Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Dzięki Dunia:) masz świetną fotkę na klasie i ten podpis,,Diablica i Aniołek,,:) )) co za laska z tej mamuśki;)i slodziutki Kubuś. Ech ja ostatnio mam takie napady,ze jak przychodzi ktoś do mnie do cukierni z dzieckiem,to zawsze zaczepiam,daje ciasteczko,takie śliczne są te małe dzieciaczki,chyba juz na mnie czas,nieprawdaż? A jeśli o święta chodzi to,ja robię wszystko,co tylko zdąrzę zrobić,a ruchy to ja mam,oj mam:D.Będzie wyżerka. Piekę napewno serniczek i jakies bardziej wymyślne,fantazyjne ciacho.W sumie to piec bym nie musiała wcale,bo dostajemy taki deputat na święta,że wszystkich sąsiadow mogę obdarować,ale mnie już się to przejadło...mam ochotę na coś swojego. A jeśli chodzi o mojego starego e-maila,to jest nieaktualny,zapomniałam hasła i w ogóle.Piszcie na imari76@tlen.pl jestem zmarznięta jak diabli,czas na herbatę,kubki na stół! wstawiam wodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcale nie myślę o świętach :( Nie wiem czy w ogóle u mnie będą. Moim rodzicom kompletnie poprzestawiało się w główkach, a głownie mamie :( Za to udzieliłam pierwszego wywiadu do szkolnej gazetki, jak będzie juz na stronie, to Wam link prześlę :) A tak poza tym, to wszystkiego naj, naj, naj dla Kubusia :) Nie mam siły, zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, czekamy na link, gratuluję! :) Co to sie znowu porobiło? Napisz, jesli nie tu na maila. Ty to masz szczęście... Mam nadzieje, ze do świąt zmadrzeją i śwęeta jednak bedą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, pisze po 2 tygodniach, bo jak wiecie, nie mam laptopa, bo moj zdechl i pisze tylko, gdy jestem u kolezanki, a w zeszlym tygodniu nie mialam okazji zajrzec. I kurcze, tyle sie u Was dzialo!! Malinko, gratuluje egzaminu i nagrody za piernika!! Wow! Ja to nic piec nie umiem!! Podziwiam! W ogole podziwiam Was za te wszystkie przygotowania swiateczne, ja to tylko salatke jarzynowa Mamie przygotowuje i tyle. W tym roku tez bede z rodzicami, wiec nic nie robie, najwyzej pomoge:) A ja i tak jem tylko salatke na Swieta, bo wegetarianka:) Ciekawe, co Haley bedzie jesc w tym roku:) Wszystko bedzie dla niej zupelnie nowe, oni tu na Swieta jedza zupelnie inne rzeczy niz my:) Ja Swieta czuje, od miesiaca odliczam dni do wyjazdu-jeszcze 6! Napisze do Was z Polski, wiec juz dzis skoro mam okazje, skladam Wam wszystkim najserdeczniejsze zyczenia swiateczne! Oby bylo Wam milo i puchato w te Swieta, no i zeby nadchodzacy Nowy Rok 2010 byl dobry, kochany i zdrowy przede wszystkim! Inka, co Ci Twoi znowu wymyslili?! Ty to masz ciagle jakies klody kurcze pod nogi! Bardzo wspolczuje, bo to taki stresujacy czas przed Swietami, a jeszcze dolozyli Ci trosk. Mam nadzieje, ze sie unormuje do Swiat, ale niesmak zawsze pozostaje. Duniu kochana, pamietalam o ur. Kubusia, ale nie mialam jak napisac. Pl komorka tez mi pada i odmawia posluszenstwa. Musze kupic nowa, jak bede w Gdansku. Spoznione, ale serdeczne zyczenia z okazji 1 urodzin dla Twojego synka! Czy juz jest zdrowy? to musi byc okropne, gdy dzieci choruja, szczegolnie, jak Ania napisala-noca. Aniu kochana, przeczytalam dwie ksiazki Picoult i na razie daje sobie spokoj, bo za ciezkie jak dla mnie-ta druga szczegolnie-19 minut-taki jest tytul po ang. Zryczalam sie tak potwornie, ze sie