesc sniadania:) I tak sobie licze, ze to juz 4 miesiace:) Obiecuje sobie, ze kiedys wejde sobie jeszcze raz na tamto forum i przesledze uwaznie, jak ta nasza przyjazn sie rodzila:) To jest chyba najfajniejszy plus dzialania naszych tabsow:) Nie, Dziewczynki? To, ze sie tak niesamowicie jakos zgralysmy:) A do tego doszly 2 nowe Siostrzyczki:) Ktore nam w pelni wynagradzaja uszczerbki emocjonalne dokonane przez taka jedna \'siostrzyczke\', co to sie \'siora\' bardziej nazywac powinna:) Bo tak sie nieladnie zachowala:) Wiec jest nas 9 + przyleglosci i jest fajno!;) Dzieki, Dziewczyny:) Stalyscie sie czescia mojego codziennego zycia:) I jest to jak najb. komplement:) Przez duze \'K\':) Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, uswiadom durna kolezanke,bo ja juz nie mam sil-jak sie robi swoja stopke? Raz wiedzialam, jak to zrobic, a teraz ani dydy nie moge sobie przypomniec. Wkurza mnie to okropnie i juz od dawna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
nareszcieeeeeeeeeeeeee:):):):):):):) jutro rozdam swiadectwa i baj,baj szkoło. no jeszce konferencja we wtorek i baj baj:D nawet nie wiecie ile jest cholernej papirkowej roboty oprócz świadectw :( jeszcze dziś musiałam kończyc zagadnienia do egzaminu poprawkowego, bo jednej dziewuszce nie chciało się juz przyjść przed klasyfikacją. powiedziała mi to wprost, bo myślała,że będzie mieć więcej jedynek i i tak nie zda. a okazało się,że została tylko z moją :( no cóż, nie przyszła, a ja wobec klasy tez nie będę z siebie idiotki robic. Brydziuchna:) śniadanka jem ok. 11. zielony M. jest jednak chyba mocniejszy od lidy, przynajmniej jeżeli chodzi o efekty uboczne. jem tabsa co dwa dni, bo dopadły mnie niestety problemy bezsenności, a za dużo mam teraz na głowie. jezeli chodzi o ubytki to na wadze jakieś 1,5 kg po dwóch tygodniach, a w cm nic. Zuzinka wróciła, ale jakaś taka odmieniona. strasznie stara sie zwrócic na siebie uwagę, więc od wtorku co chwilę jej coś dolega: a to brzuch, a to głowa, a to jeszcze coś innego. bardzo się staram poswięcic jej dużo uwagi, ale jak wiecie okupione jest to totalnym brakiem czasu na wszystko. no bo Młody nie chce byc gorszy i totalny odlot. tak jakbym miała trzyletnie bliźnięta w domu :) PN- ja miałam w akademiku bardzo podobną koleżankę. udało jej się nawet zniszczyc kilka moich ciuchów, a kilka nie oddac, chociaz jestem 10 lat po studiach. i wiecznie trafiały sie jej przedziwne wypadki:( kiedyś wam opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, a ja się pakuję, pakuję i końca nie widać :( Brydziu, ja myślałam, że Wy się znacie lata całe, a to zaledwie kilka miesięcy!!! Jak Was czytałam to tworzyłyście tak zgraną paczkę, że w życiu bym nie przypuszczała, że znacie się tak krótko :D Jarzyneczko, oszczędzaj się i dbaj o siebie!!!! Super, że szafę uzupełniasz i same nowe fajne ciuszki :D Moniu my jeszcze przed weselem wiedziałyśmy, że dekoltem i nie tylko zrobisz furorę!!! PN kaszka grysik to kaszka manna? Jesli tak to ja zawsze jadam ciepłą, a mój mąż wytrwale czeka aż ostygnie :P Czekamy na zdjęcia z niecierpliwością, mam cichą nadzieje, że zdążysz do jutro, bo jak nie to zobaczę je za miesiąc albo i później :( Wszyskie Was kochane pozdrawiam bardzo, bardzoooo mocno!!!! I już tęsknię za Wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze manna i grysik to jest to samo. Ja lubię na ciepło :) Q-Aniu, to Akcja promocyjno-sprzedażowa dla Samych Swoich(Polkomtel). Na szczęście mam spora bazę ludzi, którzy pracowali w poprzednich akcjach. Bo prowadzę je co roku (równiez dla POP-a). Ale i tak musze ich obdzwonić, porozmawiać, zmotywować itp. Jest co robić ;) Brydziu, też mi szkoda, że nie spotkamy się w tym roku. Mam nadzieję, że uda mi się spotkać z Monia i Kasią. Kasiu, do kiedy tam będziesz?? Ja do tej pory pamietam nasze pierwsze teksty na starym forum. Jakoś tak od razu wyczułam pokrewne dusze :) I uważam, że ta nasza przyjaźń to najlepszy \"skutek uboczny\" brania M :D :D :D Dobrze, ze jesteście :) Moniu, no wreszcie! :) Już sie martwiłam. Ja myśle, że nie tylko Twój dekolt zrobił furorę, ale i cała reszta :D Tą watrobękoniecznie zdiagnozuj, cos za długo Cię boli. Moniu, powiedz mi Skarbie, czy już mogę wyrzucić te nieszczesne opakowania po przesyłkach? Na wszelki wypadek wciążje trzymam PN ja do gotowanego bobu dodaję sól, ząbek czosnku, koperek i łyczeczke masła. Pycha! :) Też czekam na te fotki z samochodami. A wiesz, że jak wracałam z Krakowa po tej niedoszłej operacji, przez cała trasę towarzyszyły mi właśnie te stare bmw. Niektóre były odlotowe :) Zdjęcia będą super! :) Jarzyneczko, aż Ci zazdroszczę tych mniejszych rozmiarów. Rewelacja! :D Ja nie moge sie doczekać, kiedy znów będę mogła wrócić do M. Ehhh... wiem, ze to głupie rady z mojej strony \"oszczędzaj się\", \"mniej pracuj\". Ale dobra! Niech będą i głupie... wyluzuj nieco :) Inka, czy to sprawiedliwe, że niektóre osoby są tak zawalone pracą i obowiązkami? Hmmm... pytanie retoryczne... Wiadomo, że niesprawiedliwe!!!!!! Dobrze, że jeszcze trochę i przynajmniej od pracy odpoczniesz :D :D :D A Zuzia najwidoczniej bidulka chce nadrobić brak mamy na zielonej szkole. Młody nie chce byc gorszy... Miejmy nadzieje, ze szybko im minie :) Dunia, gratuluję nowego łóżka.Fajna sprawa :) :) :) Kasieńko odezwij sie Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7282
urlop!!!! do 14 lipca, kiedy to nadejdą świadectwa maturalne :) idę na lezaczek, a świninki do basenu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, bylam z Toba caly czas na absolutorium:) Wirtualnie przesylam Ci kwiatki 🌻 🌻 🌻 :) Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, Inka, super! Tak sie ciesze, ze sobie wreszcie odsapniesz:):) Az sie usmiechnelam normalnie:) Odpoczywaj:) Mam nadzieje, ze pogoda u Ciebie swietna:) U mnie pogoda ok, choc mogloby byc cieplej. Slonce swieci, ale sa chmury i wiatr, wiec z moim przeziebieniem to nie powinnam wlasciwie wychodzic. I siedze taka ofiara w domku, bo Michal w pracy. Siedze, czytam, troche sprzatam. Zaraz ide sobie cos zjesc:) Niedlugo zaczne sie nudzic, ale narazie b. potrzebuje takiego totalnego byczenia sie i laby. Oraz niczym nie zaprzatnietej glowy:) Gdzies tak pewnie w nast. tyg. zglosze sie do jednej upatrzonej rok temu agencji pracy z niepelnosprawnymi. Zobaczymy, moze tym razem uda mi sie tam zatrudnic. Ale to i tak za kilka tyg. by bylo, bo musza sprawdzic mnie w Pl, czy nie karana. Tak sie to tutaj robi:) Wiec i tak mialabym prawdziwe wakacje. Bede lazic do parku, czytac i relaksowac sie:) Marzylam o tym przez rok:) Dziewczynki, milego piatku! Jarzyneczko, weekend przed Toba!:) Moze odsapniesz choc troche:) Monia, co z ta watroba? Bierzesz tabsy? A Kasia gdzie? Sciski, Kochane! Prosto z Anglii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monius, sluchaj, podaj mi sklad tej naszej masci, bo okazalo sie, ze Slaba Wola z tamtego forum ma te same problemy co my, a ja nie wzielam tego skladu na karteczce do Anglii:) Jak tam Twoj nastroj? Jak sie czujesz? Kiedy beda zdjecia z dekoltem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×