Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

czesc Isia od czasu do czasu trzeba sie jak ja to mowie "zresetowac":) U mnie tez @ i samopoczucie do bani! zaciskam zeby i czekam na kolejne staranka! milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ze mną jest chyba coś nie tak, okres dostałam w terminie jednak zamiast 7 dni tak jak zawsze, trwał 3 dni z tym że dwa normalnie a trzeci to tylko plamienia poza tym od wczoraj jest mi jakoś niedobrze mdli mnie czasami i pobolewa podbrzusze, a temperatura w pochwie to 37,4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdunia, jesli jestes juz po @ to zrob test, powinien wyjsc warygodny. Weekendzik sie zaczal, wiec ja od wczoraj rowniez sie rozluzniam przy kominku i winku;), teraz chate ogarnac a potem przychodza znajomi;) Milej mroznej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze dodac, ze u mnie juz 6 dzien posuchy, bez seksu, plodne sie skonczyly, owulka nie wykorzystana, wiec w tym cyklu szalu nie bedzie... w oczekiwaniu na okres wasza lidka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj az forum zamarlo! Dziewczyny co u Was? Mnie chyba bierze przeziebienie, bo jestem caly czas zmeczona i gardlo pobolewa! Takze znowu herbatka z cytrynka i miodem poszla w ruch! :) Ja jestem teraz na etapie blogów o ciąży . Czytam sobie jak inne dziewczyny zmagały się ze staraniami, później z ciążą i macierzyństwem. Znacie jakies fajne blogi? Moim faworytem jak narazie jest : http://baby-under-construction.blogspot.com/ . Jak sie czuja dzisiaj ciezarowki? Magdunia zrobilas test? Moze jest jeszcze szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti najwazniejsze ze samopoczucie dopisuje! Ja mimo tego ze dalej Was czytam, chyba zaczynam sie oswajac z tym ze nie zajde w ciaze tak szybko jak myslalam. Myslalm ze bedzie rach ciach i bedzie dzidzia, a ze jestem osoba niecierpliwa to zaczynam nabierac coraz wiekszy dystans i myslec, ze nie uda sie tak szybko jakbym chciala. Ale najwazniejsze zeby w ogole sie udalo! Mnie juz nic nie boli jak na owulacje. Nie wiem czy juz byla czy dopiero bedzie bo kreska na tescie dalej nie byla dosyc mocna. Nie wiem jak Was, ale mnie bardzo smuci sprawa Madzi. Nie wiem czyja to była wina, ale smutne jest jedno, że dziecko ucierpiało i straciło życie. Nie daje mi to spać. Nie moge sobie wyobrazić cierpienia rodziny. I nawet wole tego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie jest im latwo i ja tez juz wole tego nie ogladac bo serce peka:( nie martw sie kochana zajdziesz w ciaze tylko nie mysl o tym tak czesto bo to psychika dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie. Ale nie jest latwo . Z reszta sama wiesz na pewno. Ale mysle, ze i tak troche wyluzowalam ostatnio. Jak narazie nie szukam jeszcze pierwszych z najpierwszym tych bardziej najpierwszych objawow wiec jest dobrze!:) Chociaz to dopiero 18dc wiec pewnie dopiero sie zacznie kolo 25! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Hey dziewczyny :) sprawa z Madzią to naprawdę smutne , takie maleństwo niczemu nie winne :( Preggers najlepiej wrzucić na luz i nie myśleć , żyć codziennością , ja jak byłam tydzień po zapłodnieniu , to doszukiwałam się wszystkiego, potem mi przeszło zajmowałam się wszystkim tylko żeby nie myśleć i się udało , niestety i tak dostałam @ i teraz nie moge się doczekać płodnych :) Doti a ty to masz fajnie :) zazdroszczę :-) Już bym chciała być w ciąży , cieszyć się tym . A ty też sie namęczyłaś 5 razy :) no ale cóż jednym się udaje za pierwszym razem a innym za 20 . A najgorsze i bardzo przykre jest to jak inne kobiety , dziewczyny , wpadają w ciąże i jeszcze są o to wściekłe :/ tak moja znajoma wpadła i pretensje do całego świata o to . Na takie cos patrzeć nie można ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczne serduszko