zanosilam. Wracam do moich ksiazek-nie daje rady czytac tak ciezkich tematow. Jak co roku w okresie Swiat-czytam Noelke-pewnie z 15 juz raz:) U mnie ok, szalenstwo przed wyjazdem. Nie moge sie doczekac, a Haley tym bardziej! Agripo, sukienka zapowiada sie super-fajnie, ze prosta, dopasowana. Nie scinaj wlosow, po slubie sobie zetniesz. Wiele osob tak robi. Moja najlepsza przyjaciolka zapuscila do slubu, a tuz po sciela na krociutko:) I wyglada super:) Jak ja bym pracowala z ciastami, to bym urosla o 5 rozmiarow. Mimo ze niby nie przepadam za slodyczami, to jakbym zobaczyla takie ciacha pyszne, to bym po prostu jadla:) Wiec dobrze, ze jednak pracuje z niepelnosprawnymi. Tam najwyzej cole sobie popijam czasem:) Lub goraca czekolade zima:) Kochane, sciskam Was mocno! Caluje kazda z osobna i ciesze sie strasznie, ze mamy siebie:) To juz kilka lat:) Wesolych Swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, na razie nie mam siły pisać ani tu, ani na mejla. Dla odstresowania pochłonęłam trylogię Moniki Szwai: Klub Mało używanych dziewic, Dziewice do boju, Zatoka trujących jabłuszek:) Zwróćcie uwagę: czytam, a nie pracuję, a to znaczy,że deprecha mnie dalej gryzie :( Ale książkę polecam. To o pomagających sobie 40letnich samotnych przyjaciółkach. Uśmiałam się po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze wszystkie zajęte przygotawowaniami, ja zreszta też :P :) Lecę piec sztruclę z makiem, bo ciasto juz wyrosło, pierniek juz gotowy, jeszcze tylko sernik i makówki. To by było na tele ze słodkości. Dziewczynki życzę Wam zdrowych, radosnych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**WESOLYCH SWIAT!!** Serdecznych spotkań rodzinnych. pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Święta były właśnie tym, czym powinny być- odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku... " . " + . " + . " + . " +' . + . " . +. " .+. +. +. +. +"."+ +' . + . " + . " + . *+*+*+*+*+*+*+*+*+*$$$ *+*+*+*+*+________$$$$$ *_________ __$$$$$$$$$$$$$$$$$ *++*+__________$$$$$$$$$$$ ___*+*+*+*_______$$$$$$$ +*+_____________$$$$_$$$$ ___*+*+*+*_____$$$_____$$$ " . " + . " + . " + . " +' . + . " . +. " .+. +. +. +. +"."+ +' . + . " + . " + . ___________________$$$$$$$♥ ________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$________$$$$$$$$$$$$$ _$$________$$$$$$$$$$$ __$$__________$$$$$$$ ____$____#♥#♥__$$$$ _____$$__##♥#__$$$$ ________$$________$$ __________$$$$____$$ ______________$$$$ ჯહઔહჯઔჯહઔહჯઔჯહઔહჯઔჯ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, powaliłaś mnie na kolana!!! Kochana, piękny układ taneczny:-) Nawet Olę rozbawiło. Dziewczynki, WESOŁYCH ŚWIĄT babki Moje Kochane! Ja na dzisiaj mam dość, jutro kolejny dzień przy garach. Ale jak sieęjuż odrobię, to trzy dni z leżeniem do góry brzuchem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja juz w Gdansku od soboty. Jest super! Bardzo mi tu dobrze na lonie przyjaciolek i rodziny. Ineczko, Szwaje czytam na biezaco i kocham wszystkie jej ksiazki! Najlepsze na depreche! Mam nadzieje, ze Ci sie ulozy. Naprawde mocno za to trzymam kciuki! Zaslugujesz na spokoj i szczescie! I duzo duzo milosci! Tego Tobie i Wam wszystkim zycze na te Swieta i na Nowy Rok! Caluje Was mocno bardzo!! Postaram sie napisac cos wiecej po Swietach lub juz z Anglii. Dostalam wczoraj laptopa pod choinke od