Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Witam serdecznie. my dzis na wizyte idziemy upewnic sie czy dziewczynka na 100%...:)juz nie mozemy sie doczekac...my rosniemy i rosniemy hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam pomóżcie mi! Miałam testować jutro rano ale nie wytrzymałam, mój m. jest w pracy i kręćka w domu dostawawam. Wyszły dwie kreski, jedna jest jasna wkleiłam link do zdjecia. Co sadzicie mogę się już cieszyc chociaz troche???? A i Testowałam dzień przed miesiączka, popołudniowym moczem... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98ff840e1e0352e5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkowa23
gratuluje ,tez mialam taka ta druga bledsza a teraz jestem w 10 tyg ciazy gratuluje jeszcze raz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco99 SZCZĘŚCIARO!! Udało Ci się za pierwszym razem :) Druga kreska jak Byk! Piękna :) Gratuluje Ci i życzę dużo zdrowia dla Was obojga :) Przy takim pięknym teście już możesz wpisać się do mamusiek w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mize Mize
Do majeczka_83 słuchaj kochana tak sobie czytam ten twój przypadek i Cos mi sie przypomina ze jakiś miesiąc czy dwa temu miałam podobnie pojechałam do pl do mojego lekarza(tylko tam Moge sie czegoś dowiedzieć w uk lekarze to idioci) i powiedział mi ze albo bardzo wczesne poronienie albo i to interesujące problem z nerkami albo Cos takiego. Mianowicie powiedział ze mam wykonać test zaraz po miesiaczce i jeśli wyjdzie pozytywny to nigdy mam Juz nie robić bo w 1/100 przypadków zdarza sie ze domowe testy wychodzą pozytywne jak są jakies problemy hyba z nerkami albo Cos podobnego nie chce skłaniać bo nie pamietam. Więc moja rada zrob sobie test jak ci sie skończy okres zaraz następnego dnia. I wtedy Zobaczysz bo inaczej co miesiąc będziesz sie zamartwiala. Powodzenia tobie i wszystkim dziewczyna. Łatwiej sie stara czytając was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrobię jeszcze jeden test, ale powoli już zaczyna do mnie dochodzić że pewnie zobacze to samo :) i wtedy dopisze sie do tabeli mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco99 wierz mi.. wyszedł Ci mega-pozytywny test :) ale rozumiem Cię i zrobiłabym tak samo jak Ty :) Jutro rano to dopiero będzie druga krecha :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała to ja Doti tylk zmienilam nick nie pamietam czy wam pisalam jak nie to przepraszam ja juz po wizycie u nas wszystko dobrze dzidzia ma sie dobrze wazy 436g i mierzy 26cm chcielismy zobaczyc nosek i buzke to sie skubana zakryla raczkami i trzeba bylo czekac az nam pozwoli ogladnac ale najwazniejsze ze wszytsko jest w porzadku. no nic nie bede tu pisac tylko zagladac bo mnie nikt nie pamieta:( buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Doti no co ty! Jak Cię ikt nie pamięta?! jak ja Cię pamiętam i tak się właśnie zastanawiałam co u Ciebie :) Zaglądaj koniecznie żebyś nie przegapiła jak w tym miesiącu napiszę o moich dwóch kreseczkach :P Pozdrawiam Was cieplutko! Ciebie i Twojego kruszynka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj u lekarza i powiedzial mi tylko tyle ,ze to bylo wczesne poronienie i,ze to sie zdarza bardzo czesto.Zapytalam go o ten progesteron,ale lekarz powiedzial,ze jesli jeszcze raz bedzie taka sytuacja to wtedy zrobimy badania. Pregg dzieki za info. Mize Mize dziekuje Ci za te informacje Czyli rozumiem,ze jesli zrobie sobie test zaraz po miesiaczce i wyjdzie pozytywny to cos jest nie tak,a co jesli wyjdzie negatywny?to znaczy,ze z nerkami masz wszystko ok?.A jak to bylo u Ciebie?jesli mozge zapytac? Wyszedl Ci negatywny po @? Matko jestem przerazona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
witam kobitki! Dawno mnie nie było. poprawiam tabelke Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 loco99................23................1................ ... ..........11.04 Muna..................33..............18................. ..........19.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... 23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... 27.04 exe....................33...............1............... ...............30.04 Misiaczek2507......20...............4................... .........04.05 gosiak666 ...........26...............6................... ..........09.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... . ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... . ......10 listopad preggers ............23...............4.............................5 grudzień m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! najpierw: loco zajrzałam na zdjęcie, któe dałaś i ja zdecydowanie też widzę drugą kreskę :) po cichutku gratuluję sama też chciałabym zajść w ciąże ale nie wychodzi, w sumie to tak od 2,5 roku staramy się ale zupełnie na luzie, jak jest możliwość to się staramy jak nie to nie panikujemy no i nic, owszem robiłam badania hormonalne 1,5 roku temu, wyszły ok, zaraz potem mąż robił badanie nasienia i wyszło średnio, dostał leki, po których troszkę tylko się poprawiło, potem na pare miesięcy odpuściliśmy temat aż w końcu mąż poszedł na zabieg, po którym nasienie miało się poprawić, musi iść teraz na badania, chyba za 2 tygodnie pójdzie to zobaczymy czy się udało, dodatkowo mam lekką niedoczynność tarczycy, na którą biorę leki, tak więc mamy troche pod górę ale może się uda, teraz mam dostać okres w piątek i pewnie dostanę bo czuję to po brzuchu :( szkoda, choć jestem już przyzwyczajona wam dziewczyny