Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

no wlasnie bede siedziala w domu bo mam to cholerne przezebienie i nie chce zeby bylo gorzej juz i tak ledwo mowie. :( wiec kolejny dzien bede sie meczyla. No mysle jednak ze sobota to i tak duzo za szybko:( na net mamie mowia mi ze jutro dopiero moge zrobic bete wiec w sobote na pewno mi test nic nie wykaze:( a wlasnie dziewczyny jakie strony ciazowe lubicie najbardziej? mi najbardziej przypadly go gustu netmama.pl mamazone.pl i zapytajpolozna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Welna u mnie zgadza sie to ze jestem wysoka i mam dlugie wlosy, ale sa ciemne i mam tez ciemna karnacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct gratulacje z powodu egzaminu :) Pregger wiem co czujesz :) Mnie też już kusi jak cholera! Na szczęście żadnego testu poza owulacyjnym w domu nie mam więc o tyle dobrze :) Wiecie co ja się łudzę, że w tym miesiącu mi się uda. ?Pewnie to głupie ale pisałam swego czasu (w czerwcu) do pewnego wróżbity i on mi napisał, że w styczniu zajdę w ciąże więc tak po cichu mam nadzieję, że zaciążyłam :) A dodam, że wszystko co pisał do tej pory się sprawdzało... Ja nie wiem jak to może być, że niektóre kobiety dowiadują się o ciąży dopiero w drugim czy trzecim mcu jak my co miesiąc już się doczekać nie możemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe welniany ja mam blod włosy średniej długości, 174 cm wzrostu, budowa średnia. ja sobie ciebie wyobrazam niska, brązowe włosy????? preggers wysoką, czarne włosy strona mamazone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka, a co to za wrozbita? Moze to glupie ale ja tez wierze w takie sprawy. takze rozumiem. trzymam mocno kciuki. ja tez na szczescie nie mam zadnych testow w domu tak to pewnie bym juz szalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers a ile masz wzrostu??? welniany, preggers jak macie na imie????? preggers kojarzysz mi sie z Natalia, a welniany z Kaśką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię netmama.pl jakoś najbardziej. Fajna jest też stronka babystology.com tam można sobie zrobić takiego dzidziusia wirtualnego i patrzeć jak sobie rośnie i jak się zmienia, naprawdę super sprawa :) Ostatnio też trafiłam na babygaga.com, tam z kolei są fajne suwaczki i można sobie sprawdzać jak się dzidzia rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, że chociaż trochę trafiłam :) ja najbardziej lubię forum http://www.forum.e-mama.pl/ tzn. w ciąży z córą lubiłam bo teraz to siedzę z Wami :) ten kalendarz ciąży http://babyonline.pl/kalendarz_ciazy.html bo fajnie opisują co się dzieje z dzieckiem tydzień po tygodniu i chyba potem też po urodzeniu z tego co pamiętam no i ten kalendarz co dawałam wcześniej http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=24&dzien=6&miesiac=12&rok=2011&bg=000 ja mam go zapisanego w ulubionych i nie trzeba co chwila dat wpisywać więc codziennie pokazuje ile dni do porodu, szczególnie pod koniec jest to niezła akcja jak Ci pokazuje 4....3....2....aaaaaaaaaaaaa ;)))) taka głupotka a cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam Roksana. 25latka, welniany a wy jak macie na imie? i jak wygladacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na imię Gośka :) Jestem szczupła, 165 cm wzrostu, włosy czarne długie bardziej kręcone niż proste :), niebieskie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja też :) jak byłam jeszcze mała i nie mogłam sobie farbować to sobie czerwonymi plakatówkami farbowałam :D na 1 dzień a potem wieczorem zmywałam, ehhh co za czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne hahaha z tym nikiem miał być inny ale oczywiście wszystko zajęte! więc się zirytowałam i powstał zlepek który nie ma prawa bytu :) ja lubię łączyć takie wyrazy które do siebie nie pasują dlatego jest wełniany kamyk, ale to kompletny przypadek, mógłby być równie dobrze flanelowy grzyb :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi a skąd u Ciebie już decyzja o dziecku? pytam z ciekawości, bo ja jak miałam 21 lat to mi nawet do głowy by nie przyszło, że chce dziecko ;) podziwiam