Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość misiaczek2507
przepraszam za przejęzyczenia , ale pisze nie patrząc na klawiature i czasem mi sie myli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Ja to właśnie na odwrót , bo całe życie mieszkałam w bloku , moim marzeniem zawsze było miec dom ale dla mnie to za dużo , mój mąż to bałaganiarz , biegać do każdego pokoju sprawdzać czy jest brudno , to nie dla mnie może kiedyś, a w bloku to malo miejsca na bałagan , a jak juz jest to moment posprzątane, ale to też nie tylko to , do pieca nie pójde dołożyć bo mam strach , bo tu to troche na odludziu , teraz tyle u nas włamań , bo ogolnie to na kaszubach mieszkam . :) no i chce poprostu wrócić do rodzinnego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek ja mieszkam w domu. czasem we wakacje jechaliśmy do ciotki, która mieszka w bloku. czułam sie tam jak w więzieniu! naprawdę! dla mnie mieszkanie w bloku to najgorszy koszmar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
To jest kwestia przyzwyczajenia :) Ale tu się cisza zrobiła tylko my na forum a reszta dziewczyn uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna!!!!!! Gratuluje! Jejku ale sie ciesze ze u Ciebie wszystko dobrze! Super wiadomość na forum wrzuciłaś, podniosła mnie na duchu. Misiaczek jesli jestes gotowa i z mezem macie predyspozycje to dziecka to czemu nie. Ja nie jestem duzo starsza takze wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, misiaczek, to Ty mlodziutka jestes;) kobitka i na pewni nie bedziesz miala problemu z zajsciem:) Co do mieszkania w bloku to ja tez sobie nie wyobrazam juz, jak jezdze w odwiedzinki do polski to spie u mamy a ona w wiezowcu mieszka na 10 pietrze...brrrrr masakra, wszytsko takie male a moja corcia jak biega u dziadkow to wciaz poobijana od mebli albo futryn jest;), bo u nas w domu duzo miejsca i przestronnie a i tez biegam dokladac do pieca, ma to swoj urok;) Poza tym Misiaczek z 4 psami w bloku, chyb trudno, ja mam teraz jednego i nie wiem, jak on by zniosl mieszkanie w klatece-bloku;), chyby wcale;) Welna co u Ciebie Gosiaczek jak sie czujesz Isia dostaas @ czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś opóźniony o chwilę dostałam, także zmieniam się w tabeli i walczę dalej :P Racuh zmieniaj się, Majeczka czekamy,Muna jak tam? Lidka walentynki już niebawem :-) Gosiak jak tam? Preg jak kreska dziś? Wełna o takiej chwili marzę........o takiej wizycie :D:D całusy dla wszystkich {kwiat} nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1................... ..25/26 02.02 Isia....................28...............7.........................01.03 Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................14.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Muna..................33.........15...................... ....5.02 Misiaczek2507......20..........1...........................31.01 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dziękuję :) tu foto, jakoś niewyraźnie mi wyszło http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32d50830cc4a0b5f.html generalnie mało widać :) jedna kulka to głowa, druga kulka to brzuch ;) uspokoiłam się po wczorajszej wizycie życzę Wa z całego serca ciąży i widoku bijącego serducha, nie mogę się doczekać kiedy dołączycie do zaciążonych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję Ci Margotka :( pytałam o posmak, ale nic mi nie poradził, powiedział tylko, że mogę brać coccoline na mdłości, bez recepty witamin żadnych też narazie jednak nie dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, jest już z moimi mdłościami dobrze, ale czasem coś jeszcze daje o sobie znać. Ale w porównaniu z tym co było wcześniej, to teraz nie dzieje się nic :) Cudowne uczucie zobaczyć serduszko, no nie? Pamiętam, że 3 stycznia robiłam usg i maluch tez miał prawie dwa a teraz po niecałym miesiącu 9!! To jest niesamowite!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo uczucie piękne, dla mnie super ulga i radość a dzieciaki rosną strasznie szybko! :) fajnie, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