rodzicow, wiec bedzie wreszcie staly kontakt jak normalnie:) i czestsze wpadanie na kawke/herbatke! Caluje:) Szczesliwych, pieknych Swiat! My niedlugo do moich rodzicow. Haley uwielbia wszystko w Polsce, a najbardziej jedzenie:) Wszystko wacha, bo pachnie inaczej, a smakuje bosko. Najbardziej zachwycona jest jajkami:) Ciagle kaze robic jajecznice:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje! ja dopiero dziś, ale i tak życzę Wam przynajmniej tego ostatniego dnia wesołego i przyjemnego :D No i szampańskiego Sylwestra! ja na pewno w nic się nie zmieszczę po tych świętach, więc siedzę w domu, przed kominkiem ;) Całuski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co dostałyście na Gwiazdkę? Ja się pochwalę druga (po Brydzi). Dostałam komórkę, którą bardzo chciałam. Mężo mnie zaskoczył totalnie, w ogóle się nie spodziewałam!!!Cieszę się jak dziecko. No i jeszcze książkę Musierowicz :-) To już mam ich 14 :-) Inka, ja tez objedzona tyle że nie mam kominka. Brydzia, szkoda że nie ma śniegu. Twoja przyjaciółka zobaczyłaby, jak w Polsce jest w tedy pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Hahaha ja to chyba musiałam być baaardzo grzeczna przez cały rok :P bo dostałam całą mase prezentów: -sportowe buty (bo córka stwierdziła, ze te co mam sa strasznie badziewiarskie :P) -spódniczkę (wąska, czarną do kolan) -2 sweterki (zielony z atłasowa kokarda i beżowy -3bluzki (czerwona, fioletowa i brązową - bezrękawnik (błekitny) -majtki, (czarne) takie wiecie, na rozbierana randkę :P -tusz do rzęs Heleny Rubinstein -zestaw kosmetyków do malowania (cienie, róże, błyszczyki, kredki itd) -kremy na odmłodzenie na dzień i na noc (chyba wrócę po nich do przedszkola):P -książkę "Nieznane przygody Mikołajka" Mikołajek jest ekstra. Mamy wcześniejszą ksiażke o Mikołajku i czytamy ją sobie z meżem właściwie na okragło, na głos wylegujac się w łużku i pijac poranna kawę. Uwielbiam te poranki. Jak spędzacie Sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka aleś Ty grzeczna była,ho ho ;) U mnie były zaręczyny:)na moim palcu jest teraz pikny pierścionek:D i czuję się tak jakoś fajnie. Na Sylwestra idziemy pobalować do znajomych. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla każdej z Was. Bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam kilka rodzajów kosmetyków do kąpieli (rodzinka wie,że kocham SPA ;) ), 3 pary srebrnych kolczyków (bo mam dużo dziurek ;) ), spódniczkę w pepitkę, ale trochę za duża, książkę : Jak być szczęśliwym. Może nie byłam grzeczna, ale mam duuuużą rodzinkę :D Wszystkiego dobrego dziewczynki! Agripa, gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam kilka rodzajów kosmetyków do kąpieli (rodzinka wie,że kocham SPA ;) ), 3 pary srebrnych kolczyków (bo mam dużo dziurek ;) ), spódniczkę w pepitkę, ale trochę za duża, książkę : Jak być szczęśliwym. Może nie byłam grzeczna, ale mam duuuużą rodzinkę :D Wszystkiego dobrego dziewczynki! Agripa, gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale mi głupio... Malinka, przy tobie wypadam blado. Pochwaliła się komórką i książką. Agripa, GRATULUJĘ i ja! A ja chciałabym zobaczyć to cudo. Zrób fotkę, ok? A moje zaręczyny też były w święta Bożego Narodzenia:-) Do Nas na Sylwestra zjeżdza rodzinka i spędzimy go razem. Inka, nie napisałaś jak spędzasz Sylwka. Pisać Nam tu proszę! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agripa, gratuluję! Też rzecz jasna czekam na fotkę! Poziomko, mnie to dopiero jest głupio! Napisać lóżko przez "u" do dopiero obciach! Wstyd i tyle!!! :P Rozmawiałam z Jarzyneczka na GG. Dzieciaki chore, więc biedna ma urwanie głowy. Brydzia, wreszcie masz swojego laptopa, super! My spedzamy sylwestra w domu z 3 psami. Na szczęście nie boją się wystrzałów. Ba, wręcz przeciwnie! O północy koniecznie chcą do ogrodu, bo tak fajnie goni się te wszystkie ognie sztuczne na niebie. A mieszkamy pośrodku pomiedzy trzema miastami, więc we własnym ogrodzie mamy zawsze pokazy z trzech stron nieba, co dla nas i dla psiaków jest super atrakcją Dziewczyny, życzę Wam odlotowego Sylwestra i rewelacyjnego Nowego Roku!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy Nowy Rok! Kurcze, w tym roku będę miała 50-tkę!!!! :P Straszne!!!! No, ale nic to, martwić będę się dopiero w październiku, gdy faktycznie nadejdzie, a póki co zabiegam o finanse. Pamietacie o co chodzi? Dziewczyny do garów!!!! Gotować mi tu szybko RYŻ!!!!! Pamietałyście????? Ja swój już ugotowałam, zmykam pałaszować. Jakby co, to czekam w kuchni z takim gorącym i sypkim. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, jak kiecka za duża, to znaczy, że jeseś super chuda laska, czego Ci po świetach potwornie zazdroszczę :) Ehhh.... jedno z postanowień noworocznych: ćwiczyć!!!!!! (moich rzecz jasna) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, nie takam chuda, co mamie się rozmiary pomyliły :( A może i dobrze, bo w sumie to nie bardzo się widzę w tej spódnicy ;) Ja Sylwestra spędziłam w domku, przed kominkiem. Byli u nas znajomi z dziećmi. Fajnie było, pokłóciłam się z chłopem dopiero nad ranem i się do dziś nie odzywamy :(:(:( Ale nie będę smęcić :D Nasze zwierzęta bardzo boją się petard. Konie chciały oszaleć i rozwalić stajnie. Dopóki to były takie pojedyncze wystrzały, to nic się nie działo, ale jak zaczęły walić przez pól godziny non stop, to zaczął się cyrk... Nie ugotowałam ryżu :(:(:( Sylwestrowe postanowienie Młodego z serii "kim będę jak dorosnę": naukowcem lub... BOGACZEM. Tego drugiego w Nowym Roku i Wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agripa, pierścionek śliczny i pół palca chyba zajmuje ;) Ja też miałam zaręczyny w Boże Narodzenie :D I nie wiem, czy już Wam opowiadałam,że mój teść uważał,że wybrałam sobie za malutki i skromny pierścionek, więc na zaręczyny przyniósł drugi : z serii: radziecki, na pół palucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, a ugotowałaś może makaron? Też sie liczy, bo przybywa go przecież :) Zresztą jako mama BOGACZA, też będziesz bogata więc się nie martw :D Biedne konie, wyobrażam sobie, jaką traumę przeżywały, a Wy razem z nimi :( Agripa, pierścionek odlotowy, no i nikt go nie przeoczyI :) Ja ze swojego zareczynowego mam tylko kamyk. Okropny był! Typowo socjalistyczny, kamień pustyni, jednym słowem koszmar. Przed kilkoma laty dostałam od męża pod choinkę śliczny z brylantami i ten traktuję jako zareczynowy. Nieźle co? Po tylu latach i zareczynowy. Ale jakby sie tak zastanowić, to można uznać, że dopiero teraz świadomie :P :) Inka, a teścia masz odlotowego! Odjazd z tym drugim pierścionkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agripa, Brydzia, Dunia,Inka,Słodka