Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu, w momencie kiedy twoj m. bedzie chcial wyskakiwac to przycisnij go z calej sily udami, jak sie da!!!!!!!! jak w sidla;) hihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, u mnie też przez jakiś czas było tak, że mojemu mężusiowi chciało się w sumie tylko wtedy kiedy nie było szans na ciąże, np. ze 2-3 dni po okresie albo na pare dni przed okresem aż w końcu mu powiedziałam, że on chyba po prostu nie chce mieć dziecka skoro tak robi na co on mi, że wcale nie, że chce tylko on nie wie kiedy a poza tym nie jest maszyną i ma stresy w pracy i nie umie się skupić. ostatecznie jakoś się przekonałam do jego wersji :) także myślę, że każdy może mieć jakiś "słabszy" okres i może stąd takie ich zdanie teraz a tak na prawdę na pewno dumni by chodzili jak pawie, że przekazali swoje geny dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka trzymam kciuki za malutkie "szantarzysko" hehe chłop zmięknie jak nic, jestem pewna! :D ja mam do Was pytanie, do zaciążonych i mam czy któraś z Was miała tak, że jej dziecko prawie cały czas się ruszało? bo mój wali non stop, jak tylko usiądę po 2 sekundach zaczyna się kopanie, a że siedzę często to wydaje mi się, że to dziecko w ogóle nie śpi! w nocy jak się przekręcam - kopie, każda zmiana położenia to od razu mam kopanie, jak siedzę i się przekręcę jakoś od razu też kopie teraz usiadłam żeby tu napisac i non stop czuję jak kopie ja na prawdę zaczynam się zastanawiać czy to jest normalne, bo z tego co pamiętam to córkę czułam tak raczej od czasu do czasu nie wiem czy to może oznaczać, że coś mu się nie podoba?? czy po prostu ma adhd? ;) jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innej beczki to mnie tak brzuch dzisiaj boli, że nie wyrabiam a jutro na imprezę idziemy z mężem, jak mi to nie przejdzie to będę tam jutro nieźle stękać :/ teraz nie wiem czy to na okres czy się zaraziłam od dziecka bo skarży się na bóle brzucha ciągle i biegunkę ma :( aha, mierzę sobie temperaturę od wczoraj bo każdego dnia spodziewam się okresu i chcę widzieć jak to jest u mnie (nigdy nie prowadziłam pomiaru), wczoraj miałam 37 i dzisiaj też 37 a temperatura spada chyba na dzień czy dwa przed okresem prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welnianykamyk nie jestem w ciąży ani świerzą mamą ale podobno dziecko rusza się bardziej kiedy mama pozostaje w spoczynku i kiedy mama je coś słodkiego, kiedy mama chodzi, rusza się to wtedy dziecko jest "bujane" i bardziej spokojne ale to tylko teorie no ale może coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu przykro mi z powodu Twojego małego Szkraba, że się tak męczy bidulek :( Mam nadzieję, że szybko mu przejdzie. Lidka ja w Ciebie wierzę! Wierzę, że będziesz potrafiła tak podejść swojego M, że się zdecyduje na dzieciątko :) Trzymam kciuki! Piękne imię nosi Twoja córeczka :) Ja mam dziś doła więc nie piszę za dużo. Napiszę tylko tyle: JA CHCĘ MIEĆ DZIECKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniany, moja kopie na non - stopie. Aktywna jest strasznie. fakt, że jak chodzę, to niewiele czuję ale jak tylko usiądę lub się położę, to daje czadu!! Ponoć tak jest do 28 tyg ciąży bo dziecko ma wtedy dużo miejsca. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, dziekuje;) No dlugo moj m. sie nie opieral ;), a po wszytkim powiedzial: oj zapomnialem wyskoczyc......hehheehe, ma sie te moc ;) Ale sie nie nastawiam na nic, dzis u mnie 9 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahahahaaa lidka szybko poszło! :) taka j., margotka dziękuję, w takim razie pewnie taka jego natura gosiak NIEDŁUGO BĘDZIESZ MIEĆ DZIECKO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHHHAHA an dosc szybko, jeszcze tylko zebym mogla rownie szybko zajsc w ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, twoje