Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość lidka32
manina, hmmm dziwna ta druga kreska, tak na dole?? no ale fakt, ze jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test negatywny
lub wadliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze dziwna ;/// to jest vitam , tyle testow robilam z tej firmy i nie mialm takich pomylek, w tym miesiacu z vitam tez mi wyszla kreska ale krzywsza troche ale chociaz w tym miejscu co powinna byc , ale to byl test tydzien temu .potem wychodzily czyste , a teraz znow jakies cos dziwnego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina kurna ty to masz pecha do tych testów. niestety nie mogę ocenić, bo mi się nie otwiera twoja fotka;( ale w domu może mi się otworzy. oj maninka biedna ty jesteś:( kiedy masz dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wychodzi ze w tym miesiacu trafilam az na 2 wadliwe testy , poprostu co szczescie to szczescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina ,a moze to jakis znak i za trzecim razem bedzie juz prosta :) i w dobrym miejscu kreska:),rzeczywiscie masz pecha z tymi testami. Roxi czytalam gdzies niedawno,ze w ciazy wlasnie moze kloc w piersiach! Misiaczek a Ty kochana kiedy masz@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna czy to ty jestes z coreczka ktora ma na kapelusiku napis"fifi" na fb? bo mam tylko roxi i probuje znalezc reszte dziewczyn ze znajomych od roxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki majeczka :) Ty też jesteś bardzo ładna i masz super córę! :) kurcze znowu spałam, jestem nieprzytomna popołudniami a normalnie to za boga bym nie zasnęła w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie krechy ale po 20 min....co o tym myśleć?? oczywiście druga kreska dużo bledsza, ledwo widoczna, ale jest. robione w 27 dc dzisiaj po południu - 2 testy amil a drugi jakiś nova coś tam. oba wyszły tak samo...po 15-20min dopiero. druga blada kreska. nie wiem czy się cieszyć, mam jeszcze 2 inne testy, jutro z rana robię. ale już się trzęsę z nerwów jezu nie mogę uwierzyć nie wiem czy mogę się cieszyć po czasie te testy podobno nie ważne, ale czy to mozliwe????? dwa testy wyszly tak samo... :( ojejejejeje nie wiem ratujcie, ale się trzęsę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska kolorowa, różowa. widoczna, prosta, pionowa, taka jak ta obok, ale bledsza, ale po 15min, no może po 10 już nie wiem z tych nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka jeśli dobrze trafiłam to zaprosiłam Cię na FB :) Silu babooooo :) mogę zacząć Ci gratulować pomału ;) Najlepiej jakbyś zrobiła kolejny test w niedzielę, gdzieś czytałam że najlepiej co dwa dni robić :) Wrzuć gdzieś zdjęcia tych teściorów i chwal się i to szybko :) Chcę popatrzeć jak wyglądają dwie kreski :) Mnie nadal macica nawala :( nic mi nie zmniejszył się ból od rana ale to normalka, zawsze tak mam że pierwszego dnia umieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha silu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurcze moim zdaniem, tak :D :D mi przy pierwszej ciąży też kreska wyszła później, nie wiem co prawda o ile, ale napewno później niż przepisowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja tam nie wierzę, że testy są nie ważne po jakimś tam czasie bo przecież jakieś stężenie musi być tego hormonu skoro się w końcu pokazuje druga kreseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka_83-ja juz jestem w ciazy:) dzis 9tct 1 dzien:) ej kobietki prosze mi dac namiary zeby ja tez was miala na facebooku wszystkie po kolei...:) Sillu wydaje mi sie ze twoj dzien nastał:) powtorz test dla pewniosci jutro lub za dwa dni:) ale sie ciesze ze ci sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam akurat aparatu, bo Oliwek popsuł:( mam taki inny, ale z nim się zejdzie...nie chcę kombinowac teraz, bo mąż do biedrony pojechał na zakupy, nie chcę żeby się dowiedział teraz, poki nie będę pewna. jezu do niedzieli wytrzymać z testem?> chyba nie potrafię. jest pod światło taka wskazówka gdzie jest ten pasek ciążowy, w ktorym pojawia się kreska na ciążę i ta właśnie druga kreska różowa blada jest w tym pasku, czyli w prawidłowym miejscu. Widać je obie, na pewno, chyba ślepa nie jestem, ale od razu ich nie widziałam. Dopiero po jakimś czasie.. u mnie jeśli zaszłam to 20 dnia cyklu (do środka), bo gdybym zasżła 12 dc (wczesniejsze wspolzycie) to na pewno by bylo widać tą kreskę bardziej. mi się wydaje, ze pozniej zaszłam, skoro tak ledwo widoczna i po czasie testowym wyszła. oj kochane nie gratulujcie jeszcze. jutro z rana zrobię jeszcze jeden. Zostały mi jeszcze 2. więc jeden zrobię jutro z porannego (bo dzisiejsze były o 15 i o 16tej robione). no i zrobię w niedzielę tez rano. tak chciałam tą dzidzie, a teraz się boję strasznie, jak ja sobie poradzę. ale jeśli okaże się że tak, że jest już w brzuszku moja dzidzia, to szczęście mnie rozpiera że aż dusi. oj dziewczyny nie wiem już co pisać, jestem taka roztrzęsiona, dotykam brzucha i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu babo kochana jak ja sie ciesze!!! i juz gratuluje, sluchaj kochana jak krecha juz jest to pozostanie i jutro bedzie tylko bardziej wyrazna!!! zrob jutro z samego rana tescik!!! Ale sie ciesze!!! juppppppppppppppi od razu mam lepszy nastroj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
az mam ciary no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek ja mam emaila z imieniem i nazwiskiem więc nie chciałabym tak publicznie podawać swoich danych. Jeśli masz jakiegoś emaila to podaj a ja Ci zwrotnie odeślę swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah a wiecie co ja głupia robię? Czytam o okresie w ciąży :P Masakra, chyba mi na głowę już padło tak bardzo chcę być w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×