Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Mi się marzy córcia, mojemu narzeczonemu oczywiście chłopaczek, ale jak mówisz Silu najważniejsze żeby szkrab był zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha 25 latka tez mam takie marzenie żeby dopiero we wtorek się obudzić i zobaczyć 2 grube krechy! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers te dni się wloką niemiłosiernie... Czemu jak się na coś czeka to tak wolno czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem naprawde ale dobra wiadomosc jest taka ze juz prawie sobota, ona szybko zleci na zakupach i sprzataniu, niedziela przygotowania do pracy a poniedzialek juz caly w pracy wiec juz prawie wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla Ciebie wtorek, ja to muszę do piątku czekać :/ Całe szczęście, że mam dużo pracy więc myślę, że szybko zleci. Wg netmama.pl mogę testować z krwi już we wtorek 11.01. Myślicie, że testować czy czekać do terminu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
Mi się marzyła córeczka w 1 ciąży, ale jakże się myliłam w tych marzeniach kiedy urodził mi sie synek. Tak strasznie się cieszę, że jest chłopczykiem. Naprawdę nie wyobrażam sobie zamiast niego córki. teraz to mi obojętne tak naprawdę, drugi chłopczyk byłby również moim kochanym cudem. Mam już dla niego imię Nataniel. Ale wiem z doświadczenia, że chłopcu przydałaby się jednak siostra, dlatego chcialabym zdrową córunię. A imię dla niej to Laura. Moja malutka Laurunia. Tęsknię za nią juz tak bardzo. Maleńka twórz sie w brzuszku i rośnij zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka może poczekaj, a wierze ze wtedy Twoja cierpliwosc zostanie wynagrodzona! :) Chociaz mnie tez korci zeby juz jutro pojechac do szpitala na bete, takze wiem co czujesz. Moim zdaniem czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja maleńka miałaby na imię Sara Maria :) A dla chłopca nie mam imienia. Preggers chyba masz rację, lepiej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia - bo karmie jeszcze piersią i nie miałam okresu po porodzie, stad moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
25latka, śliczne te maluszki naprawdę. ja się zastanawiam co my poczniemy, jak sie okaże, że zajdziemy ale z bliźniakami:) hehehehe no tyle czekamy na te upragnione ciążę, to może jak dowali to porządnie. 2 bijące serduszka;) co wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta ja mam siostrę i wcale się z nią nie kłócę :) jest moją najlepszą przyjaciółką, naprawdę, dlatego chciałabym żeby moja córa też miała siostrę...widzisz każdy chce wg własnego doświadczenia heh a i tak będzie co ma być ;) Silu ja zaszłam dokładnie 10 dnia cyklu, ale ja mam 24 dniowe, wiem bo kochaliśmy się tylko raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami tak. Moze najlepiej jakbys powtorzyla bete po tygodniu wtedy bedzie wszystko jasne:) Powodzenia! Silu a możliwe to u Ciebie? Bo u mnie jak najbardziej! :) Zawsze sie smialam ze pewnie bede miala blizniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest prawdopodobieństwo bliźniaków :) i powiem Wam, że bym się cieszyła jakby była dwójeczka za jednym zamachem i najlepiej jakby to była parka :) bo wiem, że na drugie dzieciątko się pewnie nie zdecyduję a tak to by los zdecydował za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siluetta nie kracz, nie kracz!!!! ja cały czas się boję, że mam bliźniaki!!! ja bym się załamała, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wełna, czyli w sam środek. to raczej chłopaczek, choc reguły nie ma. Mówi się że 3 doby przed owulacją dziewczynka oraz sporo po owu tez dziewczynka, a im bliżej środka, czy to 1 dzien przed czy 1 dzien po chlopak. u mnie się zgadza, Oliwier począł się dokładnie 14dc w dzien owu. w takim razie życzę ci drugiej córeczki. Masz dla niej imię?:) jak ma na imię twoja mała córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wełna, no coś ty, na pewno byś się nie załamała. U mnie nie ma w rodzinie bliźniąt, niestety, bo wcale bym się nie załamała. cieszyłabym się jak głupol. Tylko też strach i obawa, bo ciąże bliźniacze ciężko donosić do końca. Ale szczęście nieziemskie. ale będą jaja, jak zajdziecie dziewczyny z bliźniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
ja to bym chciała 3...ale już widzę minę mojego męża... więc po drugim niestety koniec:( chlip chlip. Dobra, ale skupmy się na razie na tym drugim;) mojej małej Laurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wcale nie zdziwie! :) Kurcze Wełna to idealnie trafiliście! Ja bym pewnie nawet nie wiedziala kiedy sie udalo. Wiem tylko ze byla szansa od 21.12- 29.12 bo bylo przytulanek a przytulanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu a skad wiesz moze mu sie tak spodoba mala Laura ze nie bdzie mogl sie opamietac!: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamałabym się, bo po pierwsze z trójką to ja do tworek odrazu bym trafiła :) szczególnie jakby były takie jak moja córka...która do 1 roku tak mi dała popalić, że mam drgawki na samą myśl :) :) a po drugie bliźniaki potem by były ze sobą razem, a moją pierworodną by zostawiły z boku i to bardziej mnie przeraza a córka ma na imie Natalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
preggers, moi znajomi też sie tak przytulali jak głupi przez okres płodny (czyli osłabione plemniki dzień w dzień) i wyszła im córa:) podobno wtedy wychodzi córa, a jak raz a porządnie po długiej przerwie, to chłopaki szybkie lecą do jaja jak pioruny. Tak tez mówią. Znowu potwierdze własnym przykładem - z Olim zaszłam po dłuuugiej przerwie w sam środek. no welna, ja ci mogę podeslać kilka dresików i spodenek:):):)mam chyba z 15 reklamówek po synku. Na pewno ci się coś spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
preggers, oj mam nadzieję, że Laura uderzy mu do głowy:) i kasa się tez sama znajdzie, bo gdy kasa będzie to myślę, że mąż nie zaprotestuje;) tylko będzie robił jak trza!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Silu to wg tego co piszesz u mnie też córa może być :) bo przytulanka były przez przez 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×