dni policzone, niebawem bedziesz cierpiec z powodu mdlosci, nastepnie z powodu obrzeknietych nog i bolu kregoslupa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, ja nie pamietam jak to bylo kiedy w ciazy bylam czy mala kopala czy nie, ale mysle ze to jest dobry znak, oj malenstwo twoje nieco porywiste bedzie i juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidla Twoje dni też są policzone! :) 9 dc w Twoim przypadku to dobry czas :) porywiste maleństwo???!! już ja mu dam porywistość! ma spać przez pierwsze 6 miesięcy non stop ;) niech się wyhasa teraz w brzuchu i sobie nie śpi, a potem odsypianko ;) ja już miałam córkę porywistą i dziękuję uprzejmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu dziękuję Ci kochana za radę. Kupiłam sobie pełno sucharów, różnych przennych chlebków i robie wszystko zeby jesc:) narazie to jedyne co przechodzi. ale powoli bede eksperymentowac. dzis wymiotowalam, ale po przynajmniej poczulam sie troche lepiej;d lidka!!!!!!!! super dobrze ze pokazujesz mu kto rzadzi;d ja obstawiam ze to chwile zwatpienia!:) moj tez raz tak mial powiedzialam mu nie ma opcji stary i po kilku dniach z powrotem do srodeczka!:) jak juz raz sie zapomnial bedzie dalej! :) I zakładaj tego facebooka! GOSIAAAAAK! BĘDZIESZ W CIĄŻY! Uwierz w to i tak się stanie. Racuszek chciałabym być taka spokojna jak Ty! :) A rośnie CI już brzusio? Ja jjuż bym tak chciała żeby coś było widać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, mowisz, ze to dobry czas...hmmm, no to werze tobie, moze uda mi sie jeszcze raz mezusia mojego zwatpionego zbajerowac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka to jutro dawaj powtórkę :) Wełniany, jak byłam w ciąży z synem to on właśnie nie był zbytnio ruchliwy, głównie po słodkim i na wieczór kopał, a tak to chyba spał ;) za to teraz daje nieźle popalić ;) Pregg ja też żywie się jakimiś chlebkmi, waflami ryżowymi i chrupkami kukurydzianymi bo to w miarę wchodzi... Gosiakkk, Silu, Lidka i reszta staraczek trzymam kciuki - bociany już zleciały, więc mam nadzieję że u Was wkrótce zawitają :) Brzuszek już się powoli zaokągla, ale głównie po jedzeniu ;) podobno w 2 ciąży szybciej rośnie, chyba coś w tym jest... Jak byłam w pierwszej to do 6 miesiąca nie było nic widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem w 6koncu 5 TC i dostalam skierowanie na USG dopiero na 31.05 czy nie uwazacie ze to za pozno? To jest moja 2 ciaza w grudniu zeszlego roku poronilam na poczatku 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska 46 cos pozno to Usg.Jak sie denerwujesz to idz do innego gina prywatnie na Usg! Lidka slicznie ma corcia na imie!Bardzo mi sie podoba to imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w srode i jest pecherzyk ciazowy a teraz mam isc na poczatku 12tyg. nie wiem co myslec o tym. Moj narzeczony powiedzial ze jak lekarz wyznaczyl mi taka date to widocznie wie co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska, spokojna glowa, tak widocznie ma byc skoro lekarz nie wyznaczyl termin, nie martw sie, wszytsko bedzie jak ma byc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to tak ciezko, jednak kusi zeby juz wszystko wiedziec a najlepiej to miec juz brzuszek i go wszytskim pokazywac a zaraz potem urodzic. A tu 9 miesiecy to jest duuuzo czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze ale teraz to mi sie dluzy w szczegolnosci ze jestem sama w domu. Narzeczony na wyjezdzie pracuje a ja samiutka w domku siedze z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka mam już dziecko a o drugie staram się ok. 2 lat ale nie jakoś tak usilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jadę na imprezę z mężem a nie dostałam tego okresu, jak dostanę na imprezie to się bardzo "ucieszę" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×