życzę powodzenia, sorry za przynudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti głupolu no co Tyyyy! Pisz do Nas jak najczęściej! Ja pamiętam cały czas i o Margotce naszej kochanej też , Roxi, Wełnie! To, że zaciążone nie znaczy, że już zapomniane. Ja przynjamneij cały czas staram się udzielać na forum. Już bym nie potrafiła nie wchodzić;p Majeczka a prywatnie tych badań nie możesz zrobić? Bo jak to ma się powtórzyć (oczywiście odpukać) to szkoda Twoich nerwów kochana! Ja trzymam za CIebie kciuki!!! Mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Loco na pewno już będzie coraz ciemniejsza, jak dzień przed już taka wyraźna krecha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. pisz do nas jak staranka! Mma nadzieje, że niedługo zaciążysz oczywiście trzymam kciuki! :) i w ogóle nie przynudzasz, po to jest to forum,żeby trochę się wygadać! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cały czas sobie powtarzam ze musi byc dobrze i bedzie co raz lepiej bo to dzień przed @ i nie z porannego sisiu :)) Od dłuzszego czasu czytam to forum, bardzo sie ciesze że tu trafiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco99 a jak my się cieszymy, że Ty tu trafiłaś :) Miło będzie oglądać Twoje piękne pozytywne teściki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki wam przetrwałam czekanie na test :) inaczej chyba bym zwariowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc, wczoraj wieczorem i dzisiaj rano już troszkę miałam nadzieję, że się udało, w sumie z mężem współżyliśmy w 12 dniu cyklu ale problem w tym, że mam cykle, które się wahają tak 3 dni w tą lub w drugą stronę i nigdy nie wiem kiedy owulacja będzie, od niedzieli pobolewa mnie głowa, raz mocniej raz słabiej, ze 2-3 razy było mi lekko niedobrze i troche słabo, ciśnienie mi podskoczyło, brzuch mnie bolał troszkę kilka dni temu tylko, ogólnie czułam się jakby mnie coś przetrąciło, no i w niedzielę, poniedziałek miałam ok. 37 stopni. Ale wstałam rano i temperatura spadła do 36,4, potem po południu znowu miałam 37 a teraz znowu 36,5 a więc niestety znowu się nie udało. Szkoda. Okres powinnam dostać w czwartek lub piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mize Mize
Misiaczek_83 nie to nie tak ze od razu jest Cos nie tak nie martw sie nie chciałam cię przestraszyć. Chodzi o to ze lekarz mi powiedział ze u bardzo niewielu kobiet czasem sie tak zdarza ze test wychodzi pozytywny mimo braku ciazy i wtedy jest to od nerek czy Cos takiekiego ale nie mówił mi ze to Cos poważnego może być więc sie nie martw. Zrob sobie poprostu test jak skończy ci sie@ nie zaszkodzi. U mnie to trochę skomplikowane ponieważ mam za sobą poronienie więc lekarz wysłał mnie na szczegółowe badania i prawdopodobnie to historia z pozytywnym testem a potem @ to było kolejne poronienie. Nawet nie chce o tym myśleć. Mam jakies przeciwciala przeciwjadrowe ANA Cos takiego i to u mnie powoduje poronienie. Tak nawiasem może ktoś miał podobna syt? Nie bardzo sie orientuje w tych przeciwcialach o co tak do końca chodzi:/ co do ciebie misiaczek to nie martw sie na zapas. Zrob sobie ten test po @ i wtedy myśl. Buziaki dla mamusiek i wszystkich starających sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, majeczka strasznie mi przykro :( współczuję Ci bardzo szkoda, że lekarz od razu nie skierował Cię na badania, przecież to już 2 raz taka sytuacja...nie chcesz zrobić tego progesteronu na własną rękę tak jak preggers? gosiak będzie dobrze! musisz po prostu rozszerzyć dni swoich starań, uwzględniając najkrótszy i najdłuższy cykl i w końcu trafisz, trzymam za to mocno kciuki! loco gratulacje :) wpisuj się do tabelki :) preggers a Ty jak się czujesz? cały czas masz mdłości? który to tydzień? :) margotka odezwij się!!! roxi Ty też napisz co u Ciebie, jak się czujesz? jak przygotowania do ślubu? to już następny weekend, tak? silu co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, majeczka strasznie mi przykro :( współczuję Ci bardzo szkoda, że lekarz od razu nie skierował Cię na badania, przecież to już 2 raz taka sytuacja...nie chcesz zrobić tego progesteronu na własną rękę tak jak preggers? gosiak będzie dobrze! musisz po prostu rozszerzyć dni swoich starań, uwzględniając najkrótszy i najdłuższy cykl i w końcu trafisz, trzymam za to mocno kciuki! loco gratulacje :) wpisuj się do tabelki :) preggers a Ty jak się czujesz? cały czas masz mdłości? który to tydzień? :) margotka odezwij się!!! roxi Ty też napisz co u Ciebie, jak się czujesz? jak przygotowania do ślubu? to już następny weekend, tak? silu co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, majeczka strasznie mi przykro :( współczuję Ci bardzo szkoda, że lekarz od razu nie skierował Cię na badania, przecież to już 2 raz taka sytuacja...nie chcesz zrobić tego progesteronu na własną rękę tak jak preggers? gosiak będzie dobrze! musisz po prostu rozszerzyć dni swoich starań, uwzględniając najkrótszy i najdłuższy cykl i w końcu trafisz, trzymam za to mocno kciuki! loco gratulacje :) wpisuj się do tabelki :) preggers a Ty jak się czujesz? cały czas masz mdłości? który to tydzień? :) margotka odezwij się!!! roxi Ty też napisz co u Ciebie, jak się czujesz? jak przygotowania do ślubu? to już następny weekend, tak? silu co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. preggers sorry za prywate, ale kurde masz strasznie przystojnego teścia!!! :D w dodatku dobrze mu z oczu patrzy, szczęściara! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×