Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

chetnie sie z Toba napije! ale mam dzis duzo nauki:/ jak sie czujesz? przytulam mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smutkaj sie! chyba nie jestem w stanie poprawic Ci nastroju, wiec przytulam w myslach :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) U mnie wszystko dobrze. Wczoraj przy zasypianiu naszly mnie wspomnienia, ale tak w ciagu dnia nie mysle o glupotkach:) Caly weekemd leniuchuje i sie obijam! Mecze ogladam:P A Ty jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze sie w koncu usmiechasz! Przytulam najmocniej jak moge. Cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś ja się zawsze uśmiecham, nawet przez łzy :). Ja z kolei imprezuje ;) a dzisiaj umieram, bo moje kontuzje po szaleństwach na parkiecie się odezwały. Jak pracuję to nie myślę, ale najgorzej jest wieczorami :O Ech, boli bardzo, zawiedziona przyjaźń, nie ma nic gorszego 😭 Damy radę, co?? A odzywała się Pani?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiech to zdrowie! Masz sie jak najwiecej usmiechac i juz nie rozmyslac! Imprezuj i baw sie jak tylko mozesz:) No widzisz, malo treningu i teraz zakwasy masz:P Pewnie ze dasz rade! wierze w Ciebie!!! Pani sie nie odezwala! Moze to i dobrze?! Caluje 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślisz, że to takie proste?? Chciałabym powiedzieć sobie, od dzisiaj nie myślę. Olewam. Ale tak się nie da. nie zakwasy :P, kolanka padły- kompletnie inna sprawa:( a Ty? Dasz radę?? a pewnie, że dobrze. Szybciej zapomnisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ze nie proste, bo przeciez przechodze wciaz przez to samo. Musimy byc silni! Oj, kolanka! Biedactwo! :( Nie wiem czy dam! Chyba nie bedzie innego wyjscia:) W kazdym razie trzeci raz sie nie dam nabrac. Co ja plote....przeciez ja taki slabiutki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Chmuruś strata przyjaciela, z którym przeżyło się 18 lat, to co innego... 😭 to czas obrosnąć w siłę ;). Mam nadzieję, że więcej nie dasz się nabrać, bo faktycznie przyjadę i skopię tyłek:P. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym, cos innego! wierze:/ jasne jasne...uwazaj na swoje nozki:) ale przyjechac to mozesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka, nie sądziłam, że spotka mnie coś takiego, od tej osoby. Ech, naiwna jestem 😭 ooooooo, a co tak się stęskniłeś, hihi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Biedactwo! Nie jestes naiwna, tylko masz dobre serce i ludzie to wykorzystuja! przytulam!!! No jakos tak:P A co, nie mozna??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy, ale nie On. F*** Ale chyba masz rację, za bardzo wierzę w ludzi. ależ proszę ;) dobrej nocy Chmuruś ;) śpij słodko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) strasznieee dlugi ,bo dopiero po siodmej bylem w domku z uczelni. Na ostatnim wykladzie juz zasypialem:) Wlasnie ogladalem Opowiesci z Narnii i sie bardzo rozmarzylem;) A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widziałam, fajne :D a jakoś tam jest ;). Wpadłam na chwilkę i zmykam do pracy, dobrego dnia :) 👄 może pomogę 🌼 co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Dzisaj wczesniej skonczylem. Glupie te wtorki bo musze unikac spotkania z taka jedna:/ Pora troche poleniuchowac, bo pozniej musze sie troche pouczyc na jutro. Ciekawe jak tam Twoje Kaczorki? Grzeczne ?:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u, nie zazdroszczę. I co ile czasu zamierzasz tak Jej unikać?? Moje Kaczory chorują :( dzisiaj było tylko 16 sztuk ;). A z grzecznością to zależy u którego, hihi ;).A dzisiaj był fotograf i robił im zdjęcia. W takich śmiesznych świątecznych przebraniach , ale miałam zabawę, hihi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac
a czemu to nie mozesz szczerze porozmawiac??? wszystko byloby prostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile czasu:( maksymalnie jeszcze pol roku, bo studia sie skoncza. glupie to strasznie, ale nie widze innego wyjscia! ech...jakis kryzys mnie dopadl! Teraz taka pora, ze wszyscy choruja. No to dzis mialas wesolutko:) Juz sobie wyobrazam takie poprzebierane maluchy:) zajac, tu juz nie ma o czym rozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×