Poziomko i cała reszta gdzie wszystkie jesteście??? Zasypało Was?? U mnie zima na całego, ale i tak czekam na Was z gorącą herbatą w Naszej Kuchni gdzie jest ciepło i puchato:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na 4 piętrze,więc nie zasypie mnie tak łatwo;)ale mrożno na dworze,najchętniej nie wychylałabym nosa za drzwi. Tylko gorąca herbatka mnie pocieszy z cytrynką. Tak sobie myślałam o Moni i Kasiulku jej to tak dawno już nie było z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALO:) U MNIE BEZ SENSACJI REWELACJI WIĘC NIE CHCĘ BYLE CO BAZGRAĆ:p:d 2STYCZNIA MIELIŚMY WESELE U KUZYNKI MOJEGO ANDRIA,CYWILNY I WESELE MAŁE BO NA 70 OSÓB ALE WYBAWIŁAM SIĘ JAK NIE WIEM:d MOJENOGI DOCHODZIŁY DO SIEBIE 2DNI A KOSTKA BOLI JESZCZE DO DZIŚ I ŚLAD NA STOPIE Z WIERZCHU PO NADEPNIĘCIU PRZEZ JAKĄŚ FLĄDRE OBCASEM:( MAŁEGO ZOSTAWIWLIŚMY OCZYWIŚCIE MAMIE MOJEJ I WSZYSTKO BYŁO DOBRZE AŻ NOCKA NIE NADESZŁA,ZASNĄŁ ALE DAŁ PRZEZ CAŁĄ MAMIE NIEZŁY MEKSYK:d:d:d:d PRAWIE NIE SPAŁA ! STWIERDZILIŚMY ŻE MUSI JUŻ CZUĆ I ROZUMIEĆ NA TYLE ,ŻE RODZICÓW NIE BYŁO,NIE SPAŁ Z NAMI BO PRZECIEŻ NAS NIE BYŁO I SPANIE SIĘ NIE UDAŁO:d MÓJ ROCZNIAK STAŁ SIĘ STRASZNYM DIABEŁKIEM,TAK BROI I DAJE NAM W DUPCIE ŻE HEJ:d BYWA ŻE ZWYCZAJNIE NIE DAJEMY SOBIE Z NIM RADY BO PRAWIE NA WSZYSTKO CO "NIE" REAGUJE PŁACZEM I HISTERYK OKROPNY,AŻ SIĘ BOJĘ CO BĘDZIE POTEM SKORO Z TAK MAŁYM DZIECKIEM NIE WYRABIAMY:o BRYDZIUCHNA WIDAĆ ŻE ŚWIĘTA CUDOWNE BO ZE ZDJĘĆ BIJE SAMO SZCZĘŚCIE I RADOŚĆ,LAPTOPIK ODPALAJ I PISZ KOCHANA PISZ!!!!;) MALINKO SĄ KOBIETY KTÓRE DO DZIŚ SZALEJĄ ZA KAMIENIAMI PUSTYNI;) ALE TEN Z BRYLANTEM POD CHOINKĘ NIE WĄTPIĘ ,ŻE SIĘ CHOWA:D AHA JA GOTOWAŁAM RYŻ;) AGRIPA PIERŚCIONEK BOMBA ISTNE CUDEŃKO A JAKIE OKAZAŁE:) POGRATULOWAĆ ŻE MENIO SIĘ TAK ZNA NA RZECZY;) INUŚ KONIE SZALAŁY I DLATEGO NIE LUBIĘ TYCH WSZYSTKICH WYSTRZAŁÓW BO I PSY OKROPNIE A WŁAŚCIWIE WIĘKSZOŚĆ BARDZO SIĘ BOI I WARIUJE BIEDACTWA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę, bo wszak klasyfikacja śródroczna ;) Ale o kamieniach pustyni, to taka rodzinna anegdota mi się przypomniała. Mieliśmy z moim mężem kiedyś straszliwą awanturę, chyba jedyną taką w życiu. No i w ramach godzenia się dostałam od męża piękny, OGROMNY komplet srebrnej biżuterii, tzw piasek pustyni był w środku. Chciałam się pochwalić rodzicom (którzy nie znali "okazji" ;) ). A trzeba Wam wiedzieć,że moi rodzice są geologami, czyli specjalistami od kamieni. I moja mama widząc ten kamień mówi: o jaki piękny AWANTURYN! Okazało się,że to prawdziwa nazwa "piasku pustyni". I jak tu nie wierzyć w przypadki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kochane! Właśnie weszłam po raz pierwszy do Kuchni w Nowym Roku:) Jak miło siedzieć we własnym pokoju i mieć laptopa na kolanach:) Własnego ślicznego laptopa:) Reszty prezentów nie będę wyliczać, bo by mi pół strony zajęło-u mnie jak u Malinki, szaleństwo pełne z prezentami i każdy musi dostać co najmniej z 20. A ja jako najmłodsza i pupilek rodzinny to zawsze najwięcej:) I cieszę się zawsze jak dziecko, nieważne, że w tym roku 30 mi wypada:) Wszyscy mnie i tak traktują jakbym ledwo 17 skończyła:) Święta były absolutnie cudowne. Cała rodzina stwierdziła, że tak wspaniałych Świąt nie mieliśmy od dawna. Choć zawsze jest cudownie, miło, rodzinnie, wesoło, to tym razem było też bajecznie