Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

a dla Ciebie na Święta :) a w brzuchu o dziwo nie specjalnie pełno, opycham się słodkościami właśnie ;). Jak Mikołaj, był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milej zabawy:) aaa..to zostawilas sobie miejsce na slodkosci. Niezly plan:P Nie Mikolaj , tylko Dzieciatko:) A bylo, bylo....;) dziekuje za serduszko:) czy w tej telewizji nie ma czegos innego oprocz lovestory???:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ szalałam na parkiecie ;). A za godzinkę jadę do moje Hany :). I po Świętach :(. A szkoda, bo świetne były w tym roku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku zycze:* Zaniedbywalem Cie tutaj ostatnio:/ 🌼 Mam jakis kryzys swiateczno-noworoczny i rozne niepotrzebne mysli w glowie! Jak tam Sylwester minal? Gdzie szalalas?:) Pewnie juz dzisiaj do pracy musialas pedzic. Ja jeszcze moge sie pobyczyc, a od jutra na zajecia. ciekawe jaki bedzie ten nowy rok....chyba gorszy niz poprzedni nie moze byc!? pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 najsłodsze na Nowy Rok i wszystkiego najlepszego :D:D:D o tak, bardzo:P A kryzys po co? Daj spokój dzieciak. Uszy do góry, same cudowności w tym roku czekają :D:D:D Sylwek u znajomych ;). Faceci to ufole jednak, z wyjątkiem Ciebie oczywiście ;). Takie wnioski wyciągałam po Sylwku. Idę do zakonu to chyba będzie najlepsze rozwiązanie :O. Poza tym szalałam na parkiecie i framuga mnie zaatakowała, bo znajomy ma strasznie małe mieszkanie, a ja przecież przestrzeni potrzebuję hihi ;) rok będzie cudowny!!!! Ja Ci to mówię, zobaczysz :). Mój był za****yyyyyyyyyy, oby ten nie był tylko gorszy :) może pomogę Słonko gdzie jesteś?? Wszystkiego najlepszego 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro bardzo..to jeszcze jeden 🌼 :) nie wiem po co..sam sobie przyszedl, a teraz niech sobie pojdzie...no prosze, cudownosci:) ciekawe jakie??:) jak to ufole?? mieli byc sami rycerze... gdzie oni sie podziali? a Ty zmarnujesz sie w tym zakonie:P w taki razie czekam na te cuda:) buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ proszę :) 👄 to jak Tobie za chwilę przetrzepię tyłek to sobie szybko pójdzie :P Nowy Rok, nowe życie, nowy Ty, uśmiech na buzi i do przodu. już Ci mówiłam, że rycerze wyginęli :(. Znam dwóch i oboje mają zajęte serca przez inne Panie... 😭 ja zmarnuję? Ech, kolega mi powiedział, że odpadnę jeszcze przed wstępną rekrutacją :O. To porażka :p A czem ufole?? To tak w skrócie : na tak specyficznej imprezie nie byłam, na jakieś 15 osób była tylko jedna para, reszta single. W sumie bawiłam się ok, ale wyszłam wściekła dużo wcześniej już. O 5 miałam dość 3 Panów, wrrr :O. Jeden z moich znajomych(wiedziałam, że się kilka lat temu we mnie podkochiwał, ale myślałam, że już mu przeszło) przesadził. Zostałam potraktowana jak Jego własność .Ale drugi (któremu też się spodobałam i nie mógł już wytrzymać) zapytał mnie czy nas coś łączy? Automatycznie mnie strzeliła już k****. Jakieś telenowele dosłownie :O. I w ogóle zażądał ode mnie abym wyjaśniła z pierwszym tą sprawę. Bo On by chciał coś tu ze mną itp. ale nie może bo pierwszy to jego przyjaciel. I to słyszałam do końca imprezy zawsze w tańcu. W między czasie pojawił się jeszcze trzeci. Tak więc obtańcowywałam Panów na zmianę :P, hihi dobrze się bawią i mając w nosie ich chore pomysły, wyobrażenia. Ale jak pierwszy strzelił focha, to stwierdziłam, że już mam ich wszystkich dość i idę do domu. Niech chłopaki między sobą się zabijają. Nic mi do tego. Nie jestem odpowiedzialna za uczucia innych i nie zamierzam nikomu nic tłumaczyć. Paranoje. Wyszłam zniesmaczona :O Także przeżyłam, pierwszy pewnie nie długo oberwie po uszach i przestanę być miła. Faceci są jak ufole mam wrażenie, wrrr. a Ty nie czekaj, tylko działo Pan ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha..czekam z niecierpliwoscia:P ladnie to powiedzialas..nowy zycie, nowy ja:) urwisow nie biora do zakonu, wiec rzeczywiscie odpadniesz w przedbiegach:P o rany! ufole to malo powiedziane...nie zazdroszcze takich przygod:/ co ich tak napadlo?! moze byli juz nieco na gazie i otwarly sie im buzie...? brrr..! to dzialo