Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

tak, na co dzien sprawia mi satysfakcje..znaczy sie obecnie nie, bo cala radosc odeszla przeszlo 2 miesiace temu... a normalnie to moja taka pasja, od malego:) a zawodowo kiedys chcialem bardzo, no ale nie wyszlo:) o ktorej Twojej pasji mowisz? dobra ta herbatka:) mam nadzieje, ze juz Ci cieplej..:* bylo proste...ale przestalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróci... ;) o tańcu. dobra, bo ja robiłam, hihi :P troszeczkę:) poprzytulam się jeszcze :) ech... tylko bez smutków!!! Uszy do góry:D Trenujesz, hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze..wroci... a z tym tancem, to mam nadzieje ze pamietasz...po obronie pupa do gory i znow tanczysz;) przytulaj sie ile chcesz..;) trenuje..ale roznie to wychodzi..zaraz bede wygladal jak ELF:) buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam:) pomysłów mam kilka, ale czy to będzie dokładnie ten taniec to zobaczymy po wakacjach jak zacznie się nowy sezon :) mogę?? A zapomniałam, że mam nie pytać ;) 👄 a co od terningu Ci rosną?? Hihi...A nawet jeśli to efy to przyjazne stworzonka :) Hę, ale to dziwne, bo mi nie rosną :). Chmureczko, czy Ty aby nic nie kręciasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz:) troszeczke krece;) nie rosna..bo juz sa duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę zmykać do łóżka, Ty też?? Masz rano zjęcia na uczelni?? Ja się jutro lenię, oj jak dobrze :D śpij słodko... spokojnie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij slodko... ja jeszcze nie..pomarze sobie jeszcze przez moment... tak, jutro mam od rana zajecia i...jakas wycieczke znow:) ech... Tobie to dobrze:) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze i nie, taka kolej rzeczy. Od wtorku wypadałoby zacząć przygotowywać się do obrony, a tego też jest trochę... dużo :) a o czym marzysz?? Mogę wiedzieć?? dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
nie nie zgubił:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) nie zgubilem...ucze sie, bo jutro mam jakies zaliczenie male:) jak tam dzien? smutno jakos dzisiaj... buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
no ja tez sie ucze;) buziolki, dzien niemily bo daleko do milosci:) oj utulilabym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
no tak smutno.. jak tu sie uczuc gdy glowa pelna Jego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadzasz... czemu smutno?:/ nie wolno... :* Lilka zrob sie na czarno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mięciutka11
witaj chmurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mieciutka11:) to co ja mam powiedziec...zlapala i dusi mnie:/ jestes juz bardzo daleko i jestem pewien ze to tylko chwilowe..glowka do gory i usmiech na buzi prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe... Miałam cały dzień dla siebie, bez stresu i kompletnie nie wiedziałam co ze sobą zrobić... ech... Dziwne, bo nigdy nie mialam z tym problemu. Pałętałam się z kąta w kąt... Brak mi Pana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest..wszystkie dni podobne do siebie, a czas wlecze sie i wlecze...okropna rzecz! Pan sie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio były dni świstaka, bo praca, nauka, takie tam... A dzisiaj, miałam nawet fajny humorek (do 17 tak mniej więcej), a później już nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Czytać mi się nie chciało, słuchać też, dłubać branzolety tym bardziej. Ech... Sam?? Zazwyczaj mam w sobie ten wewnęrzny spokój i wiem, że tak będzie, ale czasami wątpię. I dzisiaj jest to wątpię 😭. Do d*** nie lubię takiej siebie, bleeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×