Serdecznie zapraszam na mój sennik, ktory jest na moim blogu ( jest juz ponad polowa!) zaczyna pojawiac sie tez savoir vivre napewno bedzie tez Imiennik i wiele innych ciekawostek http://sennik-dreamer.blogspot.com/ *** sprawdz co dzis w nocy Ci sie snilo*** :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też poruszyła mnie sprawa z małą Magdunią. Tylko, że ja wierzę tej matce. Wierzę, że to był wypadek. Mógł się zdarzyć każdemu. Tylko to co zrobiła potem jest karygodne:( sama na siebie sprowadziła te wszystkie kłopoty. nie łatwiej było pojechac na pogotowie i wyjasnić wszystko? no chyba, że miała jednak coś do ukrycia. Jednak wątpię. mocno trzyma się swojej wersji i widać że jest szczera. Sekcja zwłok pewnie rozwieje wątpliwości. Ale ja jej współczuję:( skończyła sie rodzina, małżeństwo, rodzicielstwo, dom. Wszystko się skończyło w 1 chwili. To jest okropnie przykre. Gdyby dobrze postąpiła, nie zakopując córki i nie odstwiając tej całej szopki, miałaby teraz szansę na normalne życie - zaszłaby w kolejną ciążę i byłaby dobrą matką i żoną. A tak...wszystko się skonczyło. Strasznie mi jej żal. Wiem, że jako jedyna stoję po jej stronie, bo wszyscy wieszają na niej psy. Ale ona też jest człowiekiem. Tak zgrzeszyła, tak popełniła błąd, ale nie zabiła dziecka. to był wypadek. każdej z nas mógłby sie zdarzyć. czy ktoś kto popełnia wypadek samochodowy i zabija przy tym pasażera (często dziecko) a sam przeżywa idzie siedzieć? nie...to był wypadek. tak samo i tutaj. zastanawia mnie tylko jej panika...że aż do tego stopnia? po co ona lazła zakopać jej zwłoki. Jeszcze tego nie pojmuję. Ale pewnie się wyjaśni. co do aborcji, jestem tak agresywnie nastawiona do tego, ze szok:( jak widzę kogoś kto sie tym chwali, ze np. 4 razy usuwał ciążę, to mam ochotę ją skopać. Po prostu okropne. Zdrowe maleństwo, a ktoś je po prostu usuwa. Nie do pojęcia:( inny temat chore dziecko...tu bym polemizowała. ale ile jest kobiet które usuwają bo "coś tam" tylko dlatego, ze jest dziecko. masakra;( lidka o co poszło z mężem, że się tak posiekałaś? to kiedy się starałaś? w które dni cyklu? u mnie było 2 razy, ale raczej nic z tego. Może mąż zmieni niedługo zdanie. muszę w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, moj m. to bardzo ciezki i trudny czlowiek, ale juz taki jest i takiego go kocham, i tak jak sie klocimy, tak jeszcze szybciej sie godzimy;), np dobrym seksem;););) Kochalam sie z m. w 8 i 10 dc, no i jeszcze wczoraj, tj 16 dc, ale tez na nic nie licze, nietfarione dni... Siuletta, wiesz, ze cuda sie zdazaja, wiec trzeba w nnie wierzyc, niebawem bedziesz w ciazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, u mnie było 12 i 14 dc (cykle 28dniowe). Coś tam może i sie spermy dostało, ale chyba za mało. Zobaczymy, raczej nie. Raczej czekam na głośne "tak" ze strony męża i wtedy może coś z tego będzie. lidka to cieszę się, że z m. już dobrze. 16dc to nadal płodny czas, te wczesniejsze daty również przy założeniu że plemnniki w dobrych warunkach (dużym śluzie) potrafią żyć 7 dni. więc masz duże szanse. zresztą pewnie jak każda z was, która w okresie płodnym sie stara. pamiętajcie że nie trzeba się wstrzelić bezpośrednio w owulkę, bo plemniki żyją i czekają na jajo. Więc w każdym przypadku szanse macie ogromne. