Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

no tak, po mnie Racuszek i Majeczka w kolejce do dwóch kresek :D ale by było jakby się udało.... CZAD ! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumis155110
Preggers- u Ciebie okazało się, że ciąży nie ma? a ja właśnie miałam wszelkie jej objawy.. i tak się zastanawiam..czy przypadkiem nie doszło do mikroporonienia i okres nie powrocil "spóźniony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, na początek trzymam kciuki za wszystkie które się starają i pamiętajcie, nie starajcie się za bardzo, to znaczy przytulajcie się jak najczęściej ale nie myślcie o fasolce za dużo, ciężko, wiem, ale się da :) Co do owulacji, wspomniałam, że moja była późno. Dodam, że ja testów nie robiłam, chociaż mam w domu 10 - kupiłam na allegro ale nie zdążyłam wykorzystać. I tak sobie pomyślałam, że jeśli któraś chce, mogę je oddać bo w sumie nie zapowiada się, że je wykorzystam w najbliższym czasie. Ale wracając do tematu. Ja testów nie stosowałam i moje ciało za bardzo tez mi nie podpowiadało kiedy mam owulacje. Nie miałam śluzu, nie bolały mnie jajniki, może cera była nieco lepsza, ale to żaden wyznacznik. Ufałam kalendarzykom internetowym, które wyznaczały teoretyczną owulację, która zupełnie nie pokrywała się faktyczną, więc w 3 miesiącu starań zaprzestałam tej kontroli. Testy kupiłam, żeby sprawdzić kiedy u mnie faktycznie jest owulacja ale jak wspomniałam wyżej - nie zdążyłam ;) U mnie jutro zaczyna się 13 tydzień. Szybko leci. Mdłości mniejsze, wymioty sporadyczne, zaczynam jeść ale na wadze jeszcze nie przybieram :) Brzuszek powoli zaczyna się uwidaczniać ale nie na tyle, by było go widać spod ubrania. Czasem mnie boli jak na @, biorę nospę i jest OK. Ciągle mam niesmak w buzi, walczę z nim, ale nie mam skutecznego sposobu. Trzeba to przemęczyć. Wełna, Roxikct, Misiaczek, jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis a robilas test ciazowy? Zrob bo jesli jestes w ciazy to powinno Ci juz wykryc. U mnie okazalo sie ze po prostu owulacja nastapila pozniej i stad opoznienie.Oczywiscie u Ciebie nie musi oznaczac to braku ciazy ale jezeli byl @ to chyba malo prawdopodobne. Ale rozumiem Cie tez po kazdym @ mam nadzieje ze mimo wszystko jestem w ciazy. A co do objawow ciazowych to niestety Twoj umysl moze platac figle. Ja tez miewalam i wcale nie oznaczalo to ciazy. Zrob test a wtedy wszystko sie wyjasni :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolladollla
Isia trzymam kciuki żeby na teście pokazałły się II :) kiedy zamierzasz testować? Jak już gdzieś wyżej pisałam trochę ten cykl jednak odpuściłam z powodu małych spięć z mężem, więc u mnie raczej w tym miesiącu testowania nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Gumis, zrob tesz i bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis zrób test :-) Racuszku dzięki, no ale jakieś seksy były jednak? jeśli tak to jest nadzieja :-) bo czasem dziewczyny miały jedno serducho tylko i się udawało :-)chcę w sobotę zrobić test a kupić go w piątek po południu żeby nie kusił za wcześnie... :P co tam Lidka, Preg porabiacie? Silu?Majeczka? i reszta ekipy :D? mnie cycki zaczęły boleć jak zawsze przed @ wiec to żaden objaw ..heh.. Margotka jak sama wiesz jest straszzzzzznie cieżko nie myśleć o tym że się chce zajść w ciążę jak tak bardzo się chce być w ciąży i gdzie się człowiek nie rozejrzy to coś z ciążą związanego się wypatrzy..heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze Wam powiedziec ze jestem bardzo wyluzowana jak na okres staran. Oczywiscie mysle sobie o tym jak cudownie by bylo miec juz malucha w brzuszku, ale tak na spokojnie. Wszystko powoli. Wyprawilam juz narzeczonego do pracy bo w tym tygodniu niestety ma na popoludnie, takze staranka musza byc rano:) Az mnie moj optymizm przeraza, po prostu wiem ze w koncu sie uda! :) Poczytalam troche o tym testach owu i faktycznie moze byc tak ze sie zbliza wielkimi krokami. Isia juz nie moge sie doczekac Twojego testu mam nadzieje ze beda jakies dobre wiadomosci na forum. Racuszek ja bym sie jeszcze nie