Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

w glowie zielono?? nie wierze:) Buziol:* podziekowala za kwiaty i zapytala sie dlaczego ja strasze..(bo zakonczylem list \"zegnaj\") pewnie myslala, ze chce sobie cos zrobic... wydaje mi sie ze musiala wczesniej plakac, zanim zadzwonila, bo naprawde dziwny glos miala:( srednio sie czuje , bo nie wiem co myslec...dobrze ze tu jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie jak ktos ma plakac przeze mnie..a zwlaszcza jak tak bliska mi osoba:/ przykrosci tez Jej nie chcialem zrobic..pisalem to co lezalo mi na sercu..ale na drugiej stronie o tych dobrych rzeczach, dziekowalem, zyczylem wszystkiego dobrego, szczescia itp.powspominalem najwazniejsze dla mnie momenty...sam sie wzruszylem jak to czytalem dzisiaj i pewnie bede za kazdym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem chmuruś, ale tu chodzi również o te dobre łzy... piękne momenty... wspomnienia... nie da się przekreślić tak wszystkiego \"od jutra Ciebie nie kocham i nie myślę\" . Myślę też, że tak łatwo to jej to nie przyszło... a łzy... tak jest... po prostu... Musisz być silny... poradzisz sobie:)... ja też... musimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka nadzieje, ze to byly te dobre lzy..z reszta jutro chcac, nie chcac bedziemy sie widziec na wykladzie..to zerkne czy zachowuje sie normalnie, znaczy sie czy jest usmiechnieta.. musimy, musimy:) ale ciezko zerwac z przeszloscia:/ buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to Wy razem studiujecie?? Ajaja, to nie zazdroszczę. Jestem przy Tobie... daleko, ale jestem..i jutro też będę... pojutrze... A teraz zapomnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..razem:/ daleko, daleko..ale usmiecham sie :) bo wiem ze bedziesz:* czemu tak daleko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"... usiądź wygodnie ja polepie i zlepie w jedną część tu muszę naderwać tu muszę zszyć byś mógł we mnie odtąd żyć...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem... ladny ten cytat:) ojejku..ale mnie sie juz ziewa..wykonczyl mnie ten dzien:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zmykaj do łóżka, ja opowiem bajeczkę do uszka :D 👄 na dobranoc i do jutra :) będzie inaczej, a kiedyś będzie już tylko lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Miłość kap kap pada jak deszcz, Jak do ucha słodka pieśń Miłość kap kap pada jak deszcz, Nastaw uszy, unieś się i leć\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze..to zmykam:) dobrej nocki:* napewno bedzie lepiej..przeciez musi znowu:) ciekawe o czym ta bajeczka...?;) papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
kpou kap:) daleko ale blisko siebie, bardzo ❤️ no i juz nie dlugo, juz piatek hmmmmmmmmmmmm:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Nie ma jak buziak na dzien dobry:) :* Dziwny dzisiaj byl dzionek: duzo slonka, wiosenny desczyk troche smutkow i odrobinka dobrego humorku.. jutro mam wolne..powinienem sie cieszyc, ale nie wiem co ze soba zrobic moze na ten film sie wybiore..ale nie mam z kim:/ albo gdziekolwiek, tylko zeby w domku nie siedziec i nie rozmyslac... wpadlismy dzisiaj na siebie! misz- masz w glowce! \"daleko ale blisko siebie\" dokladnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poczułeś chociaż buziaka?? :D Nie masz co ze sobą zrobić, to zapraszam:D Ja co prawda mam masę roboty, ale co tam, poczeka :D A do kina zawsze możesz iść sam, ja już się przyzwyczaiłam, poradzisz sobie. 👄 dla osłody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
moze daj ubogim, oni nie maja na bilety, uciesza sie, takie male cos tak bardz odmieni ich zycie, we dwoje;) no chyba, ze to bilet na jedno vile a nie tak gdzie mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczulem:) Dziekuje za zaproszenie;) chetnie, ale musialbym z 3 dni zrobic sobie wolne, bo to dluzsza wycieczka:) Noo..chyba przyjdzie mi samemu isc:/ pierwszy raz:/ Przytulam sie, bo mi troche smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
to fajnie:) im dluzej tym lepiej 3 dni!!!:) i wspolne chwile i dni:) jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
przytulaj, przybywaj az 3 dni:) superrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto by ze mna wytrzymal 3 dni?:/ Uszka w gorze...ale dalej mi srednio! Buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×