Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

lidka nienawidzę Twojego @ ! ;) cieszę się tylko, że Ty mniej rozczarowana i się nie zdołowałaś, to dobrze :) powiedz szczerze chciałaś być styczniówką 2013! hę? ;) ściskam Cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, pewnie, ze chcialabym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOchana jestes baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale nuuuuuuuuuudyyyyyyyyyyyyyy pewnie wszystkie szalejecie przed świętami, sprzątacie, gotujecie... a ja leże plackiem w łóżku :) nie mam zrobionego NIC, w mieszkaniu nie sprzątane nie wiem ile... a ja leże... dodam że jestem strasznie pedantyczna i zawsze muszę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, a tu taka akcja...to dla mnie pierwsze takie święta w życiu że nie mam nic zrobionego... szczerze mówiąc siada mi już trochę na psychike ta niemoc chce być już zdrowa i nie mieć tych plamień !!!!!!!!!!! chce już trochę się ogarnąć, bo chyba zwariuję musiałam się wygadać :) zazdroszczę Wam, że możecie sprzątać! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam do Was pytanie , brać witaminy prenatalne czy pozostać przy samym kwasie foliowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Hej dziewczyny. Mam bardzo nieregularne miesiaczki, cykl roznie trwa 28 dni, 30 a ostatni moj cykl to 34 dni. W ostatni dzien okresu(a dostalam 20 marca,okres trwa ok 6 dni)- wspolzylam do konca z chlopakiem, troche potem plamiłam,2 dni pozniej czyli 27 marca tak mnie bolal brzuch,co wydawalo mi sie dziwne bo nie mialam tak nigdy wczesniej. Piersi mnie bola tak jakby od srodka, z kalkulatora dni plodnych wyszlo ze owulacja byla mozliwa zaraz po miesiaczce, mozliwe ze to stad bol brzucha, ale dzis jest piaty kwietnia i brzuch dalej boli. Zdarzaly mi sie mdlosci i zawroty głowy, zostaje mi chyba czekac do okresu, ale zwariowac mozna. Czy któraś z was tak miała?A teraz w dodatku czuje się jakby mnie jakas grypa rozbietrała, strasznie mnie bola krzyze;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anax86
Sory dzis 6 kwietnia;)Ja brałam falvit i jednoczesnie kwas foliowy jak byłam w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anax owulacja zaraz po okresie, przy cyklach 28-34 dni, to moim zdaniem raczej nie możliwe...gdzie Ci tak wyliczyli? owulacja po miesiączce jest przy bardzo krótkich cyklach no ale wiadomo życie płąta rózne figle i wszystko jest możliwe najlepiej poczekaj przynajmniej do 2 dni przed okresem i zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy jutro tu będę, więc chciałam Wam dzisiaj życzyć Wesołych Świąt, pogodnego wiosennego nastroju i samych pozytywnych testów :) http://pu.i.wp.pl/k,MzAxMzE2MzcsMTgxNTE=,f,geddes107.jpg buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, Ja test zrobię po świętach we wtorek lub w środę. Już nie mogę się doczekać :) mam nadzieje że się uda, ponieważ czuje że coś się świeci. Mdłości, metaliczny smak w ustach normalnie jakbym śrubkę w nich trzymała... no i obolałe piersi. pozdrawiam i życzę szczęścia i udanych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wpadłam tylko żeby złożyć życzenia , bo puki co u mnie dopiero się skończyła @ wiec czekam na starania . Buziaczki dla Mamusiek i Staraczek :) A więc : Na Wielkanoc od króliczka, niech wam wpadnie do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, byście mieli wszystko w tyle. I mam nadzieje że w przyszłym roku każda z nas będzie spędzać święta ze swoimi pociechami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane życzę wam wesołych świąt i bobasów w brzuszkach,a tym zaciążonych spokojnej ciąży, wełna szczególnie tobie. Niech cię juz nic nie nęka. dużo zdrówka. my już się pakujemy i dziś wyjeżdżamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych świąt oraz dobrych wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg ja biorę narazie tylko kwas foliowy, lekarka powiedziała ze narazie w zupełności wystarczy:) u mnie już 10 tydzień :), strasznie szybko ten czas leci... Spokojnych Świąt Dziewczyny i jak najwięcej pozytywnych wiadomości :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniany - nie przejmuj się, u mnie w te święta jest podobnie, dlatego że fatalnie się czuję (ciągłe mdłości, wymioty, wstręt do zapachów itp). Na szczęście mąż trochę pomógł i posprzątał, nie gotuję, i nie piekę nic bo omijam kuchnię szerokim łukiem... nawet nie byłam w kościele i u spowiedzi :( bo zaraz mi się robi duszno i słabo :/ także odpuściłam totalnie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek_nie_okruszek
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen! Wesolego Alleluja ':-Dwe wtorek po swietach zaczynam starania. YEAH :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralkowaaaa
