Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co teraz

moj facet unika seksu po jednym incydencie

Polecane posty

Gość co teraz

Po dosyc dlugiej przerwie zaczelismy znowu uprawiac seks. przerwa nie byla spowodowana nasza rozlaka , niczym w tym stylu. Nie chce o tym pisac na forum bo to sprawa bardzo delikatna. Problem w tym, ze 3 razy pod rzad moj facet skonczyl w ciagu mniej niz 2 minut, a raz przy samym nakladaniu gumki. Tak bardzo to przezyl, ze wyszedl z mego domu i od tamtej pory jak sie spotykamy ( z 3 miesiace), unika seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka18
nie dosc ze szybkostrzelny ten twoj chlopak to do tego malo rozgarniety :o moze sie pare minut przed seksem zmasturbowac to nie bedzie tak szybko konczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaa
w tej sytuacji to zdecydowanie nie to jest problemem ewka....mi się zdaje że coś w nim siedzi...jakaś blokada. szczera rozmowa jest niezbędna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm no chyba uwaza
ze to malo meskie pewnie bylo;) ze tak szybko koncza tylko szczeniacy (ile on ma lat? - jesli mozna wiedziec). Moj chlopak jak nieraz za szybko skonczy to caly wieczor ma zly humor i pyta po 50 razy czy mi bylo dobrze, a jak odpowiem ze tak, to on mowi ze nie moglo mi byc dobrze przez iles tam sekund;):P coz...raz lepiej raz gorzej...facet sie wyposcil przez dluzszy okres czasu, to z drugiej strony czemu sie dziwic?? podniecilas go tak szybko i juz:):D a teraz nie oddzywa sie bo sie wstydzi, jego duma jest urazona...moze wyslij jakiegos smsa na poczatek?? - jesli chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczu
Kocham Cie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest takaa
ze jakby facet czul ze ci moze ufac to by cyrku nie robil tylko obrocil to w zart i ty sama tak powinnas zrobic a nie przezywac jak mrowka okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przykra sprawa ale nie ma się co migac od rozmowy. w tej sytuacji to on nawalił i fajnie by było gdybyś okazała mu...może nawet z pewnoą przesadą - zrozumienie. zapewniaj go że wszystko jest ok i w żadnym razie nie okazuj dystansu czy zniechęcenia... powiedz mi czy on podczas waszch spotkań po prostu unika seksu czy ogólnie zachowuje się dziwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co teraz
Po pierwsze jak mu nie wyszlo to nigdy sie nie smialam a wrecz odwrotnie, zawsze bylam bardzo delikatna w takich sytuacjach... nie sadze, aby on mi nie ufal!!! zastanawiam sie jak moglam to obrocic w zart jak facet naprawde to przezyl? Moglam go tylko przytulic i zapewnic, ze nic sie nie stalo zlego, ze kazdemu moze to sie przydarzyc. Po 2 wiem, ze on to przezyl bo niedawno zobaczylam na jego komputerze w ulubionych kilka stron o zaburzeniach , problemach w seksie. Czyli czyta! Po 3, jak jestesmy razem, jest czuly, widac ze by chcial a jak juz do tego dochodzi to on mowi, ze boi sie ze mnie zawiedzie:( Rozmawialam z nim o tym ale naprawde nie jest latwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest takaa
klękajcie narody zwariowalas??????????????????/ jak go zaczelas pocieszac i "byc delikatna" to on wlasnie wtedy pomyslal ze to bardzo zle skoro az uznalas ze trzeba go pocieszac i ze sie nad nim uzalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co teraz
nie mialam zaczac cie smiac i obracac w zart jak on prawie plakal... jasne!!ciekawe jak ty bys zareagowala na lzy faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest takaa
normalnie a co moze myslisz ze wysysam z palca co pisze? tez bylam nie raz w takiej sytuacji i nei bylo problemu a obracac w zart nie znaczy smiac sie wygladasz mi na strasznie niedojrzałą, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co teraz
