Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość huver

bolesne miesiączki

Polecane posty

Gość effika
No, pyralgina najskuteczniejsza jak naprawdę boli. Bo przy słabym bólu to byle co pomoże, ale jak naprawdę boli, to trzeba czegoś mocnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jont - na serio. Jak tramal ledwo daawal rade, tak teraz blant i spokoj :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa1
Ja też mam problem z bolesnymi miesiączkami. Najgorzej jest zawsze między 1-3 dniem. Od jakiegoś czasu stosuję http://efferalgan.pl/ i muszę przyznać, że jak na razie sprawdza się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj fizjoterapii. Ja chodziłam na takie masaże do Reha Pro w Krakowie i po kilku wizytach jest lepiej. Ból podczas okresu jest do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety tez od samego poczatku mialam mega silne bole. Okres zwyczajnie byl dla mnie prawdziwa katorga ;/ bywalo ze nie chcialo mi sie nawet wychodzic z domu, a nawet nie moglam. Leżalam i zwijalam sie z bolu. Domowe sposoby typu termofor nie dzialaly, tabletki rozkurczowe tez. Dlatego zdecydowalam sie na polecane przez ginekologa wkładki hormonalne levosert okres sie ureglował, bole sa juz normalne :) no i krwawienie znacznie mniej intensywne. Może zapytaj swojego ginekologa o wkładkę? To rozwiazanie na 3 lata - mam nadzieje, ze po tym czasie wszystko sie unormuje juz na stale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zawsze jakieś wyjście, bo też odkąd biorę tabletki vines zauważyłam że nie muszę podczas krwawienia brać tabletek przeciwbólowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bolesne miesiączki są dwa sposoby. Albo tabletki antykoncepcyjne albo olej z wiesiołka (np. Gal w kapsułkach) z tym, że wiesiołka trzeba stosować codziennie. Generalnie im dłużej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim powinnaś iść do lekarza, bardzo możliwe że masz zespół policystycznych jajników, a ginekolog musi to stwierdzić. Wtedy polecam dietę - http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ u mnie bardzo pomogła :) to istotny element leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co warto zajrzeć do http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ i porozmawiac na ten temat, może da się w jakiś sposob ulzyc w tych bolach? Czasami powod jest bardzo nietypowy. Warto się wybrać do lekarza naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka478
Ja biorę tabletki Spasmolina. Bardzo dobre i co najważniejsze szybko działają. Fakt wizyta u lekarza wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto pogadać z ginekologiem, jeśli masz olesne miesiączki. Może coś pomoże. U mnie też było przez jakiś czas gorzej, ale padni doktor http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ wypisąła mi jakieś silniejze leki,a po pół roku wszystko wróciło do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolesna miesiączka może oznaczać niedobory jodu, polecam kilka kropel wodnego roztworu płynu lugola przez tydzień, dwa, tarczyca się nasyci i hormony zaczną prawidłowo regulować miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast stosować nie wiadomo co i nie wiadomo jakiego pochodzenia, to proponuję olej z wiesiołka. Produkt naturalny i sprawdzony i gwarantuje, że przy codziennym stosowaniu miesiączki nie będą bolesne. Spróbujcie oleju z wiesiołka w kapsułkach GAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata911
Hej dziewczyny, ja też miałam BARDZO bolesne miesiączki - bladość, dreszcze, zimne poty, nie mogłam przejść kilku kroków, niesamowity ból jakby wkręcanie śruby w brzuch, dużo czasu w łazience na zmianę z wymiotami żółcią. Już się uporałam z tym i chciałam się podzielić moim doświadczeniem, żeby to komuś też pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina7812
Jeżeli jest to uciążliwe najlepiej udaj się do ginekologa. Ja też czasem miewam bolesne miesiączki i zawsze pomaga mi lek Gardon https://adamed.expert/product/gardan/ jest na prawdę silny i skuteczny, a dostępny bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćew
NIe wierzyłam puki sama nie zaczęłam stosować tego czegoś : //konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/117-olej-cbd-5-decarboxylated-15-ml.html . Co miesiąc na 2-3 dni byłam wyłączona z życia. Ja dosłownie umierałam za każdym kolejnym okresem. Gdyby nie mój partner, który mi na siłe wcisnął te konopie to do dzisiaj pewnie jeszcze bym cierpiała. Myslalam,ze to nielegalne itp. bo nigdzie o tym wczesniej nie slyszałam. Okazało się, że 100% na legalu dostępne. Moc z jaką to działa na moje bóle i nerwy jest nie do opisania. A co najlepsze po 3 msc. od stosowania odstawiłam i kolejna miesiaczka i tak była bezbolesna. Jak macie możliwość to kupujcie ... przyznam się, że byłam mało obeznana w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A u mnie pomogły podpaski i tampony z bawełny organicznej. Ból oraz uczycie dyskomfortu zdecydowanie się zmniejszyły. Są trochę droższe, ale naprawdę warto. Szczególnie, że produkty np Masmi można dostać w Rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleczkiwa

Ja mam tak bolesne miesiączki, że raz wylądowałam z bólem na izbie przyjęć... Na szczęście po urodzeniu dziecka bóle trochę zmalały. A jak juz jest źle to biorę gardan i jakoś sobie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiki

U mnie też przed ciążą było gorzej, teraz się trochę poprawiło. Co prawda wciąż mi się zdarzy, że te 1-2 dni boli mnie brzuch, no ale nie jest to tydzień wyjęty z życiorysu, jak kiedyś. Teraz w razie czego biorę Vemonis Femi, działa przeciwbólowo i rozkurczowo, działa naprawdę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też miała problem z bolesnymi miesiączkami. W takim przypadku najlepiej wybrać się do specjalisty, który będzie potrafił nam pomóc. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to polecam wam skontaktować się z chojnicki.com.pl Ten ginekolog na pewno wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie podziałał olej z wiesiołka,ale olej w butelce a nie w kapsułkach.Można kupić w aptece albo w sklepie zielarskim.

Pocieszające jest to,że z wiekiem miesiączki są mniej bolesne i krótsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie napisałaś czego do tej pory używałaś.Też biorę wspomnany wcześniej vemonis, na bole miesiączkowe najlepiej na mnie działa, wolę jedną tabletke wziać niż mieszać kilka różnych produktów a tak robiłam wcześniej. Dobrze mieć także pod ręką ciepły termofor na brzuch, to też łagozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszła do ginekologa, który specjalizuje się w leczeni endometriozy. Nie mówię, że to koniecznie to, ale podobno lekarze nie zawsze Ją poznają, a powoduje bóle.

Mogę tutaj dać namiar na panią doktor z Rzeszowa https://ginekolog-rzeszow.pl/ 

Przyjmuje i prywatnie i na nfz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×