dziewczyny ja zaszlam za 5 razem, mam do oddania za darmo 2 testy owulacyjne i 3 aplikacje lubrykantu przyjaznego plemnikom firmy Conceive Plus, z tego ost nie zdazylam skorzystac bo zaszlam w ciaze, jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja rowniez dolaczam sie do zyczen! Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje, mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia. Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ! Wesołych Świąt! Staraczkom życzę pięknych tłustych dwóch krech, a mamusiom zdrowych maluchów! :) (Ja niestety też wyłączona z przygotowań;p zapachu mięsa nie mogę znieść, mało co jem. No i ciąąąąąąąąąągle śpię! Aż zaczyna mnie to męczyć, korzystam z tego, że w tym roku zostałam wyręczona z wszelkich prac i śpię!!!! ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Dołaczam się do tabelki :)) Muna..................33..............17................. ..........26.03 Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 loco99................23................1................... ..........11.04 gosiak666 ...........26...............6................... ..........13.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... 23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... 27.04 exe....................33...............1............... ...............30.04 Misiaczek2507......20...............4................... .........04.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... . ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... . ......10 listopad preggers ............23...............4.............................5 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety! Nie uwierzycie,znowu dostalam @,to dowod na to zeby nie robic testow przed spodziewana @,przynajmniej w moim przypadku.Ide dzisiaj do lekarza zapytac go o przyczyny i zapisac sie na badanie progesteronu.Byc moze tutaj tkwi caly problem. Dziewczyny,a wiecie kiedy jest najlepszy moment na badanie progesteronu,bo z tego co wyczytalam w necie to jest na to jakis czas. Pytam,bo byc moze ktoras z Was juz badala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka a robiłaś test jeszcze raz? Po prostu nie wierzę! Może zrób też prolaktynę. Wiem na pewno że prolaktynę robi się po owu, czyli jakos w polowe cyklu. A progesteron znalazłam informacje,ze powinno sie robic 7 dni po owulacji. Ale moze ktoras dziewczyna ma info z bardziej wiarygodnego zrodla! Bo ja znalazlam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja badalam progesteron, ale juz teraz jak wiedzialam ze jestem w ciazy, juz po becie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek pobolewa tak jak przed okresem, co prawda boli mniej niz zazwyczaj. Cos mi się wydaje że w tym miesiącu chyba nic z tego :( Jutro termin @... Moje przeczucia że to już chyba szlag trafi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna..................33..............17................. ..........26.03 Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 loco99................23................1................ ... ..........11.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... 23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... 27.04 exe....................33...............1............... ...............30.04 Misiaczek2507......20...............4................... .........04.05 gosiak666 ...........26...............6................... ..........09.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... . ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... . ......10 listopad preggers ............23...............4.............................5 grudzień U mnie małpa przyszła 4 dni wcześniej :( No i jak tu człowiek ma utrafić w owulację - jeden cykl długi, drugi krótki masakra jakaś. Jak się skończy to idę do ginka, żeby mi dał coś na uregulowanie. Majeczko aż się nie chce wierzyć! Przykro mi bardzo :( Ale dziwne to, że już drugi miesiąc masz taką sytuację. Idź koniecznie do lekarza. A jakiej czułości są te testy, które robiłaś? Bo może po prostu są zbyt czułe. Trzymaj się kochana :* Pozdrawiam poświątecznie moje kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dostałam wczoraj z rana, ale już nie miałam siły Wam pisać bo umierałam a dodatkowo miałam pełno ludzi w domu więc nie miałam nawet kiedy pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak kochana przykro mi! :( kurcze, wiem jak ciezko jest wcelowac przy niereuglarnych! ja przeciez mialam nawet 10 dni roznicy! ale jestem dowodem na to ze jednak sie da! :) wiec trzymam kciuki za Ciebie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję! :* Gdybym jeszcze się tak czuła:) Ale wiem, że taki mały ktoś mi to zrekompensuje! :) Wełna co u Ciebie? Jak się czjesz? Mam nadzieje, że cudowne Święta były! I jak reszta dziewczyn? Odezwijcie się po świątecznym obżarstwie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×