Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

yhym..ale nie moge powiedziec bo sie wstydze;) to taka moja slodka tajemnica:P ja nic z Toba nie robie...ale nie przestawaj:P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmureczko Ty moja, to może powiesz mi później... na uszko...👄 doprawdy?? Ja mam trochę odmienne zdanie na ten temat, ale...👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooh..jak powiem to nie bedzie juz tajemnica:P w takim razie mam nadzieje, ze to nic zlego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnica może być dla czytających, ale przede mną masz tajemnice. Oj Chmurko... nie wiem, ale myślę, że to Twoja sprawka, że nie mogę przestać :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, az sie zawstydzilem:/ a ja jednak mysle, ze to ta pelnia:P ja nie mam zadnej sprawki:P buzia:* ide jeszcze troche \"poplywac\":) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wpadlem sie przywitac:):* dzien dzis sredni, deszczowy! wlasnie sie ucze na wtorek..poza tym jakos dzis niewesolo mi:/ pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę 🌼, dziękuję za uznanie, bardzo mi miło :). A za sonika nie dziękuję, żeby nie zapeszyć :) Chmuruś, oj nie ucz się tyle :P choć na buzi... 👄 👄 👄 👄 👄 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to pada i chmurek nie ma? to chyba niemozliwe:) super slonik..nie dziekuje:) zaraz go wydrukuje i schowam pod poduszke:) co tam dzisiaj porabialas? buzia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj możliwe:P może dlatego tak samotnie dzisiaj... jakiś czas temu skończyłam oglądać film \"Czas, który pozosta\" Hę, zobacz... A poza tym to relaks kompletny, jeszcze :D Spacer, książka, Stecy Kent... miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to samotnie?? bylem tam myslami:) a film to pewnie jakis smutas..wiec narazie go sobie odpuszcze:) takiemu to dobrze..leniuchuje i leniuchuje:P a biedni studenci musza zakuwac...ech..:P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłeś?? Super...👄 Nie powiem o czym, ale mnie nie zasmucił :) Nie martw się w tygodniu dzwonię do promotora i w sumie już dawno temu powinnam zacząć się uczyć, ale mi nie idzie (jak widać, hihi). No cóż, ja się uczyłam jak Ty się obijałeś :P A tak poważnie to mi powoli brakuje studiowania, nie nauki :P Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleniuchuj zanim jeszcze mozesz:) Skoro Ci brakuje to predziutko sie bron i od pazdziernika cos nowego rozpocznij:) Hehe..ja tam mam dosyc, a tu jeszcze troche przed soba:/ Chetnie czekoladki..dziekuje:) Tak na noc to pewnie szkodzi zebom:P Konczy sie?? Nie mow ze cala sama schrupalas:P U mnie nudy! Czekam juz z niecierpliwoscia na te Mistrzostwa , a pozniej niech juz bedzie to wojsko. Tak to jest jak Ci swiat do gory nogami stanie! W sumie meczu dzis nie gralem i jakas leniwa ta niedziela:) Ide sie pluskac!! Ach..jutro znowu jakas wycieczka! Tylko nie wiem jeszcze gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, widzisz ja tak na dobre jeszcze nie skończyłam a już mi tego brakuje :). Kurcze, ale nie mogę studiować do emerytury. Hę, może zostanę na uczelni w takim razie :) zęby to jeszcze umyję, spokojnie :). Hę, no tak całą, bo ja taki łasuch na słodkości... 👄... przeróżne... no tak, a ile będę trwały te mistrzostwa? Jak dobrze, że mam tv w kompie. O a czem dzisiaj nie było meczu?? i co do łóżka?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzy Ci sie zostac pani profesor:) dobre dobre..trzymam kciuki:) to sie chyba nazywa wieczny student:P hmmm..lasuch..hmm...na przerozne..hmm..ciekawe:) mistrzostwa trwaja miesiac;) jak dla mnie to za krotko:P a czemu w kompie? lepiej na wiekszym ogladac:) za chwilke do lozka..jeszcze troszeczke:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć marzenia się spełniają. Wiesz co, właściwie to nie wiem czy bym chciała. Może. Ale sporo z tym komplikacji. Na razie będzie podyplomówka :). A później zobaczymy :). przeróżne... przeróżne... hihi... ;) si, może i lepiej, ale ja fanem piłki nie jestem :P A tata będzie okupował telewizor, hihi z powodu mistrzostw oczywiście. Łojej :) Rano pobudka? Oj, to ja pośpięza Ciebie, oko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tez w Warszawie ta podyplomowka? i jaki kierunek? fajnie:) jak to nie jestes fanem?? masz minusa:P od piatku widze Cie z tata przy TV:P zartuje:* nooo..pobudka, wiec powoli sie zbieram pospij za mnie, pewnie..przy okazji to sobie odbiore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si, w Wawie i jeżeli później będę chiała zostać na uczelni, to będę musiała się przprowadzić. A kierunek? Mam 2 opcje. Jeden związany trochę z tańczem, a drugi typowo przedszkolny. Zobaczymy :) wiem, że żartujesz :) z Tobą to mogłabym oglądać, ale tak. EEEEEEEe prztulam cieplutko... bardzo... Ja za chwilkę zmykam, jeszcze zęby i już będę... Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prywatny topik
dla dwojga romansujących ??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chyba
coś się między Wami rozwinęło ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×