Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

No to u mnie w takim razie 4 cykl starań bo wcześniej też było takie strzelanie a może się uda... :) Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 manina...............27...............1.................. ...14.01 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct...............21................3................ ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plytkowe, tylko wyciagnelam paski do zdjecia zeby lepiej uchwycic , robilam o czulosci 25 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tena na gorze z tych trzech , najszerszy byl jako jedyny strumieniowy . wszystkie inne na zakraplanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina, jesteś w ciąży, uwierz w ducha kobieto:) a jutro zamiast siedzieć w domu idź na zakupy i kup sobie śpiochy! szybciej ci zleci dzień. Bez hormonu ciążowego testy by ci nie wyszły, a one pozytywne. gadaj sobie co chcesz, ale krechy są i to RÓŻOWE!!!!!!!!!!!!!!!! ja już ci nie wierzę, wariacie. nie wierze też w te twoje negatywy, chyba mocz podmieniłaś z moim hihihihi:) będzie dobrze! wełna przodowniczka ty lepiej zacznij Natalkę przyzwyczajać, że będzie miała braciszka;) a synka zobaczysz z bijącym serduchem jak dzwon lada moment. Daj chłopakowi wytworzyć te wszystkie tkanki:) ty wiesz, że teraz się mu mnożą miliony tkanek?:) niech w spokoju sobie rośnie. On pewnie w brzuchu myśli "matka no jak możesz nie czuć że już jestem w tobie, przecież funduję ci takie mdłości":) głowa do góry. Jest tam! i jest cudowny! lidka, pregg nie zostawiajcie mnie, chlipppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina ja nawet na tym twoim negatywie widzę cień kreski, ale ja to mam porządny wytrzeszcz gał:P dobranoc, lecę do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina ale nas nastraszyłaś a Ty jestes w ciazy wariatko! Chyba panikara straszna z CIebie! :) Uwierz wreszcie z reszta beta CI w srode pokaze. Ja zalozylam po poludniu podpaske dla bezpieczenstwa w pracy, a tam mala plamka ale nie krwi znowu taka rozowa. Nie wiem brzuch mnie nie boli. Tylko takie plamki mi wyskakuja. Jak do srody nie bedzie normalnego @ to wtedy dopiero zaczne sie zastanawiac. Roxi az milo sie patrzy na te Twoje krechy i Welna Twoje tez! Ehh ale Wam zazdroszcze dziewczyny! Trzymajcie sie i dbajcie o swoje brzusie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 manina...............27...............1.................. ...14.01 preggers.............23...............2......................11.01 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct...............21................3................ ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie dalej nic tylko jakies takie plamienie i sie zaczynam zastanawiac czy moje cialo nie uwaza tego za @. Chociaz kolo @ to nawet nie stalo. Kapnie mi 2 razy dziennie tylko taki lekko zabarwiony sluz. Nie wiem jak to opisac ale cos jest na pewno nie tak. Już prawie tydzień mi się spóźnia. Normlanie zwariować można. W ciągu kilku dni powtórzę test ale boję się jak jasna cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers podobno to plamienie implantacyjne trwa właśnie 1-3 dni i jest to kilka plamek weź Ty zrób ten test kobieto! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu dobilysmy setki! Zrobie ale jezeli faktycznie to implantacyjne to czemu tak pozno? Bo ja czytalam ze najpozniej 12 dni po owulce, chyba ze faktycznie mialam ja znacznie pozniej niz myslalam. I wtedy dam dzidziusiowi sie zagniezdzic jezeli faktycznie wlasnie to robi. Jeszcze kilka dni. Czytalam ze duzo dziewczyn ma zamiast @ wlasnie cos takiego. Szczerze to boje sie strasznie zrobic ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolace sutki, zmeczenie, wzmozony glod. No ale zmeczenie i sutki moga byc objawem @. A glod moim wymyslem jakims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
dzien dobry kochane, u mnie na razie nic, wczoaj dwie lekkie plamki przez cayl dzien, ale @ i tak mam dostac dopiero w czwartek, wiec czekam. Preggers Ty jestes w ciazy to jasne, wiec przestan watpic!!!;) Rob test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka no to super! u Ciebie to by się zgadzało chyba czasowo to plamienie, tak? ile dni jesteś po stosunku? pre a u Ciebie może faktycznie przesunęła się owu...a ile dni Ty jesteś od ostatniego bzykanka? i czemu Ty się boisz zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, ja jestem jakies 7 dni od ostatniego stosunku, nie wiem jak to jest z tym plamieniem, bo jestem zielona w tym temacie, nie mialam tak przy 1 ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka - info z jakiejś strony - Plamienie to zwykle ma czas około 7 dnia po owulacji jednak pojawić może się w czasie od około 6 do 12 dnia po jajeczkowaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie mialam jakos 3 albo 4 i chyba 4 wzrosla mi temp. takze by sie mniej wiecej zgadzalo. zobacze czy jutro cos sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
aha, no to by sie moglo zgadzac, ja jestem jakies 9-10 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers, gdybym ja zaciazyla to bylabym w niezlym szoku;), bo to ze ty juz jestes w ciazy to ja wiem... Lecz ja czuje zblizajacy sie @, wiec SILU nie martw sie, nie zostaniesz sama, bo ja nie jestem w ciazy, a zaraz bedzie tak, ze Ty zajdziesz w ciaze przy pierwszym do srodeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lidka ale ja tez jakos nie wierze ze zaciazylam. a moze ty wlasnie tak to wczorajsze plamienie u ciebie to ja jak najbardziej bym uwazala za zagniezdzenie. zobaczysz ze nie dostaniesz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) dziewczyny coś mi się wydaje, że preg,lidka i manina zapiszą się szybko do tabelki mamusinej :-) czekam z niecierpliwością na Wasze pozytywne testy i betkę maninki :-) u mnie starania w toku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalam wczesniej to chyba ma byc moj @ teraz znowu lekko nawet bardzo pobolewa mnie brzuch jak na @ i leci mi to niezidentyfikowane cos! nie jest to krew ani nie jest to jakas brazowa plama jakby to byl bardzo bardzo rozrzedzony @. slyszalyscie kiedys o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers, ja nie wiem co to moze byc, ale moze wlasnie owe zagniezdzanie, ja mam cos podobnego, bardzo jasne, lekko zabrazowione plamienie, ktore nie jest obfite, raczej skromne, ale poza tym nic mnie nie boli dzis, wiem, ze nie dostaniesz@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umawiam sie na pt do gina bo zaczynam sie martwic bo oczywiscie naczytalam sie o jakichs torbielach na jajnikach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Isia, dziekuje za wiare we mnie, to mile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre ja nigdy nie miałem tego plamienia, więc ja nie mam pojecia jak to powinno wyglądać, jedynie w necie piszą, że właśnie to jest albo jasnoczerwone, albo brązowe ja na Twoim miejscu bym poszła do gina i to dziś a nie w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie dam rady bo teraz ide na uczelnie pozniej do pracy:( ajutro iw czw on nie przyjmuje chybaze w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tez mi sie cos wydaje,ze preg,manina i lidka dolacza do drugiej czesci tabelki,ale by byla niespodzianka! To zostaje jeszcze ja,silu i Isia tak? Ja wciaz na etapie staran,wczoraj sobie odpuscilam,ale dziaiaj zadzialam,bo odczuwam dokladnie owulke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×