Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

nie wiem czy to tak na Ciebie działa, ale u mnie zawsze dziwnie się rozmawiało... może dlatego, że tak dużo o sobie wiedzieliśmy... tak dobrze się znaliśmy... A może dlatego, że doszukiwaliśmy się nadinterpretacji między wierszami... nie wiem... ja, daleko?? Nieeee, to Ty daleko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie jest mi ciezko a przeciez minelo juz dosc sporo czasu.. to Ty daleko...:) nie przekomarzaj sie ze mna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz najlepiej jest po prostu zerwać wszelki kontakt. Ale niestety Ty ją widujesz na uczelni... Mi było łatwiej, bo ja zerwałam kontakt, a On unika mnie jak ognia...ale cóż... jego sprawa... JA JESTEM WOLNAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! Chmuruś nie sprzeczaj się, bo i tak przyznasz mi rację :D... ja użyję kilku kobiecych atrybutów... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby najlepiej ale jak dla mnie niewyobrazalnie trudno..jestem beznadziejny, sam nie wiem jak moglem tak wpasc:/ ha nie sprzeczam sie, a i tak wszyscy wiedza ze mam racje;) heh..ciekawe co to za atrybuty???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż zdarza się... ale nie powiesz mi, że jest Ci lepiej, bo ją widujesz. Żyjesz nadzieją... moja umarła zaraz po rozstaniu... było mi z tego powodu łatwiej... jacy wszyscy? Tylko Ty uważasz, że masz rację, hihi... Podpuszczasz mnie? :D Bo już chciałabyś wiedzieć co nie co. Oj Chmurko... odkurz wyobraźnię :D 👄... może warto, hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy..zaczekaj tylko jak sie wpisza:) HOP HOP WSZYSCY ODEZWAC SIE!!!:) kto ma racje??? nie podpuszczam, nie znam tych atrybutow..sa takie??;) ech..wyobraznie to trzeba dobrym odkurzaczem przewietrzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P wiesz, nie chciałabym pozbawiać Cię złudzeń, ale to ja mam rację :P a pewnie, że są, hihi...👄 przwietrz...a może co nie co CI się rozjaśni, hihi...:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam racje, koniec kropka:) nie ma takich..kminisz:P ide juz sie umyc i do lozka..rano pobudka i kolejny ciezki dzien! slodkich snow:* pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, ja nie ma takich atrybutów, jak ja mam. Hę? Czyżbyś znał mnie lepiej niż ja samą siebie?? śpij spokojnie... słodko... 👄 Trzym się ciepło jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! eeee..zaden zlosliwiec:) u mnie dzisiaj mnostwo slonka, ale ja nie mam czasu na spacerki:) zazdroszcze! z reszta nie mam z kim chodzic:/ nie musisz prosic:) buziak:* wracam do nauki:( bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie mam z kim. Ja chodzę z Chmurką/ami :D 👄 znowu pada, oj, buuu biedaczysko, aż Ci trochę zazdroszczę, masz jeszcze rok. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis nie bylo chmurek:/ fajnie ze pada..za oknem placze deszcz... rok albo dwa..zalezy czy bede mial ochote ciagnac drugi kieunek do konca! buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie nie fajnie... cjhociaż czasami samotność dogania... o to jesteś na dwóch kierunkach? Super :) jak samopoczucie? Bo cośczuję, że nie najlepiej. CHmuruś uszy do góry. Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno Ci mowilem ze na dwoch:) obydwa na wydziale chemicznym wiec jakos leci.. dobrze czujesz:) staram sie, staram:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, to zdolny chłopczyk z Ciebie :) Chwali Ci się to :) Będziesz bardzo mądrą Chmurką. Hę, właściwie to już jesteś :D to poproszę bardziej :) nie wiem co Ci powiedzieć, bo też przygasłam... 👄 dla osłody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wpadam na przerwe:) jest beznadziejnie bo Nasi przegrywaja:( nie...nie pozwole zebys musiala patrzec przez okno!!! buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
buziolkii:)))))) to one maja racje:) milosc jets piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
przylepka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i baty!!!:/ tak:) Przylepek, ale Przypepek tez moze byc..taki milusi Pępuś:P Amant wez zmien te wymagania kandydatek, bo mnie rozbawiasz:) 🌼 dla dziewczyn..dla Amanta nic:) nie lubie Amantów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś...oj milusi, milusi....👄 Co przegrali? A kto, może zacznijmy od tego:P Ja też nie lubię amantów, hę miałam jednego, nie dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×