Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość pytam bo chyba
Podglądaczka , też jest miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chyba
jasne ,że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę 🌼, pomarańczowa Pani 🌼 pozdrawiam :) Może pomogę, a gdzie się podziały Twojej opowiadania? :) Chmuruś może mnie dzisiaj nie być :( śmigam do fumfeli robić wydruki nie wiem czy zdążę wrócić na noc do domku. Masz się nie smutać!!! :D i wiesz gdzie mnie szukać, jak tylko będziesz miał ochotę... na buzi np. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chyba
Niech Wasz romans się rozwija . Całuski dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) topic jest dla wszystkich:) zapraszam do czestszego udzielania sie:) moze pomoge--) nie przemeczaj sie tyle...czekam na natchnienie:) wydruki wazniejsze...zrob to co mas zrobic i oddawaj tym lobuzom ta prace:D nie smutam sie...dzis mam taki sentymentalny wieczor:) pozdrawiam wszystkich dla dziewczyn po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zwariowana
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ma ochotę na truskawki? To się podzielę :D Chmuruś wracaj już z tej uczelni, bo mi zimnoooooooooooo, brrrrrrrrrrrrr. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ciesze sie ciesze! pewnie:) wlasnie wrocilem z treningu i ledwo chodze. MPo zajeciach wpadlem tylko predziutko na obiad a pozniej predko na boisko. Chetnie sie poczestuje truskaweczka:) I przytulam skoro zimnooo;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod kocyk chetnie:) szkoda tylko ze tak daleko:( sampoczucie nienajlepsze..marniutko z tym jak zwykle:/ buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś, zrobiłam herbatkę, śmigaj tu już szybko, zanim wystygnie :D przytulam, tylko już się nie smutaj, dobrze Chmureczko moja, bo i mi się udzieli :) 👄... uszy do góry, bo zacałuje... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz czysciutki wiec moge sie przytulic:) Herbatki tez sobie lykne..ale cieplutko pod tym kocykiem:) Nie chce zeby Tobie tez sie udzielilo wiec przestaje, chociaz sprobuje:) Musze jeszcze dokonczyc sprawozdanie..ale najpierw Cie ogrzeje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooood razu lepiej... miodzio...yhmmm... 👄 👄 👄 jeszcze chwilkę i możesz iść pisać, chociaż wolałabym żebyś został... yhmmmmm... miodzio... 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! wpadlem sie przywitac, bo za chwile wychodze na zajecia wczoraj znowu zasnalem nawet nie wiem kiedy:) milego dnia!!! cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezme jednego truskawka i buziaka:) moze pomoge--) ucze sie pilnie i nie rozmawiam;) a myslec czesto mi sie zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym! jedna..reszta dla Ciebie:) wiesz o wszystkim..zapewniam:) Dzionek taki sobie. Musialem specjalnie jechac na uczelnie bo tematy prac mialy byc podane, ale jeszcze nie wszystko bylo dopiete na ostatni guzik wiec jutro maja cos wywiesic a we wtorek bedzie znowu spotkanko:) Sampoczucie dzis marniutkie...chyba ostatnio krzywa opadajaca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz duzo, to jeszcze sie poczestuje bo pyszniutkie:) Chyba raczej tak samo sie, choc w sumie gadalem z Nia troche wczoraj przed kolokwium - strasznie dziwnie sie rozmawia powiem Ci:/ Moze to tak na mnie dziala... Naprawde szkoda ze mieszkasz hen daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×