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, lidka moim zdaniem masz duże szanse, wiesz, że ja zaszłam w 10 dc, a my mamy takie same krótkie cykle :) trzymam kciuki! :) silu również trzymam kciuki, może akurat się udało, oby! co do sprawy Magdy, ja nie wierzę matce, moim zdaniem umyślnie coś zrobiła dziecku, nie wiem w przypływie złości, niemocy, zmęczenia np., w przeciwnym wypadku zadzwoniła by po karetkę, to jest odruch każdej matki... tatuś też wiedział, nie ma bata... takie jest moje zdanie preggers zajebisty ten blog ja jestem chora, nie mam siły, z niecierpliwością czekam na 2 trymest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia:) nie jest latwo zajsc w ciaze tak jakbysmy tego chcialy niestety:( dziewcyzny ktore sa w ciazy chodzicie prywatnie czzy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) dziewczyny naprawdę myślę, że nie ma reguły, czytałam o dziewczynach co miały 1 raz bzzz w całym cyklu i akurat się udało! więc myślę, że jak choć raz było to można mieć nadzieję :P u mnie końcówka @ więc niebawem znów będziemy działać i mieć nadzieję.... niedzielne pozdrowienia dla wszystkich, piszcie co u Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ majeczka_83....... 28...............4...........................04.02 Muna.................33...............15................. .........05.02 gosiak1986..........26...............4................... ........12.02 lidka32..............32 ..............11............................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............7................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... .......01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co dopóki nie ma płodnych jakoś nastrój mi się obniża, a potem dostaję nadziejowego powera....też tak macie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Isia nie ma reguly masz racje:) ale zeby tak kazda dziewczyna chciala zajsc i zaszla to by bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów poprawiam, dziewczyny uaktualniać tabelkę proszę, miejmy nadzieję, że się w tym cyklu uda... Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ majeczka_83....... 28...............4...........................04.02 Muna.................33...............15................. .........05.02 gosiak1986..........26...............4................... ........12.02 lidka32..............32 ..............11............................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............8................ .............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... ........01.03 Misiaczek2507......20................1................... .........02.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti byłoby cudnie :-) ale nie ma tak łatwo, co to to nie... Muna jak u Ciebie? dziś 5 luty :-) Silu a nuż a się coś przedostało i się udało.. 3mam za nas wszystkie kciuki jak zawsze, jak zwykle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, welna, no to dodalyscie mi andzieji;), czekam zatem jak sie wszytsko rozwinie, pozyjemy, zobaczymy. Ja trzymam za waz wszytskie kciuki;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, Silu jest szansa! Ja trzymam za Was mocno kciuki! Silu moze za Was los zdecyduje o drugim dzidziusiu! :) Wierze w to mocno. Welna przykro mi ze tak zle sie czujesz! Ale juz blizej niz dalej do 2 trymestru! :) Isia ja tez tak z reguly mam, a teraz jakos nie wierze w ogole w to, ze moglo sie udac. Ja dzisiaj mam miec owu wedlug kalendarzyka, wiec wczoraj bylo przytulanko ( w zasadzie to przez przypadek nie myslalam nawet o tym, bo teraz ferie i mam duzo wolnego wiec nie licze za bardzo dni). Zobaczymy moze sie uda. Co do Madzi to ja sama nie wiem czy wierze matce narazie jesgtem neutralna, bo moglo sie cos takiego zdarzyc, ale przy tylu klamstwach moglo sie nie zdarzyc. Tak czy siak dziewczyna na pewno to bardzo przezywa, bo widac. Na pewno czy byl to wypadek czy zabojstwo, zostanie jej to do konca zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×