znaczy ze dzialac?:P ooo..usmiechnalem sie do monitora:) to dobry znak:) zmykam lulac, bo jutro zajecia! dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już od rana 👄 👄 👄 życie zawodowe to nie wszystko :( niestety :(, a poza tym zakonnice również prowadzą przedszkola. Mam nawet 3 w grupie na studiach :). Ale opadnę z innych powdów :P na to nie ma reguły :P. Po prostu mają zaburzoną komunikację międzyludzką bo żaden nie wpadł na pomysł, aby mnie w ogóle zapytać czy umówię się z którymkolwiek. Buh haha, więc ja miałam z nich ubaw, a jak już mnie wkurzyli to wyszłam;). Już się przyzwyczaiłam do takich i podobnych sytuacji. Nie jest to nic nowego dla mnie. Faceci to ufole:P działo= działaj :P no ja myślę, a po co się tu uzewnętrzniam, co? :P Dobrego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz teraz wiem czemu sie przebudzilem rano:P az 3 na studiach? no to jakas swieta grupa Ci sie przytrafila:) no wiesz, jesli Ci bardzo zalezy to mozesz sie poprawic i nie odpadniesz:) ciekawe jakbys wygladala w takim habicie:P hihi...a sa tez zakony w ktorych jest klauzula milczenia..chyba tak to sie nazywa...moze do takich, co?:P moze ich tak oczarowalas, ze zapomnieli jezyka?:) ale przyznam Ci racje, niektore chlopy to rzeczywiscie niezłe glaby:) hmm..a ja myslalem, ze to tak bezinteresownie:P cmok:* a dzisiaj American Beauty...musze sobie zobaczyc, bo nie mialem okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czem? Czyżbym ja była tego przyczyną?? Hihi :P 👄 grupa rewelacyjna, swoją drogą :). A Ty, tak tak nabijaj się dopóki możesz :P. Paskud normalnie :P tak, tak Chmurzasty, bo ja tylko czarować potrafię :P i nic innego rzeczywiście nie robię. Faceci to ufole i już :O. wywołanie uśmiechu na Twojej buzi wymaga ode mnie trochę wysiłku :P ale robię to zupełnie bezinteresownie. Czyżbyś maił inne zdanie na ten temat?? ten film bardzo dobrze mi się kojarzy. Tańczyłam kiedyś na jego premierze. Ech, to były czasy :D:D:D jak dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...tyle buziakow z rana:) kto by sie nie obudzil?....:) tylko troche sie nabijam...juz nie bede:P nie jestem paskudem, tylko sliczna Chmurka:P nie tylko..ale czemu nie>:) no ok..ufole..wiem! oczywiscie zartowalem:) ale ja sie czesto usmiecha, tylko ze tego nie widzisz:) czasy nie tak dawne, jedynie 7 lat temu:P nooo...do liceum wtedy chodzilem:) ojej..Sredniowiecze:/ zajec praktycznie nie mialem, tylko godzinke w laborat. wiecej czasu spedzilem jadac autobusem:/ a w domku sie obijam i dojadam resztki slodyczy po swietach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) łojej, to pospać tobie nie dałam :P tak, tak śliczna Chmurka, zapomniałam ;) a daj spokój i bez czarowania mam dość, wrrr:O. Sami się kleją, wrrr :O ale czuję... ;) i wszystko co najlepsze było przede mną... A teraz mam tylko życie zawodowe, ech i imprezy, ale jak długo tak można?? W piątek idę na dancing, ale jaja :D:D:D:D Jak wyglądają ludzie na dancingach?? A czasy rewelacyjne tanecznie, bo byłam wtedy w szczytowej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak musialem zaraz wstawac:P a sliczna i bardzo skromna:P nie zapominaj:) widzisz, skoro sie kleja, to znaczy ze wszystko jak najbardziej w porzadku. moze to i meczace, ale nie powiesz mi ze nie jest to mile uczucie:) ojejku...;) teraz tez najlepsze przed Toba, baw sie poki mozesz i masz sily:) jeszcze bedzie Ci tego brakowac... hmmm..dancing:) mnie sie to kojarzy ze ludzmi z 40 na karku:P i latami 80tymi:) no ale, moze sie cos zmienilo i jest calkiem calkiem:) czekam na relacje:) tak, a teraz jestes juz skrzywiona babulka, ktora nie moze sie gwaltowniej poruszac....oj TY:) slodkich snow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, bardzo skromna :) a powiedź mi co w tym miłego? Bo jakoś jeszcze do tego nie doszłam. mi dancing też się tak kojarzy, ale mam odjechanych znajomych co mają dziwaczne pomysły i tak wyszło. Na samą myśl chce mi się śmiać, a o całej reszcie już nie wspomnę, hihi :) skrzywiona :( i to bardzo. Mylisz pojęcia dzieciak. dobrego dnia, mykam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hmm..chodzilo mi o to ze mozesz sie czuc przez