Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

A jeszcze co do SIlu i Lidki to u mnie ostatnio byla wpadka totalna, bo nie chcialam byc wtedy w ciazy, wiec musiala przesadzic o tym doslownie kropla! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle co do ciekaowstek, to oglądałam wczoraj Dzień Dobry TVN, i występowała tam Pani weterynarz, trenerka słoni. Mówiła o tym, że słonie są bardzo inteligentne i mają dobry instynkt. Opowiadała historię swojej koleżanki, która odwiedziła ją w Zoo, a słonica zaczęły kręcić trąbą wokół jej brzucha. Na to Pani doktor, pyta czy może koleżanka jest w ciąży, a ona mówi niee no skąd. Za dwa tygodnie koleżanka do niej zadzwoniła i powiedziała, że jest w ciąży. Słoń wiedział pierwszy! Takze moral z tego taki, ze najlepszym testem ciazowym jest pojscie do ZOO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, hahahahaha, dobre z tym słoniem:) co do matki magdy, ja wiem jedno, to co siedzi w jej głowie teraz i te emocje do granic wytrzymałości to jest to, czego jej nie zazdroszczę. tylko współczuć...jeśli jej wierzyć, będzie miała przed oczami tą drogę i zakopanie córki do końca życia. pregg, o kurcze, tak mi mówi też koleżanka, że zaszła AUTOMATYCZNIE w ciążę własnie wtedy kiedy nie chciała już, bylo jej wszystko jedno. nawet nie kochała się w dni płodne tylko zaraz po okresie a potem dłuuuugo cisza. I bach ciąża...a wcześniej okresem "chcenia, pragnienia i starania" był caaały długi i mozolny rok... aż dziwne...tym bardziej, że jakoś na potęgę nie pragnęła dziecka, bo miała już jedno, więc blokady nie bylo..ale rok bez owocu, aż nagle kiedy powiedziała: nie, to bach i syn jest. Ja to nic z tego nie czaję. ja to jestem raczej na nie co do mojego beznadziejnego przypadku. Ale jak słyszę, że i bez wytrysku ciąże się zdarzają, to już różne myśli mi po głowie chodzą. A wiecie jaka jestem wściekła? umówiłam się z fcetem allegro w sprawie tych 20 testów ciążowych po 1zł - sprzedawca PWJastra czy coś w tym stylu. oczywiście odpisywał, że tak nie ma sprawy. przelałam kasę 23,50zł, ten odpisał, że towar wysłał... minęły 3 tygodnie...testów do dziś nie ma. bez komenatrza:( straciłam tylko pieniądze. nie chciałam zamawiac przez allegro z konta męża, bo wiecie jakie mój mąż ma do tego podejście. no i mam:( napisałam mu maila, że mnie oszukał itd. ale oczywiście odpowiedzi brak. więc nie mam ani testów ani kasy:( któraś z was pisała że jej zostało kilka sztuk, a jest już w ciąży? Margotka? ja bardzo chętnie bym wzięła, tudzież odkupiła. napisz proszę: susan7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy mam 3 nieruszone nówki "pre-test", więc jakby mi się coś spóźniało, choć będę czekać do oporu, to mam czym zrobić. Ale wolałabym robić tymi tanimi z allegro, niż drogimi pre-test, tym bardziej, że spodziewam się raczej jednej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers, mnie tez podoba sie historia ze sloniem;) Ja raczej jestem nastawiona pozytywnie, obojetnie co sie zdarzy, mam juz kochana coreczke i postanowilam nie walczyc na wariata, wierze w przypadek i wierze w spelnienie... Bede czekac do dnia okresu, jak sie nie pojawi to wtedy zatestuje, wczesniej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu gleboko ukryte 5 testow z allegro o czulosci 10 ! wiec pewnie kilka dni przed @ bedzie mnie korcilo zeby zrobic tesciocha! Ale poki co czytam sobie ,momentami przezabawną i prawdziwą. książkę Z. Lwa- Starowicza o mężczyźnie, i nie mogę uwierzyć ile męskich zachowań da się przewidzieć. Każdej z Was polecam , bo ja już na 1 str się uśmiałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie czy jak będziecie już w ciąży to zamierzacie czytać poradniki ? Bo ja nie mogę się już tego doczekać. Lubię być