Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość smutna anielica
aniolek Ciebie tez pozdrawia chmurko :* no usmiech byl ale mentlikw glowce zostal niestety Powodzenia jutro na kolokwium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-dziekuje Aniolku:) juz jestem po kapieli..wpadam jeszcze na buziaka i mykam spac bo rano jutro mam na 8:/ na szczescie pozniej dopiero w poniedzialek mam egzamin:) 👄 a tam komplement;) dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
to az tak wczesnie pijesz kawke :) ? pozdroffki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor! wpadam w przerwie:) z piwka chyba nici bo poszlo mi slabo:/ ale dziekuje za trzymanie kciukow! marny dzis dzien! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede..obiecuje:* mecz przegrany! a ja juz jestem czysciutki:) jak u Ciebie minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 a wiesz co, super było :D. Słonko, spacer, Harry ;). Kupiłam to co miałam kupić. I na koniec dnia obejrzałam fim \"Efekt motyla\"- przerażający. I tak jakoś mi dziwinie. Pojawił się we mnie niepokój... Nie wiem o co chodzi. Prztulam się mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze zakupy udane:) ja po dwunastej bylem juz w domku, pozniej troche sprzatalem i ogladalem mecze. Mam teraz duzo nauki, bo musze sesje zakonczyc w czerwcu, bo wrzesien juz zajety:) \"Efekt motyla\" widzialem. Podobal mi sie, ale masz racje..dziala na psychike. Ogladalem go z reszta jak wszystko bylo jeszcze OK:/ Buziolki:* Przytulaj sie do woli, mocno, najmocniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si, to musisz się sprężyć. Będę trzymać kciuki;) Tylko się nie smutaj... przytulam najmocniej jak potrafię... 👄 👄 👄 oj, jeszcze troszke 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz ziewam:) zmykam zaraz do lozka... spij slodko:* przytulam.. ale malinowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Wlasnie wrocilem z Kosciola. Pewnie jeszcze chrapiesz, wiec zaparzam kawe:) Buziolki na mily i sloneczny dzien:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry bardzo 👄 długo nie mogłam zasnąć, a jak mi się już udało, to nawet nie zauważyłam kiedy wstałeś :) dziękuje za kawkę mniami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
tu nie było problemu:) zwienczenie bedzie za 2 tygodnie:)))) 15 odlicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdorowienia czytającym i udzielającym się 🌼 hej, nadal grają?? Czy się uczysz?? Potrzebuję się poprzutulać, a i buzi bym chciała... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graja graja...a ja sie w miedzyczasie ucze:) czemu nic nie mowisz ze chcesz sie poprzytulac?:) na uszko trzeba bylo wyszeptac... buziak..taki specjalny, ogromniasty dla Ciebie :* wlasnie..a co bedzie za te 2 tygodnie? tez nie wiem;) i witam nowe osobki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie chciałam Ci przeszkadzać...w końcu ten Mundial, jech. Przeczytałam dzisiaj jak powinna zachowywać się Kobieta w owym czsie, hihi :P i stwierdziłam, że nie będę się narażać :P Ale niestety nie wytrzymałam, brak czułości robi swoje...A teraz skoro mam pozwolenie, oj... 👄 👄 👄 za 2 tygodnie mam lipiec:) a w lipcu nasze gdziekolwiek...:D Chyba o to chodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty...nie przeszkadzasz:) ciekawe co tam pisalo..jak sie powinna zachowywac? pewnie same bzdury tam byly, nie czytaj tego:) przytulaj sie mocno:) buziol:* faktycznie juz lipiec niedlugo:) hmmm...pewnie o to chodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, pewnie, że bzdury i to jeszcze jakie. A Ty jesteś wyjątkiem od reguły :D pamiętasz? 👄 przytulam się najczulej jak potafię, tego mi trzeba... jak samopoczucie? Dzionek? Co robiłeś? Pewnie meczyk za meczykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..wyjatkiem? to chyba nie pamietam:P przypomnij:* samopoczucie dzis dobre..nie mam czasu rozmyslac:) a dzionek...rano bylem w Kosciele, a potem sie uczylem, troche sluchalem sobie muzyki i dosypialem:) popoludniu ogladalem meczyki i na chwilke bylem na ogrodku bo rodzinka robila grila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale łasuch...👄 mam poglaskać ego? 👄 przecież wiesz :D \"chciałabym być tak kochana...\" już pamiętasz? 👄 dla mojej wyjątkowej Chmurki... duże buzi 👄 gril, mniami :D To dobrze, coraz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie glaskaj, bo to taki wstreciuch..bedzie chcial wiecej i wiecej;) pamietam, pamietam:) zartowalem sobie troszeczke moje buzi wieksze:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że pamiętasz :P Ale ja też lubię się z Tobą podroczyć :D 👄 wstęciuch, ale jaki? 👄... no nie i teraz będziesz się ze mną spierał czyje buzi większe? Oczywiście...że Twoje :D bo Ty większy chłopczyk jesteś :D 👄 P.S ponoć apetyt rośnie w miarę jedzenia :) możesz chcieć więcej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstretny wstreciuch:) nie bede sie spieral, bo przeciez wszyscy wiemy ze mam racje:)to ze wiekszy jestem, nie znaczy ze wieksze buziaki:) hmm..skoro moge wiecej, to poprosze dwa calusy i trzy przytulania;) ide sie pluskac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodki wstręcich... wata cukrowa... ptyś... mniami... 👄 hę, a ja myślałam, że skoro jesteś większy, to będę dostawać więcej buzi od Ciebie :D Prawda, że mam rację. Hę, chociaż skoro ja Cię zacałuję, to co będzie ze mną? Ojej :D :D :D Hihi 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 mówisz i masz 👄 👄, przytulam delikatnie, przytulam najczulej przytulam... i już się nie odkleję :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:) masz racje, skoro jestem wiekszy musi byc ze mnie jakis pozytek:) ale tu sie malinowo porobilo...pychotka:) ide sie polozyc i jeszcze cos przeczytac przytule sie jeszcze raz najmocniej jak moge... jutro mam wolne wiec dluzej sobie pospie:) dobranoc!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli zaczynam mieć dość tego wolnego. Ech... Gdybyś był bliżej to mogłabym się tak byczyć bez końca, ale samej to już mi się nie chce. ja też już mykam do łóżka, jeszcze tylko zęby. śpij spokojnie... będę obok...poniżej lini głowy, hihi... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×