Cię, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie tez to ciekawi, ja gdyby nie wpadka w zeszlym roku pewnie bym nie pomyslala o tym ze chce dziecko. dopiero wtedy zrozumialam ze tego wlasnie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wynika z różnych rzeczy. trudno to opisać. ale w sumie zaczęło sie rok temu jak myślałam że jestem w ciąży. Nie chciałam wtedy być, potem sie okazało że nie jstem i mi było strasznie smutno. potem były rozmowy z moim. i dopiero w październiku postanwiliśmy. kiedys nie lubiłam małych dzieci, a teraz patrze na matki z zazdrością, dopytuje sie o dzieci, i w ogóle wszystko mi sie zmieniło. chodzi tez o studia, mam zaoczne i nie mogę zanleźć pracy. Siedze w domu i "nic nie robie". Dlatego chce mieć teraz dziecko żeby podczas studiów móc sie nim zająć. Po studiach chciałabym znaleźć jakąś fajną pracę i wtedy nie będę mogła rodzić dzieci, nie będe miała też z kim zostawić. i kolejne lata bede musiala siedziec w domu. A tak to dziecko juz bedzie wieksze, skoncze studia, pojde do pracy a dziecko do przedszkola czy do babci. jak teraz nie bede miala dziecka to pozniej sie nie zdecyduje. wiec pewnie bede czekac do 30................. na pierwsze dziecko. wszystko jasne czy sa jakies watpliwości? bo troche chaotycznie napisalam. np preggers ma 24 lata, czyli teoretycznie jest starsza tylko 2,5 lat. wiec jaka to roznica w wieku? żadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie preggers ja tez wczesniej o tym nie myslalam. dopiero od kiedy myslalam ze jestem w ciazy. a myslalam ze jestem na 100% bo @ spóźnił mi sie ponad 2 tygodnie, pierwszy raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak naprawde to mam urodziny 26.12 wiec dopiero co skonczylam 23, ale w zwiazku z decyzja o ciazy lubie sie postarzac;p no ale jak mowie u mnie wyniklo to z poronienia i po prostu teraz wiem ze wcale nie zalezy mi tak na wymarzonej pracy czy na imprezach tylko na rodzinie. to jest teraz moje marzenie. oczywiscie chce dalej miec dobra prace, ale tak jak mowisz tym sposobem pod koniec studiow bede miala juz w miare odchowane dziecko i bede mogla poslac do przedszkola albo nawet latwiej mi bedzie zostawic je z ktoras babcia:) na magisterke mam zamiar isc zaocznie wiec tak naprawde tylko co 2 tygodnie bede chodzila do szkoly w weekendy kiedy wiele osob bedzie moglo sie zaopiekowac. a i dotychczasowa praca mi na to pozwala wiec czemu czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach mam koleżanke, ma 20 lat i 2 dzieci, chłopiec 3 lata i chłopiec 1 rok. JA BYM TAK NIE CHCIAŁA, ale radzi sobie, jest młoda. odchowa dzieci a pozniej w wieku 30 lat bedzie miala czas dla siebie kiedy jej rowiesniczki bede sie zajmowaly dziecmi siedzialy w domu itp. sa plusy i minusy wczesnej ciąży. tak samo jak ciąży w wieku 30 czy 40 lat. jak teraz zaszłabym w ciąże, to urodziłabym mając juz prawie 23 lata. wiec to chyba nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powiem Ci że dobrze myślisz roxi, bardzo dobrze, bedziesz miała odchowane dziecko i będziesz mogła myśleć o sobie, o pracy... a jak i tak teraz masz taką "lukę" do zapełnienia to tym bardziej :) mądra dziewczyna jesteś, naprawdę, ja w Twoim wieku to o imprezach tylko myślałam, serio :P a teraz z perspektywy czasu czasami żałuję że nie miałam 1 dziecka wcześniej...no ale ja już sobie mogę tylko pogdybać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers ja mam podobne myslenie jak ty, hehe wiec jestes ode mnie starsza niecałe 2 lata:) !!!!!!! a gdzie teraz pracujesz jesli moge wiedziec? ja sie wybieram na staz do U. Skarbowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welniany jakbys mnie zapytala rok temu to bym powiedziała że chce dziecka po 30:) ja nie lubie chodzic po imprezach. nie pije alkoholu w ogole bo go nie nawidze, nie palę bo niecierpie papierosów( nawet nie umiem) :) studiuje zaocznie, ucze sie b. dobrze:) na nauke też nie poświecam dużo czasu bo jakoś mi to zawsze łatwo przychodziło. wiec jednym słowem dziecko w niczym by mi nie przeszkodziło a tylko dałoby mi niesamowite szzęscie i miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×