poddawala moze cos z tego bedzie. Co u reszty Roxi, Silu, Gosiak? Gdzie sie podziewcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja laski! Ja jestem :) Czytam Was ciągle ale tak nie mam co pisać :) Pregg gratulacje za tak zdrowe podejście do sprawy! Naprawdę podziwiam Cię i też tak bym chciała :) U mnie przytulanko było wczoraj ale to i tak jeszcze za wcześnie, ja się staram nie nastawiać zbytnio w tym cyklu ale to i tak samo przychodzi. Tak jak mówisz Isia - nie da rady nie myśleć o tym czy się uda tym razem czy się nie uda. Ja tak mam, że niby nie myślę ale co chwila łapię się na tym, że coś tam sobie w główce obliczam itd hahaha :D poprostu moja psychika jest już nastawiona na konkretny cel. Chociaż tak sobie myślę, że jeśli staranka nie wynikną z naturalnej chęci to nie będę na siłę do nich dążyła. Chociaż jest szansa że wynikną bo owulka u mnie przypada w niedzielę a to zawsze u mnie dzień leniuchowania w łóżku :) czas gdzie można na spokojnie się poprzytulać :D Isia trzymam kciukole za dwie upragnione kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem na tym forum nowa chciałam się Was zapytać czy mogła bym zrobić jutro rano zrobić test?A więc tak w Piątek sobota mam dostać miesiączkę staram się o dziecko od 3 miesięcy.I w tym miesiącu nie mam objawów na @. Czyli nie bolą mnie piersi.Mam tylko dziwne mrowienie mierżenie w sutkach. I nadmienię Wam że temperatura mierzona w pochwie jest 37,2 .Jak myślicie czy mogę zrobić sobie test juro i czy mogę mieć nadzieję na to że to ciąża Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusia1234, test wychodzi wiarygodny w dniu spodziewanej @, jeśli zrobisz jutro i wyjdzie Ci negatyw, to będziesz się zastanawiać czy nie za wcześnie, czy objawy mogą wskazywać ciąże itd i w efekcie zrobisz kolejny test w sobotę. Pytanie tylko, czy jest sens się stresować? Zaczekaj do dnia spodziewanej @ i nie będziesz mieć wątpliwości. Co do objawów, no cóż, każda ma inne i nie ma co się doszukiwać. Trzeba poczekać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Margotka 9022... dziękuję za szybką odpowiedz.Kusi strasz mnie żeby zrobić ten test jutro ale masz rację szkoda stresów.Byłam już w jednej ciąży ale 12lat temu więc trochę si,ę zapomniało.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Miksusia, zaczekaj do piatku, wtedy bedzie zest juz wiarygodny;) Isia, cos mi sie wydaje, ze ty fajna kumpela jestes:), u mnie na razie spokoj, wczoraj skonczyl mi sie @, wiec w tym tygoniu, a dokladnie od piatku zaczynaja mi sie plodne, podzialamy, zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny też za Was 3mam, kochane jesteście wszystkie :D dziś kino i kolacja więc uciekam na randkę z mężem :D miłego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Ja sie dobrze czuje. troche sie przeziębiłam:( piersi znowu bolą. nie wchodze teraz tak czesto tutaj bo przygotowania do ślubu pełną parą. ślub 21 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! U mnie na razie nic nowego,wciaz sie przytulam z mezem. Dopiero co bylam przeziebiona i znow cos mnie bierze buuuu. Testuje juz w przyszlym tygodniu!Wciaz czekam na testy owu i ciazowe zamowione z allegro. Roxi tak sobie dziaiaj o Tobie myslalam rano,czy przygotowujecie slub czy nie.A jednak postanowiliscie przed porodem.Kwiecien to juz tuz tuz.Pewnie nie mozesz sie doczekac!Pamietam jak ja czekalam na swoj! Isia Ty pierwsza testujesz,juz sie nie moge doczekac! Swoja droga to tez mi sie lidka wydaje,ze Isia to musi byc fajna kumpela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Majeczka, no nie, cos tak czuje wewnetrznie, ze fajna z niej kumpelka;) Roxi, w takim razei gratuluje i zycze jak najmniej stresu, bo Ty pamietaj, nie mozesz sie denerwowac;). Moj slub...hmm.., niewiele nerwow, kameralnie, rodzinnie, bez wielkiej fety i przepychu, w malej restauracyjce u przajciela, muzyka life;) bardzo fajnie ohhhh wspomnienia, wspomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Welna, co u Ciebie, jak sie czujesz? Wiem, ze nie mozesz pisac, ale mam andzieje, ze choc czytasz nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Silu, co u Ciebie, jakies staranka juz na koncie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz 21 dc,dzisiaj doszly testy z allegro i zrobilam sobie jeden zeby sprawdzic czy mam owu i test pokazuje,ze nie!Licze na to,ze juz mala fasolka we mnie jest :) Jeszcze rano dopadla mnie lekka biegunka :/ Ogolnie dzisiaj jestem jakas rozbita,chorobsko mnie znowu bierze,moja dziecine zreszta tez,niestety:/ Mikusia ja bym na Twoim miejscu zrobila test jutro,ale ja naleze do tych osob co sa niecierpliwe! Manina a co u Ciebie slychac?dawno nie zagladalas do Nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) ale słodziaki z Was kobiety :P :D :* wszystkie fajne kumpele z Was są :-) u mnie nic, czekam na sobotę i zrobienie testu ale się nie napalam jednocześnie mając wielkie nadzieje :D Lidka czyli zaczynasz płodniaki niebawem? a Majeczka którego chcesz testować? właśnie dziewczyny odzywać się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie chyba faktycznie sa plode, bo dzisiaj zrobilam kolejny test i znowu byla 2 kreska troszke mocniejsza. Jestem w szoku ze tak szybko. Roxi gratuluje slubu! Mam tylko nadzieje ze wszystko jest po Waszej mysli a nie tesciow. Juz bardzo szybko macie slub. Super. Mam do Ciebie pytanie czy na tych testach z allegro wychodzily Ci mocne krechy w trakcie owu? Bo czytalam kilka wypowiedzi ze kreski nie sa na nich takie mocne. Mikusia i jak tam u Ciebei? Zrobilas tesciocha? Szybko do Nas pisz bo jestem bardzo ciekawa. Wlasnie Manina i z reszta cala reszta czemu sie nie odzywacie? Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze i co najwazniejsze jest pozytywne myslenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja sie nie odzywalam bo lezealam w szpitalu:( Wczoraj wyszlam a w piatek tam trafilam z bólami brzucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preg ja jak zaczelam robic testy to wychodzila mi slaba druga kreska. robiłam codziennie o 16 dopóki kreska testowa była ciemniejsza od kontrolnej. robiłam je tydzień. i 2 mocne wyszły mi 16dc i 17dc. i dopiero wtedy zaczeliśmy przytulanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczely sie mi mdłości. rano jak wstałam to myślałam ze umieram. drażnił mnie nawet zapach herbaty. byłam strasznie głodna a jak otwieram lodówke to biegne do łazienki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Misiaczek, dlaczego trafilas do szpitala? U mnie plodniaki od piatku, wiec zaczynamy przytulanka:), choc wczesniej tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mama...?
Hej dziewczyny. Pisze Po raz pierwszy ale śledzę wątek Juz od kilku miesięcy.:) bardzo miło sie czyta i ta świadomość ze nie jestem sama w oczekiwaniu na dwie kreski...:) ale do rzeczy... W czerwcu zeszłego roku zobaczyłam moje upragnione dwie kreseczki, ale niestety poronilam. Depresja, żal itp... Od kilku miesięcy próbujemy znów.. i u mnie z owulacja jest tak ze bardzo boli mnie jajnik ale to naprawdę czasem nie do wytrzymania, i wiem ze miałam owulacje 2tyg temu w środę 11.01 nie doszło do" przytulania" podoba mi sie to określenie;) z przyczyn od nas nie zależnych, dopiero nast dnia wieczorem kiedy Juz mnie jajnik nie bolal. Wiec raczej nie możliwe zapłodnienie. Ale jakaś tam victoria nadzieja w środku była... Dodam ze żadnych objawów nie miałam, tzn nie tak jak za pierwszym razem. Zero zmęczenia żadnych nodnosci ale to dopiero drugi tydzień od dni plodnych wiec starałam sie nie myśleć o tym. Dziś nie wytrzymalam i poszłam po test który miałam zrobić rano ale oczywiście nie wytrzymalam i zrobiłam teraz. Na teście jest napisane ze wykrywa wczesna ciążę i można go zrobić 5 dni przed spodziewana miesiaczka. moja powinna przyjść w sobotę wiec sie mieszcze. Dziewczyny wyszły mi dwie kreski ale ta druga bardzo blada i niewiem czy ja Juz Wariuje czy naprawdę jestem w ciazy. Czy jest możliwe dzień po owulacji zajść w ciążę? Ohhh boje sie komukolwiek powiedzieć. Lecę do polski w nast tyg do mojego lekarza ale chyba nie wytrzymam do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×