Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

no tak. Widzisz ja się boję tej zawodowej odpowiedzialności, nie życiowej- już ją mam. Odkąd pamiętam byłam samodzielna, a w ciągu tych kilku miesięcy musiałam jeszcze nauczyć się radzić sobie ze wszystkim sama... miało być już tylko piękniej... ech... coś o tym wiem... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..szkoda gadac:( wszystko sie rypnelo! zmykam spac, bo mnie smutki nachodza... Spij dobrze! Buziaki!:* I jeszcze usmiech:) Zaparz kawe rano;) Pa! moje gg 1956712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tym razem ja zaparze...bedziez mogla dluzej pospac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Kawusia zaparzona juz czeka..zaraz podam:) Milego niedzielnego poranka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
P.S. Chmurek, nie zabieraj ukochanej kołdry :) magiczna cyfra 23, zawsze do niej wracasz;) po kolcu, jets kwiat, to samo z miłoscia chmurku;) zreszta wiesz;) o tym:) w tym tygodniu koniecznie musisz wybyc z domku;) koniecznie do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilem z meczu. Wygralismy:) Ale znowu ledwo zyje..:/ Jak tam mija niedziela? U mnie slonecznie, wiosennie..i udalo sie chociaz na chwile odgonic zle mysli:) A liczba 23 to naprawde magiczna..nawet moj idol Michael Jordan gral z takim numerem na koszulce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje!!! 👄 pomasować?? Hihi... Uśmiechałam się dzisiaj cały dzień do Ciebie :) widziałeś?? A niedziela?? Słoneczna :) I spacerek był i odwiedziny w szpitalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
A liczba 23 to naprawde magiczna..nawet moj idol Michael Jordan gral z takim numerem na koszulce;) hi hi rozbawilo mnie to, uadlo ci sie, mam usmiech na twarzy 👄 no a w footbolu to tez super liczb,a no chyba, ze lepsza 44;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak:) Przydalby sie masaz..;) Widzialem, widzialem---) duzy usmiech:D Ojejku, w szpitalu..kogo masz do odwiedzania:/ Lilijko, a czemu 44?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioteczna siostra miała pech i czołówkę :( Ale najważniejsze, że żyje, troszkę połamana, pozszywana, ale będzie dobrze :) To ja już masuję :D od czego zaczynamy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam nadzieje, ze bedzie z Nia OK! mysle ze od nozek..bo bola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mile ze moge sprawic komus usmiech na buzi:) ale to jeszcze nie wszystko, bo w pleckach mnie cos kluje;) oczywiscie odwdziecze sie tym samym, a moze cos jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
bo to ulubiona twa liczba, no jeszcze 7;) masaz? hmm karku jak boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz nic nie mowie:) nie czerwien sie...:) Lilijko--) 7, 23 zgadza sie..ale 44 nie przychodzi mi do glowy..moze czegos nie wiem?:) przypomnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
własnie rumiane jabłuszko, ale nie pokazuje, ze tak:) 44 to liczba magiczna, mesjanska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co tylko najdzie Cie ochota:) 44 to chyba w \"Dziadach\" bylo..a mnie wlasnie dziadowsko sie to czytalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
a mnie chyba też, pokochałam 44 jak było mesjanskie i u ciebie:P hmm patrzenie w oczka, trzymanie za raczki, wtulenie w kinie, na ławeczce itp ;0 oj zachlanna jestem:) masaz karku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
jak dobrze, że ma Ją – myślał a Jego oczy iskrzyły, buzia uśmiechała się o tak :) JAK DOBRZE, ZE MAM jEGO;) HMM PIEKNE, A TYCH CHWIL SETKI:) MIŁEGO, JA JUZ CZEKMA PIATKU:):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zachlanna, zachlanna;) Lilijko, a jak Ty nad morzem mieszkasz..to te kino nie wypali! ale cudne opowiadanko:) ojej;) wpadaj czesciej,bo super sie czyta:) Rowniez buziakuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
kawa i herbata jaka piekna z nich para;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
ja nie chce kina, chce ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×