Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

hop hop:) jest tu jeszcze ktos? wreszcie jestem! koniec tulania sie po swiecie..ale od poniedzialku znow do szkoly:/ bleee! bylem dzis na meczu i wygralismy:) mam zbite biodro, ale nie ma jak troche sie poruszac:) co tam u Was? sle kwiatuszki 🌼 i buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...impreza:) musialo byc ciekawie skoro sie kurujesz:P nic nie narozrabialem, dostalem lokciem i troche teraz kuleje i boli:/ ale przezyje! nic nie slychac! wrocilem w koncu:) troche odpoczywam i odsypiam! ogladam meczyk i w ogole leniuchuje:) oj! chyba nie schudlem...a raczej wrecz przeciwnie:) noo..prawde powiedziawszy waga gdzies taka sama, chrupalem tam wszystko co bylo wiec nie moglem schudnac:) w wojsku sie nie wybrzydza:P idiotow sporo, ale nas Kurs Szkolenia Rezerw bardziej \"oszczedzali\" niz zwyklych poborowych:) przezylem.. jakos no i zdalem egzamin wiec nie jestem juz pionkiem tylko dowodca druzyny:) spiacy jestem...nie wiem kiedy sie odzywczaje od tego kladzenia sie spac o 22 i pobudki przed 6 rano:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) co tam slychowac? ja po pierwszym dniu w szkole...nic nowego tam nie ma:) musze jednak chodzic zeby to stypendium odbierac:) dzisiaj zlozylem wniosek i oddalem indeksy! poza tym to stara bieda...samotnosc wali drzwiami i oknami:( mam nadzieje ze u Ciebie duzo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Chmuruś, dużo się dzieje, to fakt, ale tak sobie w życiu namieszałam. Miliard myśli niespokojnych w mojej głowie... Dobrej nocy, zmykam do łóżka 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz go poszukam ;) Tylko u mnie sporo zamieszania i aj nie bardzo amm czas na cokolwiek. Jutro śmigam do Wawy, zaczynam kolejny kierunek, a poza tym prywatnie tęż dużo zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! juz jestem! wracam z uczelni jakis padniety i nie mam na nic ochoty, a pozniej zasypiam predko nawet tu nie zagladajac! co tam za zamieszania? hmm..to jutro do szkoly:) odpoczniesz troche:) u mnie nic nowego! wczoraj bylem na treningu, pierwszym od.. ho ho, nie pamietam kiedy! ostatnio przechodze przez etap obojetnosci:/ jakos tak dziwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
` ech, dugo, dużo opowiadania. A tak w skrócie, pojawił się rycerz i żeby nie byo za pięknie, wyjeżdza w przyszłym tygodniu... Więc już wiesz:O Odpocznę, na uczelni, niemożliwe, na dzień dobry przeprawa z Paniami w dziekanacie. Poza tym to inna uczelnia, zupełnie nowy klimat, ciekawe jak ludzie. Zobaczymy. Jak na razie mam mnóstwo obaw, czy to dobry pomysł był. A u CIebie, co? Co za obojętność?? Widziałeś się z Panią? Coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro rycerz sie pojawil, to lepszej wiadomosci nie mozesz miec! jesli to rycerz, wroci napewno! a obojetnosc wlasnie minela! znow wrocil bol!!! z Pania sie nie widzialem, ale przed chwilka gadalem na gg! szkoda mowic! beznadzieja.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, co to za okazja?? Ale wszystkiego najlepszego :) Chmurek brak mi słów, nie są dobre wieści, absolutnie... Poza tym Rycerz nie jest mój, więc czy wróci?? Wróciłam z Wawy, odebrałam dyplom i zabrali mi legitymację 😭. Już jestem normalna, aaaaaaaaaa. Buuuu :( Jestem bardzo pozytywnie zaskoczna ludźmi w grupie, prowadzącymi zajęcia i tym jakie są to zajęcia :D Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomoge ma dzis urodzinki:) skoro nie jest wolny, to co Cie tak wzielo? wiem wiem..pewnych rzeczy nie powinno sie nawet starac zrozumiec! przytulam moccno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś nawet nie pytaj, bo ani Ja ani On nie potrafimy tego zrozumieć :O Mój to On zawsze by od strony przyjacielskiej, ale teraz to już chyba nawet tego nie będziemy potrafili utrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! a wlasnie ze nic sie nie dzieje..:/ nudy na pudy!!! zajecia i zajecia..bleee! wlasnie pisze prezentacje na seminarium na poniedzialek! najchetniej to przespalbym cala jesien i zime...obudzil sie na wiosne, razem z misiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! bede pilnowal zeby nie umarl! nie wiem co pisac, bo obecnie nie do zycia jestem:/ mam wlasnie zajecie, bo musze na jutro przygotowac sie na seminarium. ogolnie smutki..mialas racje jak pisalas mi kiedys, ze juz nic nie bedzie normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×