dobrze poinformowana dlatego już mam wybranych kilka pozycji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREGG, ja taki poradnik super wypasiony dostałam od męża przy 1 ciąży, ale wiesz co?? niby go czytałam strona po stronie, ale i tak NAJWIĘCEJ dowiedziałam się na forum ciążowym od dziewczyn (one sprzedawały newsy od swoich lekarzy, czyli dośc wiarygodne źródło) i oczywiście ogólnodostępne strony typu rozwój płodu tydz po tygodniu. A taki poradnik niech ci kupią kumpele:) szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Kobitki u mnie @ przyszła jak w zegarku. :@ czekam na koniec i zacznę przytulanka,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Moja corcia też ma na imię Magda. Szkoda slicznego dziecka. Dla mnie to ojciec jest również podejrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, kurde wylądowałam dzisiaj w szpitalu :( ok 14 dostałam krwawienia, normalnie zaczęła ze mnie lecieć żywo czerwona krew :( myślałam że zawału dostanę przysięgam Wam ale trwało to dosłownie ok 5 minut i przestało do tej pory cisza w szpitalu lekarz powiedział, że nic nie widzi, że wszystko jest w porządku, miałam usg zrobione, dziecko ok, biło mu serce, nie mam pojęcia skąd to krwawienie wystąpiło... mówię Wam ta ciąża mnie nie oszczędza, w tamtej nie miałam w ogóle takich jazd jak teraz, tym bardziej krwawienia! jak ja zobaczyłam tą krew to myślałam że umrę, milion myśli na sekundę....jezuuu skąd się biorą takie krwawienia??? to nie było plamienie takie malutkie jakieś plamki, tylko normalnie poczułam, że coś ze mnie leci, poszłam do kibelka a papier miałam calutki w czerwonej krwi... boję się teraz trochę, bo lekarz mówi że jest ok, ale nie wyjaśnił mi tak naprawdę skąd to było... przepraszam że tak trochę przydługo i zagmatwanie to napisałam wiecie skąd się biorą takie krwawienia może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna boze kochany Ty to sie oszczedzaj kobieto, alez mnie przestraszyla, dbaj o siebie i huchaj koniecznie!!!!!!!!!!!!! Ja nie mam pojecia skad to sie bierze, te krwawienia, ale skoro ci lekarz nie wyjasnil to tym bardziej... Moze skontaktuj sie ze swoim proawadzacym ginekologiem. I oszczedzaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj welna no, zdenerwowalam sie, powiedz ze wszytsko ok i ze bedziesz dbala o siebie, i sie oszczedzala i ze w ogole wszytsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki lidka :* chyba masz rację, jestem zmęczona, tzn. jestem osłabiona tą chorobą teraz, może to dlatego to krwawienie?? moja matka twierdzi, że nie powinnam nosić córki, ale nie da się nie wziąć dziecka na ręce od czasu do czasu...ehh poczytałam w necie i z tego co piszą to krwawienie mogło być spowodowane jakąś huśtawką hormonalną też...nie wiem co o tym myśleć, głowa to mi dosłownie pęka z bólu teraz, ja zawsze tak reaguje na stres, że mnie głowa momentalnie boli...idę się położyć chyba bo mam dość na dzisiaj całusy dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka będę się oszczędzała, obiecuję :) nie denerwuj się, wystarczy, że mi włosy dęba stanęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, spij kochana, sen to najlepsze lekarstwo!!! Schlaf gut;););) buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniany jejku :( najważniejsze, że z dzieciątkiem jest wszystko dobrze!! Ciężko powiedzieć, co mogło być przyczyną tego krwawienia :( Może faktycznie nie powinnaś dźwigać córeczki? Mam nadzieję, że już więcej się to nie powtórzy. Na pocieszenie Ci powiem, że wstrętny smak w buzi powoli mija :) Musisz wytrzymać jeszcze troszkę, na pewno kwaśne rzeczy pomagają, ja zajadam się gumami fritt :) ( http://www.aptekainternetowa.co/media/catalog/product/cache/1/image/265x265/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/8/6/861.jpg) Mam