hej dziewczyny proszę powiedzie mi jak to jest z tymi testami??? zrobiłam 3 dni po spóźnionym okresie wieczorem po dłuższej chwili pojawiła się ta druga kreska ale blada prawie biała ale za to kontury kreski są wyraźne co o tym sądzicie ?? wcześniej na testach ta druga kreska w ogóle się nie pojawiała .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna- piękna foteczka ❤️ aha noi zmieniam cykl .... nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1.......................25/26 02.02 Isia....................28...............8.........................01.03 Racuszekkk26........26..............1.................... ....03.02. majeczka_83....... 28..............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................14.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Muna..................33............15...................... ....5.02 Misiaczek2507......20............1..........................31.01 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynamy od nowa.. ;) nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1................... ....25/26 02.02 Isia....................28...............8............... ..........01.03 Racuszekkk26........26..............2.................... .....01.03 majeczka_83....... 28..............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................14.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Muna..................33............15................... ... ....5.02 Misiaczek2507......20............1....................... ...31.01 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka relacja z ostatniej chwili - boli mnie gardło i zaczyna mi się katar, więc z samego rana zrobiłam sobie herbatę z dużą ilością miodu i cytryny, zjadłam śniadanie i do tej pory nie mam tego posmaku, ani trochę...kurde nie wiem cud, przypadek, albo ta herbata z miodem i cytryną tak zadziałała, jak masz ochotę to wypróbuj, mówię Ci szczerze, że do tej pory jeszcze nie czułam tego obrzydlistwa w ustach, zobaczymy jak będzie dalej, ale piszę bo może Tobie też akurat by pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszek idziemy łeb w łeb, może teraz się uda.,... będę robić testy owu a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek ja też bym chciała miec te naście lat, ale ten czas tak szybko leci że już skończyłam 25, a mój mężulek jest ode mnie młodszy :P w czerwcu skończy 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mężem mieszkam narazie w mieszkaniu u mojej babci ale sami bo babcia narazie przeniosła się do swojego syna żebyśmy mogli być sami a jesteśmy w trakcie remontu naszego mieszkanka jest ono male bo są tylko dwa pokoiki kuchnia i łazienka ale co swoje to swoje, a od dziecka zawsze marzył mi sie taki mały biały domek z ogródkiem no ale cóż cieszę się z tego co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Witam :) Ja dzisiaj znowu nie dostałam @ :) Wełna piękne dzieciątko :) Lidka 4 pieski to tylko tymczasowo bo dwa urodziła moja sunia i nie długo maluszki oddaje , a to są miniaturki także nie ma problemu z nimi przed zamieszkaniem w domu , mieszkaliśmy z moją mamą , w trzy pokojowym mieszkaniu w bloku 5 osób i 3 psy :) także da się wytrzymać :) Magdunia , no czas szybko leci , nie dawno bardzo chcialam miec te 18 lat a juz nie długo juz 19 . i tak tak najważniejsze żeby wg miec cos swojego i nie płacić komus za wynajmowanie :) trzeba sie tylko cieszyc bo nie każdy ma takie możliwości ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki pisałąm wzcześniej że 16 stycznia kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia ,doszedł we mnie. Dzisiaj rano zrobiłąm sobie test wyszedł pozytywny :) dla pewności jeszcze jutro zrobie sobie drugi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Talunia to gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane! welna cudowne zdjęcie. tez chce juz takie. ja właśnie idę podłożyć do pieca:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niż wczoraj, ale dalej mnie mdli. ledwo wstane z łóżka i już. wszystko mnie swędzi. głowa mnie boli, i oczy mnie pieką od kilku dni. a ty welna jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie do Ciebie roxi :) tylko oczy mnie nie pieką ;) a ta skóra to masakra, jak bym mogła to bym się jakąś szczotą drapała non stop najgorzej, że już 2,5 kg na plusie, wczoraj gadałam o tym z ginem, dlaczego tak mam że tyję odrazu, inne dziewczyny potrafią do 6 miesiąca w swoich normalnych spodniach chodzić, a ja w 9 tygodniu mam brzuch jak balon :( a on mi powiedział, że widocznie mój organizm tak reaguje i nic z tym nie zrobię, mam jeść jak mi się chce i już, śmiał się ze plus 50 w tej ciąży przytyję :) wcale bym się nie zdziwiła :) a Ty przytyłaś coś czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna przytyłam, nie wiem ile kg, ale po spodniach czuje. ja cały czas jestem głodna. w nocy jak sie obudze to mnie żoładek boli z głodu. ale na szczescie piersi mnie mniej bolą. a teraz zbiera mi sie na wymioty. Staram sie powstrzymać ale już nie moge wytrzymąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję Ci roxi wymiotów :( :( ja też się budzę w nocy z ssaniem w brzuchu nie do wytrzymania...i też w dzień ciągły głód...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×