Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość lilia-wodna
no wlasnie skarbie bez gadania;) bez gadania moj;) oj kiedy ten piatek chyba nie wyczekam;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wice miss swiata 🌼, może pomogę 🌼 dziękuję , dzięki Wam odzyskuję wiarę w ludzi... :) chmuruś a dzięki Tobie... wiarę, że są mężczyźni, który pięknie kochają... szczerze... całym sobą... ❤️ Już Ci kiedyś powiedziałam, że chciałabym być taka kochana... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
chmuruś a dzięki Tobie... wiarę, że są mężczyźni, który pięknie kochają... szczerze... całym sobą... ❤️ i sa jak poezja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi milutko:) pamietam jak to mowilas...a ja Ci powiedzialem, ze napewno bedziesz tak kochana:) zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie placz, prosze!!! :* bylem sie plumkac..wiec dopiero teraz odpisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plumkać :D w pianie?? Hę :D Aj teraz to mi się tak jakoś smutno zrobiło :( Tak jak zawsze gdy o tym mowa... Dlaczego to wszystko nie może być prostsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez piany bylo, bo tylko prysznic:) Nie smuc sie:/ Glowka do gory, proooszeeee! Gdyby bylo proste, to nie byloby tak piekne...Buzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz rację :] Gdybym tylko wiedziała, że jest w tym wszystkim jakiś sens, jest to po co coś... to mogłabym znieść jeszcze więcej... Ale przede mną, we mnie ciągle ta nie pewność... i samotność też czasami dale o sobie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze jest sens...przypomnij sobie, jak sie czulas wtedy szczesliwa (tylko bez smutkow prosze). Mam tak samo..a Ty Slonko jestes juz o krok dalej ode mnie..i samotnosc mniejsza i cierpienie juz nie takie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze kochalas cala soba! A samotnosc okropna..masz racje:/ nooo..Slonko:):* ja powoli zmykam, bo juto mam na rano zajecia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to śpij słodko, śnij kolorowe sny i może Ktoś milusi Ci się przyśni :D 👄 z gamy buziaków przesyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje...oj Ty Calusniku:):* Rowniez zycze kolorowych snow i spokojnej nocki! papapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziś na piwko ze znajomymi :) Wrócę po 22, co by jeszcze z Tobą chwilkę porozmawiać Chmurko :D Dzień bez buzi od Ciebie, to dzień stracony :D moja nowa maksyma :D. Pozdrawiam ciepło i do napisania Chmuruś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja dopiero przed chwilka wrocilem..zmeczony jestem:/ z zajec praktycznie jeden wyklad byl, a pozniej bylem w rozjezdzie, bo chcialem w koncu zalatwic ta sprawe (liscik i kwiaty) to fajnie ze masz dzis wyjscie..bedzie wesolo i dobry humorek:) nowa maksyma bardzo mi sie podoba;) wiec wysylam buziola:* moze znajdzie Cie w tamtej knajpce:) pozdrawiam!!! och..nie wiedzialem ze mam taki urok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
masz urok;) osobisty, usmiechowy pisiasty, poetycki, mówiony, i calusny, o czym się przekonam buzioleee:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
nie przesadzam, jesteś:) buziolki:* 👄 a całusny to dopeiro sprawdze w piątek:) oj jutro juz tworek tararam, ale czeka mnie siekanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masz, masz moja Chmurko 👄 I jak?? Załatwiłeś wszystko (kwiaty i list)?? Widziałeś się z Nią?? Jak dzień?? Przesyłam słodkości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:* Zalatwilem! 14 slicznych rozyczek..Nie widzialem sie z Nia, bo byla wtedy na zajeciach..a mnie to wszystko zajelo 6 godzinek:) o 12 wyruszylem, zaraz po zajeciach, znaczy sie po wykladzie, bo seminarium z godz.8.30 sie nie odbylo:/ i po co wstawalem tak wczesnie? po 18 bylem w domku..godzinke pozniej zadzwonila..(strasznie smutny glos miala:( ) siedzi mi on w glowie..poza tym przeczytalem jeszcze raz moj liscik, bo mam go na brudno, az sie lezki zakrecily:( poza tym wszystko ok! a jak u Ciebie spotkanko? mam nadzieje, ze sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co na to wszystko powiedziała?? Jak się czujesz?? A ja?? Piwko oko, poza tym też, pracowałam dzisiaj, ale kiepsko mi szło. Och ta wiosna... :D za oknem zielono, w głowie zielono i jak tu się można skupić. 👄 słodzitki na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×