i puchato. Czułam się w pełni w zgodzie z sobą i szczęśliwa. Wróciłyśmy przed Nowym Rokiem i Sylwestra spędziłyśmy z moją Haley w pubie. Fajnie było. Dobrze mi się ten rok zaczął. I czuję, że będzie to b.dobry rok. Czego oczywiście Wam wszystkim życzę! Agripa, wow, to się nazywa pierścionek zaręczynowy! Kurcze, okazały! Niech Ci się wspaniale nosi i szczęście przynosi:) Ryżu nie gotowałam, bo kasa się mnie i tak nie trzyma, a to dlatego, że po prostu kocham buty, torebki i ciuchy i wolę je sobie kupować niż żarcie:) Więc dalej na ziemniakach jadę:) Ale dobrze mi z tym, bo lubię ziemniaki bardzo. Ośrodek mi dziś zamknęli i jutro też mamy zamknięte, bo spadło 2 cm śniegu i oczywiście w Anglii panika, transport nie jeździ, nie dowozili nam dziś klientów do ośrodka. Ubaw miałam z tego po pachy. To w Gdańsku -15 stopni i ludzie normalnie do pracy zasuwają i się nawet nie spóźniają, bo nie wolno, a tu się po prostu zamyka ośrodek lub nie przychodzi do pracy, bo samochód zaśnieżony i nikt się nie dziwi:) Leniuchy wstrętne szukają jakiegokolwiek powodu, żeby do pracy nie przyjść. No więc jutro albo pójdę do pracy i przez cały dzień będę siedzieć i myśleć, co by tu porobić lub wezmę dzień urlopu. Innego wyjścia nie mam. Pewnie wezmę ten dzień urlopu. Jak Wam się zaczął ten Nowy Rok? Jakie postanowienia noworoczne? Moje na pewno, żeby w tym nowym życiu być jak najbardziej sobą i robić to, na co mam ochotę, co czuję, że jest dla mnie właściwe. I być szczęśliwą i w zgodzie z sobą. Wychodzi mi to przez ostatnie miesiące i oby tak dalej. Będę zaglądać na herbatkę, moje Miłe. Poziomko, czytam właśnie książkę, która jest tak miła i nudna, że włosy z głowy rwę. Nienawidzę odkładać książek w połowie, ale naprawdę nie wiem, czy wytrzymam do końca. Aż mdło się robi, czytając i ciągle czekam, aż coś się wydarzy, a tu nic-po prostu życie sobie płynie i jest miło i nudno. Aaaaa! A na półce leżą 2 fajne książki i czekają w kolejce. Mam nadzieję, że Ty czytasz teraz coś znacznie ciekawszego:) Pozdrawiam Cię b.b.serdecznie! Całuję wszystkie i do spisania się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, udanego tygodnia! Mam nadzieję, że zima nie dokucza Wam za bardzo. U nas nic nie posypują, więc dziś prawie prawie złapałam zająca, ale odzyskałam równowagę. Całe szczęście:) Ośrodek znów otwarty, bo nie sypało ostatnio, ale mało klientów przyjeżdża, bo za zimno dla nich i wolą w domu zostać. Nie ma co narzekać, bo luz w pracy:) Fajny weekend miałam-w piątek impreza ur. kol., na której zobaczyłam ponownie wiele koleżanek stąd, których nie widziałam od 7 m-cy. Miło było je zobaczyć i rozmowy o rozstaniu już zupełnie nie bolały, odnalazłam się w pełni i jest dobrze. A sobotę i niedzielę przeleniuchowałam w łóżku z pycha książką:) 977stron! Motylku, czytałaś coś Susan Howatch? B. polecam, czytałam prawie wszystko-wiele sag rodzinnych napisała i naprawdę dobrze się to czyta. Pierwszą jej książkę i kilka następnych przeczytałam wiele lat temu w Pl, a teraz już czytam jej książki po pl. Poszukaj, sporo jest przetłumaczonych na pl i warto, szczególnie zimą, gdy ma się ochotę na taką prawdziwą rodzinną sagę, pełną miłości, napięć, nienawiści, pasji, itd. Dobra lektura. Ciekawa jestem, co tam u Was! Ściskam Was wszystkie mocno! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×