ja nie mowie tez o smiechu ironicznym.. wiec jak twoim szanownym zdaniem powinno sie reafowac na takie sytuacje dojrzala kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co teraz
reagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest takaa
juz napisalam co chcesz gotową recepte zeby sobie z kartki odczytac? moglas powiedziec "widze ze sie bardzo za mna steskniles" i go przytulic albo "ocho, ciesze sie ze nadal masz na mnie ochote"itd a ty swoim zachowaniem wkopalas go w gorszy dołek niz sam by to zrobił, moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka18..
twoj faceta sam powinien obrocic to w zart :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co teraz
nie na kazdego faceta takie slowa dzialaja.. a po 2 nie jstem specjalistka od takich spraw, dopiero sie ucze:) wiec prosze tu sie nie madrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladny mi facet
jak placze jak jakis nastolatek ze za wczesnie skonczyl:/ pozal sie Boze MEZCZYZNA!! chyba oboje jestescie siebie warci ajk ty go jeszcze bronisz...o Boze, poplakal sie, czyta o tym, biedy jest, zalamal sie...dejcie spokoj!! A jak bedzie mial raka albo nie daj Boze ty, to co?? jaka ty w nim podpore bedziesz miec jak on sie BIEDACZEK zalamie?? zalosne...toz to jakis wyplosz spod maminej kiecki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos ludu..
Myślę ze jest to szczególny okres w którym możesz pokazać mu jak bardzo dla Ciebie jest istotną osobą w życiu pomimo niedyspozycji psychicznej spowodowanej ta cała sytuacją ....za jakiś czas gdy znów odzyska pewności siebie będzie Ci bardzo wdzięczny za to że okazałaś mu tyle cierpliwości i zrozumienia .,..a takimi głosami jak ten wyżej nie wnoszącymi nic do dyskusji oprócz bezinteresownych docinków... nie ma się co przejmować ,frustratów nigdzie nie brakuje . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest 100% facetem ,bo mechanizm sexualny jest taki zeby jak najszybciej zaplodnic Problem w tym ze wy chcecie zeby to bylo dlugo bo tak jestescie sknstruowane.Dlatego musicie znalesc kompromis polegajacy na tym ze niech on ciebie doprowadzi do orgazmu stymulujac lechtaczke reka ,jezykiem itp a potem bedzie dla ciebie przedluzeniem orgazmu ruchanko w ktorym nie bedzie juz tak wazny czas trwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroko
Drogie panie zwracajcie uwagę nie na wczesny wytrysk ale czy potem "dalej stoi" Jeżeli go się nie da podnieść w przeciągu kilkunastu minut to jest problem.A tak jest wszystko ok. Czasem tak się dzieje że przy dużym podnieceniu mężczyzna ma wytrysk w przeciągu kilku chwil, ale przecież za parę minut jest dalej gotowy Zdrowemu facetowi może stać jednorazowo ponad pół godziny i więcej (później musi opaść aby mogła nastąpić wymiana krwi) i wtym czasie może mieć kilka wytrysków .Po wytrysku(nie za każdym razem) może nastąpić zmniejszenie zwodu w tym czasie też facet może mieć chęć zrobienia siku (usunięcie pozostałości nasienia z cewki moczowej) Przy pełnym zwodzie facen nie może się wysikać. Natomiast jeżeli nie da się go podnieść to może być objaw choroby albo stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex nie jest taki wazny
bez sexu mozna zyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
to prawda ze sex nie jest najwazniejszy ale wkurza mnie czasami takie uzalanie sie facetow dlaczego musimy grac ze jest wszystko ok przeciez nie jest czy faceci nie moga tego przyjac do wiadomosci i postanowic poprawe:-) a nie szlaban na sex ehhhhhhhh co za rasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za bardzo
się przejął chłopak, mój jak za szybko skończy to mówi "przepraszam, zaraz nadrobię" i po sprawie pogadaj z nim, a nie na forum, niech czuje, że i tak jest dla Ciebie super facetem, zamiast się wpędzać w jakieś wydumane kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×