Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Muna
rok temu byłam u ginka i ze mna ok a moj M nie zamiaruje sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to mogło sie wydawac ze mam nerwice. tak krzyczałam na mojego T. ze mi nie kupił pierogów z truskawkami, że cała sie trzesłam. Jego mina była bez cenna. jak sie uspokoiłam to stwierdziłam ze chyba mam coś z głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek przykro mi, ale najważniejsze, że nie masz @, szansa cały czas jest doti biorę luteinę pod język, z tym że odrazu ją połykam bo bym nie wytrzymała tego smaku, gin mi tak pozwolił roxi współczuuuciaaaaaaa!!! co do nerwów to mam to samo, jak już się zagotuję to nie mogę się powstrzymać uspokajam się dopiero jak się wydrę, ale to to akurat najmniejszy ból ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wela ja slyszalam ze nie powinno sie polykac bo nic nie skutkuje ona powinna sie rozpuscic..ja tez bralam pod jezyk ale juz biore dopochwowo bo nie dalo rady wytrzymac...i masz racje po tej lutenie moze ci byc nie dobrze ja tez tak mialam dlatego mi lekarz zmienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze doti dzięki za informacje! w takim razie ja też mu powiem, żeby mi zmienił! a teraz czujesz się lepiej po tej dopochwowej?? roxi głuptasie :) powiedz chłopowi, że Ci przejdzie a narazie ma znosić dzielnie Twoje humory i jeszcze Cię po rękach całować, że mu dziecię urodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana czuje sie o wiele lepiej:) bo po tamtej to myslalam ze umre odbijalo mi sie caly dzien i na wymioty mnie bralo...a teraz jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti dzięki, dzięki, dzięki!!!!! :) tchnęłaś w moje serce trochę nadziei :) ciekawe czemu od razu tej dopochwowej nie przepisują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie to roznie...pod jezyk jest o wiele tansza ale juz wole wydac kase i miec spokoj a nie sie meczyc:) napewno ci przepisze chyba ze powie ze juz nie ma koniecznosci brania luteiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolę wydać kasę, zdecydowanie a do kiedy Ty musisz ją brać? ja będę obstawać za odstawieniem, ale nie sądzę, żeby się zgodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ponoc do 12 tc a ze jutro ide na badania to moze odsatwi:) no wiesz to nic nie szkodzi a jeszcze pomoga wiec jak bedziesz miala dopochowow to nawet nie bedziesz czula nie martw sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty juz wysoko w ciazy jestes:) super napewno dzis zobaczysz sedruszko hihi..a dokladnie ktory to tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki za informacje, naprawdę jestem Ci wdzięczna, buziak ja idę się zbierać na wizytę odezwę sie po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie jest tak zle koniecznie daj znac jak po wizycie:) bedziemy czekac i nie dziekuje po to jestesmy zeby sobie pomagac:) pogadaj z nim o luteinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wróciłam i wreszcie mogę Wam powiedzieć - jestem w ciąży ;) widziałam dziecie, widziałam jak bije mu serce! :) huuuraaaa! :) ma 18,7 mm :) wg. usg to 8 tydzien i 5 dzień, więc prawie tak jak wg. mojego kalendarza :) jutro dam zdjęcie obiecuje, bo teraz to mąż pomyśli że nienormalna jestem że foto na forum daje :P musze stad narazie niestety iść, może zajrzę za jakąś godzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Jeśli mogę to też się dopisuje :) nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1................... ..25/26 02.02 Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................14.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Muna..................33.........15...................... ....5.02 Misiaczek2507......20..........1...........................31.01 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×