pytanie do koleżanek w ciąży: czy współżyjecie ze swoimi partnerami spodziewając się dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Hey dziewczyny , Mi już niebawem zniknie @ juz same resztki , co dziwne bo zawsze 5 dnia miałam koncówke . ahh ja już bym chciała być w ciąży , i pewnie nie tylko ja :) A jak tam wam kobitki weekend minął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Wełna, ja tez sie przerazilam jak tylko zobaczylam slowa krwawienie i szpital! Najwazniejsze ze lekarz mowi ze wszystko ok! Ale zadzwon koniecznie do prowadzacego moze zleci jakies dodatkowe badania! Trzymaj sie i dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna nawet nie wyobrażam sobie co czuła, ja chyba bym umarła. martwie sie. mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. margotka ja narazie nie wspołżyje, bo bo tamtym usg gin mówił że mam sie narazie wstrzyma dopóki sie nie wyjani. w czwartek idę na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, do czwartku już blisko. Oby wszystko było dobrze. wełna, od dźwigania. nie raz slyszalam i czytałam że tak. Jesteś w I trymestrze, to najbardziej wrazliwy i przesądzający o ciąży okres. teraz zrób wsztsko, żeby odpoczywać i nie dźwigać małej. W II trymestrze jak najbardziej,nic ci nie będzie. Dobrze, że to chwilowe było. Dbaj o siebie. Choć wiem, że to trudne w domu przy dziecku. Ja jak zajdę w ciążę, będę chodzić do pracy przez te pierwsze 4mc, żeby właśnie synka nie dźwigać. W pracy siedzę przy biurku więc mam spokojnie. Moja koleżanka też w ciąży i łazi do pracy cały czas (8mc teraz),bo w domu ciągle by synka na rękach nosiła. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka, weszłaś już w II trymestr? Ja współżyłam w 1 ciąży od początku do końca. Nic się nie działo,ale też bez szaleństw. Na początku to się troche bałam, ale w II trymestrze lekarz dał mi zielone światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta, tak 15 tydzień mi się jutro zaczyna. Będę 14 u lekarza, wiec poproszę, żeby zobaczyła, czy jestem dobrze "zamknięta" i czy mi się szyjka macicy nie skraca. My współżyjemy, ale bardzo ostrożnie, troszkę się blokuję psychicznie. Mam nadzieję, że lekarz rozwieje moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna całe szczęście że jest ok! trzymaj się i oszczędzaj :*:*:* Preg i jaka kreska dziś? robisz dalej testy owu? Lidka, a nuż się udało... :-) Gosiak co u Ciebie? Racuszek, Majeczka? :-) Muna zmień się w tabelce :-) i walczymy dalej :-) Misiaczek u mnie też końcówa końcówki i już myślami jestem przy staraniach... Silu, Roxi,Margo,Doti buziaki ❤️ u mnie w tym cyklu też testy owu pójdą w ruch...już tak się przyzwyczaiłam o testów owu i do @ przychodzącej ze jak w końcu się uda to chyba w trakcie porodu dopiero uwierzę że się udało.. :P.... no ale nowy cykl, nowa szansa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
.Isa ja już też myślami jestem przy staraniach , ciekawe czy też miesiąc dla staranek bedzie szczęśliwy . Śmiesznie by było gdyby wszystkie staranki na naszym formum zaszły w ciąże w tym miesiącu . i tego życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo wszystkie dziewczyny;) Isia, anoz sie udalo, nie wiem, zobaczymy;) Gosiak co u Ciebie? Majeczka? Welna jak sie dzis czujesz? Sillu ciagniemy ten sam wozek;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, jak u Ciebie, jak testy owu? Byly dwie grube krechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, też masz dostać okres 15tego lutego? margotka, 15tydzień, super. wiesz, że gdybyś teraz miała usg, to widać byłoby już płeć dzieciątka?:) nie kusi cię? co byś wolała?pewnie córcię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×