to atrakcyjna, skoro sie kleja...ale to chyba jedyna lepsza strona bedzie napewno fajnie:) ja w przyszlym tygodniu jade na pierwsza wycieczke przez okres studiow:) chyba mozna ja nazwac integracyjna:) i to 2dniowa:) a stalo sie cos?? bo wiesz, ja sobie zartuje...nie chce Cie przypadkiem urazic buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale atrakcyjna to ja lubię być sama dla siebie... a tego nie widać...okiem phi, a to dobre, bo Ty już kończysz studia :D:D:D Dobrej zabawy :D:D:D jakbyś spotkał po drodze rycerza, to powiedź mu gdzie moja wieża. Ok? ;) Chmureczko, nie urazisz ;). A skrzywiona to jestem, kontuzji od liku i tyle:P. Dobranoc, powinnam już dawno spać, ale do łóżka dojść nie mogę, hihi :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wiem wiem..ale nie tylko:) wczesniej nie bylo czasu i mozliwosci zeby sie gdzies wybrac, a teraz rektor wyklada prawie cala kase wiec warto sie wybrac:) mamy zwiedzic jakies zaklady chemiczne, no ale wiekszosc czasu to dla nas, rzecz jasna:P to dobrze:) Biedactwo, uwazaj na siebie... dzisiaj w szkole czy w domku?:) ja sie zabralem za uzupelnianie notatek, bo juz niedlugo sesja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a gdzie jedziecie i kiedy? Dobrej zabawy :) uważałam na siebie ;), wróciłam dzisiaj około 9 rano do domu ;). Impreza świetna :D w domu :) nie dawno wstałam, bo kac mnie rozłożył potwornie :O u mnie też sesja;) od 20 więc wypadałoby się już zacząć przygotowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode rano, w okolice Krakowa:) jeden zaklad mamy zwiedzic w srode a drugi w czwartek i popoludniu jest przewidziany powrot ojoj..to imprezka naprawde musiala sie udac skoro dopiero o 9 :) blee..nawet nie mow o przygotowywaniu sie:/ nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Ci fajnie :) ja też chcę. o tak. Po dancingu poszliśmy do knajpy z parkietem :), a później jeszcze do kumpla bo było nam mało. Panowie polegli, a ja z fumfelą skończyłam pić o 8 rano. Dawno nie było takiej imprezy, hihi ;). mi w sumie też się nie chce. Ale cóż, jak mus to mus, jeszcze się trochę polenię, a później się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wpadnij..jakos Cie przemyce;) bedzie super:) alez Ty masz kondycje:) ja chyba tez zapije smutki - zeby juz nie wracaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę?? :) ja?? EEEEEE tam, zdarza się czasem po prostu ;). Tobie nie?? to wcale nie jest dobre wyjście :P. Upijemy się jak już się wyleczysz, ok? dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozesz:) :) a mnie jakos nie, przez ostatni rok tylko raz... nie mam nastroju.. wiem ze niedobre..ale trzeba bedzie tak zrobic:) heh..oki:) ale kiedy to bedzie....:/ jak dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnieeeeeeeeeeeee :D:D:D tylko szkoda, że nikt nie da mi urlopu :O dzieciak no wiesz, tylko raz? Łomatko, zdecydowanie muszę Ciebie na piwo wyciągnąć ;) :P mnie nie pytaj, Ty mi powiedz. Czas najwyższy już... a do przodu :). Dzisiaj usłyszałam od Michasia : \"jestem Elvis\" :D:D:D Moje Kaczory są po prostu nie do opisania, nie długo będę miała skany to podrzucę na mail :) a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci podpisze zwolnienie:P nooo..tylko raz:/ nie powiem, bo nie wiem... super, czekam na skany:) u mnie normalnie....nudne wyklady, wiec czytalem gazetke sobie:) w domku obijanko..\\ cos mi sie wentylator w kompie psuje i pilnuje zeby mi sie nie spalil procesor:/ jutro bede musial kupic sobie nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Kto je uzna?? :P czas najwyższy nadrobić, ale już :P aaaaaaaaaaaaaa... boję się tego dnia, jak mój komp odmówi mi posłuszeństwa. To dopiero będzie dramat :O Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiesz ze od chmurki:) napewno przyjma:P zobaczymy jutro:) wlasnie....aaaaaaaa....:/ to sie naprawi i bedzie dalej dzialal:) slodkich snow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma nic gorszego jak i za razem fantastycznego jak zostać nauczycielem... Najpierw powinno się uspołecznić rodziców!!! Kaczory rada, szkolenie= 12 godzin w pracy:O Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×